Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jsem bisexuál

Kategorie: Bisex, Gay
18.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 26 hlasů

Při mé profesi se často, tak jako moji kolegové dostanu k počítači, internetu a tím si trochu krátím pobyt v práci.. Jsem zaregistrován i na serveru RANDE mezi chlapama a mám tam spoustu kamarádů.. Jednou na noční šichtě bylo nějak málo lidiček on-line a tak jsem zabrousil i na stránky gayů.. Vždycky mě to tak nějak lákalo a hodně vzrušovalo..

Stalo se, že se na mě napojil gay ročník 1957 a daly jsme se do řeči.. Teda ptal se jestli bych to nechtěl vyzkoušet a prý mě to klidně bude pomalu učit. Rozhodl jsem se, že to teda vyzkouším a chtěl jsem to co nejdřív a hlavně jestli to bude opravdu hezké.. Asi po čtrnácti dnech psaní na Rande a posílání SMS-ek jsme si dali schůzku v hospůdce..

Franta, jak se mě ten chlap představil přišel v jednu, jak jsme se dohodli a sedl si naproti mně u stolu, dal si pivo.. Byl vysoký, měl vousy a na hlavě pár prošedivělých vlasů.. Vůbec mě nepadl do oka a řekl jsem mu, že s toho asi nebude nic.. Vůbec se nezlobil a říkal, že to chápe a prý budeme alespoň kamarádi, takže jsme kecali o rodinách, práci, sexu a pili jedno pivo za druhým. Asi ve tři jsme se rozhodli, že zaplatíme a Franta mě zval do nedaleké garáže na panáčka slivovice, tak jsme vyrazili. Měl vynikající slivovici z Moravy. Řekl mě najednou, že by mě chtěl vykouřit jestli může.. Já přešel před auto v garáži abych nebyl z venku vidět, sundal jsem kalhoty i se spodním prádlem a řekl ať si poslouží.. Kouřil fantasticky, ale asi mu to nestačilo, protože se najednou postavil, prudce mě otočil a hodil na kapotu auta..Začal mě tvrdě lízat zadek a mačkal koule až to bolelo.. Začal jsem se bránit a on mě hned pustil a řekl ať ho teda alespoň vyhoním.. Začala se mě ta hra líbit, tak jsem souhlasil..Pomalu jsem mu rozepnul poklopec , trochu stáhnul prádlo a vzal jeho penis do ruky. Byl to zvláštní pocit a hodně mě to vzrušovalo a do konce až tak, že jsem se rozhodl ho vzít i do pusy a přeci jenom to s tím chlápkem zkusit.
Říkal jsem si, že má alespoň zkušenosti.
Asi půl hodiny jsme se navzájem dráždili a popíjeli u toho slivovičku a potom Franta chtěl sklopit v autě sedačky a v poloze 69 se udělat až do konce.. To mě, bohužel, se na to takhle jít nechtělo a poprvé jsem si říkal, že by to mělo být dokonalé a hlavně s možností se osprchovat.. Překvapila mě Frantova souhlasná reakce a pozvánka k němu do bytu. Říkal, že v něm momentálně bydlí jeho dcera, ale ta je prý pracovně často mimo republiku, takže je volný.. Alkohol a vzrušení udělalo svoje a šlo se tedy.. Jen jsme vešli, Franta rozložil na podlahu velkou deku a polštářky. Já jsem se hned svlékl do naha a Frantík to udělal ihned po mě.. Začalo vášnivé líbání, mazlení, kouření a lízání zadečků. Nechtěli jsme hned stříkat a snažili jsme se to oddalovat jak jenom to bylo možné, ale bohužel jsem to byl já kdo to pustil první a přímo do pusy mého přítele..Chvíli po mém vyvrcholení jsem si říkal co tam vlastně dělám a připadalo mě, že jsem asi blázen. Frantovi péro pořád stálo v pozoru, ale já mu řekl, že si musím jít dát cigárko.. Jelikož se Franta bál, aby jeho nekuřácká dcera něco nepoznala, tak jsme šli na toaletu, otevřeli malé okýnko, já si sednul na mísu a zapálil si. Franta stál u okna a také kouřil.

Byli jsme oba nazí, Frantovi pořád stál a já ho měl kousek před sebou a po chvilce jsem dostal opět chuť ho kouřit. Udělal jsem mu to tedy u toho okýnka a když začal stříkat, tak jsem trochu stékajícího spermatu ochutnal, ale můj žaludek na to asi není ještě připravený, protože se mě zvedl..Asi to chce trénovat.. Vrátili jsme se na deku a já po chvilce usnul ležíc na břiše. Najednou jsem ucítil jak mě někdo poutá mé ruce za záda a když jsem otevřel oči, tak jsem se divil..Stál u mě nahý Franta a ještě jeden asi stejně starý jako on tlustý chlápek. Okamžitě jsem se snažil dostat na nohy, ale bohužel mě to ten tlusťoch nechtěl dovolit.. Svléknul se a Franta si na mě sednul, tak, že jsem měl jeho pytlík v ruce a byl obličejem k mým nohám. Tlouštík mě je roztáhnul a oba mě začali roztahovat moji dírku a mačkat koule..Nějaký chladivý gel mě můj svěrač uvolňoval a já cítil jak do mě vjíždí něčí prsty.. Bylo to kupodivu příjemné, Franta vstal a řekl ať si kleknu a trochu mě pomohl. Ten tlouštík mě zbavil pout. Asi bylo znát, že se mě to líbí a já teda poslušně klečel s široce roztaženýma nohama a zadkem vystrčeným na kluky. Střídavě do mě strkali prsty a roztahovali čím dál víc moji díru.. Potom si Franta nasadil prezervativ potřel si brko gelem a přistoupil ke mně ze zadu..
Pomaličku do mě vnikal a bylo to moc příjemné.. Tlouštík mě obešel ze předu a chtěl ať ho kouřím. Jenom jsem ho vzal do ruky, párkrát přetáhl kůžičku a už stříkal jako blázen. Jeho chuť mě kupodivu v tom vzrušení nevadila a trochu jsem toho zhltal.. Franta se udělal taky téměř okamžitě, vyndal ho ze mě, sundal gumu a ještě mě ho dal taky do pusy..Teď stálo tedy přirození jenom mě, ale byl jsem už celkem utahaný, takže se šlo na cigáro.. Na kluky to na hajzlíku hned šlo znovu a tak se šlo zpátky na deku, já si lehl na záda, tlouštík mě zvednul do výšky nohy a prudce mě ho vrazil do zadku až to zabolelo..Šukal mě pomalými tahy a viděl jsem Frantu, jak stojí za ním a šoustá zase jeho.. Bylo to super a navíc mě u toho tlusťoch honil moje přirození, takže se mě to moc líbilo a já prožil obrovský orgasmus, až se mě zatmělo před očima.. Hoši se ale ne a ne udělat a střídali se na mě asi hodinu. Sotva jsem už chodil, ale nemohl jsem se nabažit.. Ještě že to na kluky potom přišlo, když jsem je oba najednou kouřil na toaletě.. Rozešli jsme se s tím, že si to zopáknem, ale já teď zase nevím jestli mám Frantovi poslat SMS-ku

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 26 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist