Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kamarád mé přítelkyně

Kategorie: Nevěra
12.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 33 hlasů

Ta noc se stala ještě na vysoké škole. Chodil jsem s jednou holkou už několik měsíců a docela často jsme si dopřávali sex, ale zatím nechtěla přistoupit na orál. Nejdříve mi to ani moc nevadilo, ale časem jsem už opravdu začal toužit po poctivé vykuřovačce. Jednou jsme šli na jednu párty, kterou pořádal jeden její kamarád. Přišel jsem o něco dřív se svými přáteli a ona pak dorazila až později po práci. Večírek probíhal dobře, pili jsme a taky jsme měli nějakou tu trávu.

Blížila jedna hodina a ona už musela pomalu jít. Zavezl jsme jí domů. Asi 10 minut cesty. Ihned jak jsme se dostali do auta mě začala líbat na krk a přitom mě držela za ptáka. Po pár minutách jsem si už myslel, že mi ho začne kouřit, ale nakonec se nic nestalo. Začal jsme jí to vyčítat a ona se urazila, poté proběhla slušná hádka. Vrátil jsem se pak na večírek s úmyslem, že se tam pořádně ožeru. Když jsem se vrátil hned mě přitáhli nějaký lidi mezi sebe, že se chtěj vyfotit. Jedním ze těch lidí byla i Tara, kamarádka mé přítelkyně. Párty se vlastně konala v novém domě jejích rodičů. Její rodiče jeli na víkend na výlet, takže nikdo nebyl doma. Párkrát jsme se vyfotili a pak mě chtěla vzít na prohlídku domu. Šli jsme dodruhé patra a ona mi to tam trochu ukázala. Prohlídka skončila v jejím pokoji. Měl jsem s sebou nějaké pití. Ještě párkrát jsme se vyfotili. Pak se mě zeptala, jak je to vlastně se mnou a s Becky. Řekl jsem jí, že jsme se právě pohádali kvůli tomu, že mi ho nechce při sexu kouřit. Ona mi hned na to začala vyprávět o tom, že je to jedan z velkých Beckyiných zásad. Nikdy žádnému klukovi ptáka ještě nekouřila a prý, že to nikdy dělat nebude. Pak ještě jedním dechem dodala, že ona sama má kouření strašně ráda, a že je v tom fakt dobrá. Zeptal jsem se jí, jak to ví, že je v tom tak dobrá. Přešla ke mně, sjela rukama pomalu po mých stehnech a chytila mě za ptáka, potom se usmála a odešla. Pak jsme šli na chvilku dolů a dali si ještě pár dalších drinků. Zbylo tady už jen pár lidí. Ostatní se mezitím přemístili ven a shromáždili se kolem táboráku. Po pár dalších brcích a pivech okolo ohně ke mně přišla Tara a zeptal se mě, jestli bych chtěl vidět, jak dobře umí kouřit. Bez dalších slov jsem ji vzal za ruku a šli jsme dovnitř.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 33 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Jan napsal

Nic moc teda…

BARB22 napsal

jo presne nic moc…

صبرام napsal

moje slova

TOPlist