Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jana od sousedů

Kategorie: Petting, Školačky, Teen
14.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 118 hlasů

Je mi skoro 30 let a můj příběh se stal několik týdnů, co jsem se odstěhoval od bývalé přítelkyně. Našel jsem si na sídlišti menší byt 2+kk a užíval jsem pohody bez bab. Ovšem moje ruka mne často bolela od samého honění. Po nějaké době jsem konečně začal znát sousedy a zjistil jsem, že na stejném patře bydlí holčina, která ještě chodí na základku. Byla to taková holka kost a kůže.

Sem tam chodívala běhat, a když měla na sobě sportovní úbor, tak jsem zjistil, že něco malinkého se jí klube pod tričkem. Tak jsem jí odhadl tak na 11 let. Ale když šla běhat, tak jsem hned před domem sedl na lavičku, a čekal, až poběží zpět, abych se pokochal pohledem na pěkný zadeček. Jednoho dne jsem se vracel z práce a viděl jsem, jak sedí na lavičce ona a něco si čte. Když jsem šel kolem ní, tak jsem zjistil, že čte učebnici literatura pro 7.třídy. Přišel jsem domů a koukl na ni z okna. Říkal jsem si, ta holčina má 13 let, možná když šla o rok později, tak může mít i 14. Myšlenka na 14ti letou školačku mne neskutečně nabudila a já jsem si ho hned musel vyhonit. Druhý den jsem doufal, že ji znovu uvidím ale marně. Další den opět seděla na lavičce před domem. Těšil jsem se, že s ní dám řeč, ale prošel jsem bez pozdravení. Celý jsem na sebe byl naštvaný, že ve 30 letech nejsem schopnej blbý věty na mladou holku. Najednou jsem slyšel za sebou, nezavírejte prosím, já jdu taky. Ona se rozeběhla a vešla se mnou do chodby. Sama začala, že jsem jedinej mladej v baráku a zda nemám cigarety. Já jako nekuřák jsem jí řekl že ne. Tak ona že škoda a odběhla domů. Kamarád mi častokrát říkal, kuř a bude ti kouřeno. Jo neposlechl jsem dobrých rad. Druhý den jsem si koupil krabičku cigaret, kdyby náhodou se příležitost znova opakovala.  Ona znovu seděla na lavičce. Tentokrát jsem začal já. Řekl jsem jí, že mám cigarety. Ona, že jsem zlatý a zda nepůjdu s ní za dům. Tam si dala čouda a já s ní mezitím dal řeč. Zjistil jsem že se jmenuje Jana, že je jí 13 a půl a já jí nalhal, že mi je 25. Několik dní jsme se setkávali za domem a povídali si. Spíše já poslouchal její povídání o strašných rodičích. Stejně jsem nikdy nic nevnímal. Moje myšlenky se stáčeli k tomu, jak skrýt mou bouli v kalhotách. Jednoho dne při našem povídání  mi řekla, že ji pozval jeden kluk na rande a že mu je 16 let. Ona, že je jí to blbý, ale ráda by se mne chtěla na něco zeptat. Že prý půjde o víkendu na rande, tak se bojí, aby ji kluk nedal kopačky, že nemá zkušenosti s líbáním. Že to zkoušela s kamarádkou, ale že ta se s ní taky líbala poprvé. A tak jestli by to nemohla zkusit se mnou. Že je jí to strašně blbý, a že když odmítnu, tak to pochopí. V tu chvíli se mi tak zvětšil v kalhotách, že snad neměl normálních 18 cm, ale  snad 25. Chvíli jsem dělal, že přemýšlím a pak jsem jí řekl, že jo. No a dohodli jsme se, že druhý den přijde ke mně domů, aby nás nikdo neviděl a že její rodiče budou objíždět nákupáky, tak že to nebude nápadný. Během večer jsem snad honil 10x při představě, že mladou Janu budu mít doma a budu jí líbat a hladit po zadečku.
Druhý den jsem v práci nemohl ani pracovat při pomyšlení na to, co se bude dít odpoledne. Jana skutečně na mne čekala v uplých šortkách a přiléhavém tričku. Jak jsem ji zdálky viděl, tak se mi hned postavil. Chvíli na to, co za mnou zabouchly dveře, tak už klepala. Pustil jsem ji dál a ona mi zase začala říkat, že pokud opravdu nebudu chtít, tak že to pochopí a odejde. Pomalu jsem k ní přistoupil. Ona udělala krok zpět a opřela se o zeď. V tu chvíli se našel rty spojily a začali jsem se líbat. Ze začátku to bylo velice špatné, ale zřejmě měla talent. Začalo jí to jít a evidentně bavit. Já jsem jí mezitím hladil po zádech a po zadečku. Moc jsem se na ni nelepil, abych ji nevyplašil mým hodně naběhlým ptákem.  Za chvíli jsem přestal a řekl jí, že jí to jde a je šikovná a že její kamarád určitě bude spokojený. Ona se mne tázavě zeptala, zda bychom nemohli dál pokračovat. To mne vůbec nemusela vybízet.
Začal jsem jí jezdit rukou pod tričkem. Vůbec neprotestovala, když jsem jí rukou zajel na prsa. Teda na malý hrbolek, co začínal připomínat prso.  Pomohla mi sundat jí tričko a v tu chvíli jsem uviděl její nádherná mala prsíčka. Jazykem   jsem začal jezdit po jejích prsou a bradavkách, které spíše připomínaly něco jako bradavky. Slyšel jsem její první zasténání.  Rukou jsem jí zajel mezi nohy a ona je dala lehce od sebe. To byl signál, že mohu pokračovat dál. Sundal jsem si třičko a zeptal se jí, zda si ji honí. A ona že ne. Že četla v časopisech, že je to normální, ale že měla strach si na ni šáhnout, aby si něco neudělala. Poprosila mne, zda bychom se zase nemohli líbat a zda bych ji nemohl hladit mezi nohama. Že je jí to strašně příjemný. Hned jsem se k ní přitulil a začal mohutně líbat. Rukou jsem jezdil mezi jejími nohy. Líbal  jsem znovu bradavky, které začali vypadat jako bradavky dospělé ženy.

Evidentně se jí to moc líbilo. Začala více sténat. Cítil jsem, že šortky v rozkroku jsou vlhčí. Rozhodl jsem se o útok na její buchtičku. Zajel jsem rukou pod šortky a ucítil jsem neskutečně mokrý kalhotky. V tu chvíli jako by se v ní něco probudilo. Vytáhla mi ruku z kalhotek, řekla promiň, to nemůžeme a utekla. Na druhou stranu jsem byl neskutečně šťastný, že odešla. Mohl jsem si ho pořádně vyhonit. Stačilo pár pohybů a stříkal jsem neskutečnou dávku. Ta suprovní 13náctka mne neskutečně dostala. Několik dní se přede mnou skrývala a já jen ve snech doufal, že si znovu šáhnu na její neskutečně vlhkou panenskou kundičku, která nepoznala ani Janiny ruce.
Asi tak za 14 dnů seděla na lavičce a evidentně čekala na mne. Jen mi řekla zítra zase u tebe a odběhla. Druhý den opravdu přišla ke mne. Tentokrát v tričku a riflích. Sedla si na sedačku, kterou jsem měl rozloženou. Zeptal jsem se mezitím na toho kluka. Tak mi řekla, že s ním byla asi tak 3x na procházce. Prý si dali párkrát pusu, ale že se rozešli. Ptal jsem se jí, zda jsem jí něco neudělal, že tak utekla a pak se mi vyhýbala. Tak mi řekla, že když jsem jí zajel rukou pod šortky, tak že ucítila strašný mokro a myslela si, že se počůrala a hodně se styděla.  Že si pak přečetla v časopise, že je to normální. A že jestli by se mohla zase se mnou  líbat. Proto jsem se k ní přiblížil a začal ji znovu líbat. Sama si hned sundala tričko a hned ze mne zase rvala tričko. Seděli jsme naproti sobě bez triček a líbali se snad 10 minut. Mezitím jsem ji hladil po celým těle, hlavně mezi nohama.  Později jsem ji položil a lehl si vedle ní. Zajel jsem rukou na její knoflík a zip, který jsem rozepnul. Rukou jsem zajel pod rifle a ucítil známou vlhkost na jejích kalhotkách. Prstem jsem jezdil po jejích vlhkých kalhotkách a ona sténala blahem. Pomalu jsem se osměloval a snažil se zajet rukou přímo pod její kalhotky. Líbal jsem ji a citíl na prstě jak se dotýkám přímo její neskutečně vlhké lasturky. Hned jsem si představoval, jak ji odpanit bude lehké. Při takové vlhkosti její dírečky. Jana dávala nohy čím dál víc od sebe. Jednou rukou jsem jí sundal kalhotky a uviděl  to božské mladé tělo v celé kráse. Kundičku měla s lehkým chmýřím a byla vidět jen čárečka. Velké stydké pysky zakrývaly tu panenskou dírečku. Toužil jsem se dostat dál. Prstem jsem zajel do té čárečky a ucítil nádherné vlhké teplo. Nahmátl jsem poštěváček a Jana začala sténat mnohem  hlasitěji. Líbal jsem její tělo a pusou se dostával stále blíže a blíže ke kundičce. Nasál jsem její nádhernou vůni a jazykem poprvé ochutnal tu její šťávičku. Jana začala mít větší hlasitý projev. Evidentně si užívala lízání své dírečky.
Poprvé cítila jaké to je, když ji někdo laská její postěváček. V tu chvíli jsem si řekl, že je evidentně hodně nadržená a tak na ni zkusím vytáhnout svého ptáka. Lehl jsem si na záda a zeptal se jí, zda by nechtěla mi sundat rifle. Okamžitě se do toho dala. Opatrně mi rozepla zip a sundávala rifle. Během sundávání mi řekla, že na počítači viděla penis ale, že ho v životě neviděla přímo ani se ho nikdy nedotýkala. Že se bála dotknout se i přes moje rifle. Ležel jsem na zádech a ona koukala na trenky, jak se pod nimi vzdouvá můj klacek. Pobídl jsem ji, ať mi sundá i trenky. Trošku zápasila se sundáním trenek, nešlo jí to, protože jí zavazel můj penis. Tak jsem jí musel pomoct. Koukala na něj a v jejím výrazu bylo poznat, že to co vidí, je nejhezčí co kdy v životě viděla. Letmo ho pohladila. Poté vzala do rukou a chvíli si s ním hrála. Vybídl jsem jí, aby si ho vzala do pusy. Nejprve jazykem po něm jezdila. Po chvíli se osmělila a vložila si špičku do pusy. V tu chvíli jsem udělal pohyb dopředu a kus zajel do její pusy. Evidentně pochopila a sama začala jezdil pusou po mým klackovi tam  a zpět. Pocit to byl nádherný. Strkal jsem svý péro do pusy 13letý holce, která se velice dobře učila a kouření si užívala.  Brzy jsem pochopil, že bohužel bude konec. Řekl jsem jí, že budu stříkat. Ona kouřila dál. Najednou obrovská dávka semene vystřelila do její pusy. Jana okamžitě nechala kouření a utekla do koupelny.  Musel jsem si pomoct rukou, abych se celý vyprázdnil. Po chvíli přišla a ptala se proč jsem jí neřekl, co bude. To že jsem jí řekl, že budu stříkat nepochopila, ale že už bude na příště vědět. A ona sama věděla, co má na příště nachystáno. Ale to až zase příště.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 118 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Super napsal

Pěkný příběh. Co to pokračování?

pica pice, pujci klice napsal

To jo vole, takhle jsi sukal svou mamu.

TOPlist