Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kam to bude

Kategorie: Znásilnění
12.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Světla pouličních lamp dopadala na chladný chodník. Byla hluboká noc. Město spalo, jen z nedalekého klubu byla slyšet tlumená hudba. Do mlhavých světel se ozýval klapot podpadků. Mladičká, téměř 17-ti letá slečna znavena společností a lehce omámena alkoholem bloudila ulicí.
Neváhala a na kolemjednoucí auto zamávala ve snaze zkrátit si cestu. Ostrá světla ji oslepila a k jejímu překvapení auto zastavilo. Dveře ji galantně otevřel starší muž kolem čtyřicítky a s úsměvem se zeptal : ,, Kam to bude, slečno?“ Ve zkratce mu vysvtělila situaci a přisedla si. Řidič vypadal sympaticky a jízda s ním byla příjemná.


V jednom okamžiku , když znaveně hleděla do tmy, ji položil dlaň na obnažené koleno. Prudce se k němu otočila a ucukla. Se šibalským pohledem poznamenal:,, Ale notak, celou dobu se mi tu tak nabízíš a teď budeš uhýbat?“ Jeho slova ji trochu zaskočila, Porposila ho, jestli by nemohl zastavit , že raději dojde. Zastavil, ale vystoupil také a přistoupil k ní zezadu a zkroutil ruce za zády. Polilo ji hrozné horko a křičela na něho, co si to dovoluje. S ďábelským smíchem jen suše podotkl, že si užije i tak, ať se jí to líbí , nebo ne a jestli nebude spolupracovat, nemuselo by se jí to zamlouvat. Pohltila ji panika. To snad ne? Padla do spárů nějakého násilníka. Musím utéct, pomyslela si. Snažila se vykroutit, co jí jen síly dovolovaly, ale sevření bylo příliš pevné.,,Líbíš se mi, když se bráníš“, pošeptal ji do ucha a otevřel zadní dveře, hodil ji břichem na sedačku, přisednul ji a ruce svázal tažným lanem. ,,Prosím, pusťte mě prosím, nikomu nic neřeknu, jen mi neubližujte, … prosím … .“, prosila skrz protékající slzy. Sedl za volant a nevnímaje její prosby jel dál.
Za nedlouho přijeli k větší lesní chatce po prašné cestě, daleko od komunikace. Vytáhnul ji ven z auta a když nedával pozor, pokusila se o útěk. Avšak se svázanýma rukama za zády měla situaci značně problematickou.Bavil se tím, jak klopýtá přes kořeny stromů a hrál si s ní jako kočka s myší. V jedné chvíli měla pocit, že se již ocitla sama , ale náhle ji uchopily ty dvě velké ruce . ,, Tak tys mi chtěla utéct, holčičko?! Varoval jsem tě, nic jinýho si nezasloužíš, než pořádnou lekci!“ Do chaty ji donesl na zádech. Pro zkrocení ji uštědřil pár facek a hodil ji na tvrdou podlahu, Jen se zmohla na ,,ne“… .Plakala, už nekladla tolik odporu, jen si přála , aby to co nejrychleji skončilo. Pohlédl na ni s viditelným chtíčem . Toužil se tvrdě zahryznout do mladičkého těla, toužil ji poskvrnit a ponížit. Byla jen plaché mládě s vyděšeným pohledem, kdo by pohrdal ? Ne …, udělá to, udělá přesně to, po čem touží, ukojí svůj bezedný chtíč.
Popadnul ji kolem pasu a táhnul k dřevěné posteli jako kus hadru. Odvázal ji ruce jen proto, aby je v zápětí mohl přivázat k nohám postele. Byla tak sladce bezmocná. Neustále ho prosila, marně. Kochal se pohledem a jeho ruce začaly prozkoumávat vlnící se tělíčko. Jedna ruka sjela pod lem trička a druhá se snažila potlačit vzdor stiskem krku. Vyhrnul jej a naskytnul se mu pohled na běloskvoucí kůži chvějící se strachem. Kapesním nožíkem rozříznul dívčinu podprsenku a chladnou čepelí klouzal kolem růžovoučké bradavky. Strachem sotva dýchala.Najednou do ni více bodnul a z jejích úst zaznělo bolestné zasténání.Sjel nožem dál kolem linií oblých ňader a přes břicho. Další překážka, která mu stála v cestě. Chtěl ji vysvléknout ze sukně, avšak to se jí až příliš příčilo. Po kratším boji , ve kterém padlo několik facek, dosáhl svého. Tak …, teď už pouze kalhotky, ale ne …, až později.
Sám se tedy svlékl. Vzrušení z něj jen sršelo. Zaklekl ji na hrudi a diktátorským způsobem rozkázal:,,Kuř!“ Nechtěla, vše se jí příčilo, ta bizardní situace, stud, namísto rozkazu ji jen vyhrkly další slzy. Rozzuřeně proto převzal iniciativu a násilím si vydobil své. Cítila jak ji v puse pulsuje, ale neodvážila kousnout. Ještě chvilku a budu hotový, pomyslel si, ale ne …, teď ne. Přestal a penis si otřel do jejich tváří. Pravá chvíle prozkoumávat dál ten poklad. Přesunul se níže, kde na své odhalení čekalo to nejduležitější.Už se nezmohla na větší odpor, proto se posledního kousku zbavil celkem snáze. Pohled pro bohy.
Jeho vzrušení sílilo. Chtěl ji. Roztáhnul ji doširoka stehna a přiložil špičku žaludu k její kundičce. Chvilku po ní jen přejížděl a pak se chtěl dostat dovnitř. Šlo to ztuha, nebyla vůbec vlhká, ale jakýpak nejde? Zmítající se bezbraná dívčina, slast. Pomalu zajížděl dál, ale narazil na překážku . Panna ?! Povytáhnul o kousek již svůj vzrušený penis na maximum a s razancí tvrdě přirazil. Ozval se jen výkřik a slzy se ji řinuly proudem. Panebože, to snad není možný, nedokázal se vzpamatovat ze situace.S nepředstavitelnou arogancí začal ukájet své choutky. Nedbaje jejich vzlyků, ba naopak, burcovalo ho to k větší surovosti k jejímu doposud neposkvrněnému lůnu. Byl jak smyslů zbavený , teď by ho nikdo nedokázal zastavit.Mílovými kroky se blížil k vyvrcholení…ještě chvilku. Rychle ho vyndal z bolavé kundičky a přiložil k dívčiným ústům :,,Vše spolykáš, děvko!“ Zavrtěla hlavou, že ne ,ale na odpor bylo pozdě. Trochu se zakuckala a do spolykání ji přinutil sevřením úst.
Rozvázal ji ruce od noh postele a začal se oblékat, Celá rozechvělá se schoulila do klubíčka, cítila se tak ponížena, zneuctěna. Řekl ji, ať se oblékne, že je konec. Trvalo ji to nějakou chvilku, než si rozklepaně navlékla těch pár kousků. Chytl ji za paži a odtáhl do auta, bez sebemenšího vzdoru. Odjeli zpět na silnici, Zde se zeptal:,,Tak kam to tedy bude ?“

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist