Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jednička z Dějepisu

Kategorie: Orál, První sex, Učitelky
16.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Podělím se s vámi o zážitek, který se mi stal v 9 třídě. Bylo klasické pondělí, které se táhlo strašně pomalu a já se těšil snad na jedinou věc. Hodinu dějepisu s novou paní učitelkou. Bylo jí kolem 25 a byla prostě nádherná. Velká prsa a maličký zadeček, který postavil snad každého kluka, který kolem paní učitelky prošel. Hodina dějepisu byla naprosto nezáživná. Nevím proč jsem myslel spíš na paní učitelku než na Němce v zákopech.

Tu hodinu jsem nějak protrpěl a když konečně za zvonilo,byl tu menší problém. Můj penis stál a já měl vyjít dvě patra do jiné třídy. Vstal jsem tedy a dal jsem si tašku před kalhoty. Když jsem stál mezi dveřmi a myslel jsem si,že si mé erekce nikdo nevšiml. Paní učitelka mě zavolala k sobě ke stolu a zeptala se proč chodím tak divně. Nevěděl jsem co říct tak jsem prostě mlčel. Paní učitelka se mě také zeptala proč nedávám o hodinách pozor, ale na její rty jsem se už dávno nesoustředil. Ty její prsíčka se tak krásně houpaly až mi z toho penis začal nabodávat opět batoh. Paní učitelka si všimla kam koukám,usmála se a vzala mě za ruku. Vedla mě do kabinetu. V kabinetě mě přitiskla ke stolu a já ji začal líbat. Rukama jsem sjížděl pomalu dolů k prdelce. Byl jsem tak nadržený,až jsem zapomněl,že je to moje učitelka. Líbali jsme se další 2 minuty až jsem ji vzal za zadek,zvedl a položil na stůl. Stáhl jsem jí kalhotky a kalhotky. Byla opravdu vlhká. Řekla ať udělám co musím tak jsem jí pořádně projel klitoris jazykem. Divím se, že to neslyšel pan učitel, který byl o místnost vedle. Začala se svíjet a já pochopil, že na řadě jsem já. Stáhla mi kalhotky a trenky a vyletěl na ní můj penis. Strčila ho jen po špičku a chvíli si sním hrála. Nakonec ho srtrčila až do krku a já se ji udělal do pusy až Z toho začala kašlat. Nabídl jsem jí,jestli ho tam nechce fouknout. Nestačila říct ani slovo a už jsem žaludem nabodával vagínu. Začal jsem zlehoučka a pak trochu zrychlil. Křičela tak moc, že jsem ji chtěl zalepit pusu. Šukali jsme další 3 minuty. Pak začalo zvonit, tak mě dokouřila a já běžel na hodinu. Každý dějepis na sebe koukáme a oba čekáme na konec hodiny.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

MhlLes napsal

Ty jsi myslel na učitelku víc než na Němce v zákopech? Nevíš co je dobré.

Co5OL napsal

Něco podobného se mi stalo s účitelkou s angličtiny. Mě 15 a jí 27 a měla už 4lete dítě.

TOPlist