Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jak získat job

Kategorie: Lesbičky
21.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů

Jsem Zuzana a pracuji jako umělecká maskérka a protože mám známého, který se podílí na organizování různých koncertů, tak občas líčím i známé tváře. Jsem velká fanynka dívčí skupiny Morseovka z Ruska, prostě je zbožňuji. Dostala jsem nabídku líčit je na jejich koncertu v Praze. Neváhala jsem ani chviličku. Kamarádka Martina jim zase pomáhala s oblékáním.

Stále mi vrtalo hlavou, zda svůj lesbický vztah hrají nebo ne. Při líčení nedávaly vůbec najevo, že by byly lesby. Ani Martina si ničeho nevšimla. Holky byly příjemné, žádné nafoukané hvězdy. Na podiu se střídaly s českou dívčí trojicí White Water. Já jsem je pozorovala zpoza opony. Když byly na podiu Jelenina a Julieta z Morseovky, tak jsem si ty písničky pobrukovala spolu s nimi. Na podiu předváděly tu svoji lesbickou show, skončily ve spodním prádle a měly velký aplaus. Také já jsem zjistila, že mi lasturka zvlhla. Myslela jsem, že koncert bude nekonečný. Holky stále přidávaly, když přišly naposledy, byla to vážně síla. Martině se koncert také moc líbil. V jejím popisu práce bylo také sesbírat oblečení na podiu, vzít holkám věci, zkompletovat je a připravit na transport. Požádala mě, zda bych to nemohla udělat za ni, protože se jí hodně chtělo na záchod.
Přece ji v tom nenechám. Nejdřív jsem tedy došla na podium, abych sebrala věci holek z Morseovky. Vypadalo to, že by si je chtěli odnést diváci, ale ochranka je nepustila. Byly to nádherné věci. Kdybych je tak měla já, povzdechla jsem si. Donesla jsem je tedy do kostymérny. Pak jsem si řekla, že dojdu k White Water. Vešla jsem, ale co jsem viděla, to mě vážně udivilo. Ty dvě silnější si to rozdávaly s tou mladou drobnější! Skryla jsem se za skříň a pozorovala jsem je. Jejich jména neznám, dejme tomu, že ty silnější jsou Míša a Jitka a ta drobná je Tereza. Tereza byla už nahá, její lasturka byla pěkně růžová, bylo to jediné neopálené místo jejího těla. Jitka a Míša měly ještě podprsenky a kalhotky. Byly to sice trochu baculky, ale jinak docela pohledné. Jitka rozevírala Tereze pysky a Míša ji lízala. Za chvíli byla Tereza hotová. Baculky ze sebe navzájem strhaly spodní prádlo a pustily se do sebe. Jitka si sedla na Míšu a začala ji líbat. Potom jí promasírovala prsa, pak je olizovala. Potom sjížděla jazykem níž a níž, ale zastavila se u břicha.

To rukama prohnětla. Vypadalo to, že právě tento akt působí největší vzrušení. Pak dala Jitka Míše polibek na kundičku a lehla si na záda. Toho využila Míša a lehla si na ní, počaly se třít navzájem prsy. V tom se probrala Tereza, sedla si na Jitčiny nohy a začala Míšu vylizovat. Tereza Míšu schválně nechala před vyvrcholením. Jitka a Míša si lehly do polohy 69 a začaly se uspokojovat. Tereza, aby nezůstala bez práce, tak Míše zpracovávala análek. Prdelku olizovala a do dírky strkala palec tak dychtivě, že Míša byla dříve než Jitka. Úplně na Jitku zapomněla a ještě se dodělávala v orgasmické křeči. Tereza si Jitku tedy vzala na starost. Posadila si ji na stůl, který byl kousek od skříně, za kterou jsem stála, takže jsem měla celkem nahnáno. Nevšimly si mě a Tereza zabořila svůj jazýček do kundičky Jitky. Ta už byla za chvíli. Potom přinesla Míša tři umělé penisy. Holky je zkušeně vzaly a navzájem si je strkaly do zadečku. Tu chvíli jsem využila, vzala oblečení a odešla. Byla bych nerada, aby si mě všimly. Holkám trvalo celkem dlouho než vyšly z šatny ven, takže počítám, že jsem ještě o hodně přišla. Pak jsem se vydala za Jeleninou a Julietou. Šatna byla obrovská. Vešla jsem, podívala jsem se za roh, holky se líbaly, tentokrát jsem tedy měla divadlo zpoza rohu. Holky byly jen v podprsence a kalhotkách, to jim totiž zbylo z vystoupení.

Dlouhou dobu zůstávalo jen u líbání, potom ale Julieta, ta mladší, začala Jelenině, té podle mého soudu krásnější, stahovat podprsenku, která potom zůstala v úrovni kalhotek. Jelenina se s ničím nepárala a Julietě podprsenku rovnou rozepla. Holky si hned začaly hrát se svými pevnými prsy, to byla paráda. Já jsem to nevydržela, kalhotky jsem měla dost vlhké už z předešlé skupiny, tak jsem se svlékla donaha. Když jsem vykoukla zpoza rohu, holky už byly také svlečené, navzájem si rukama vzrušovaly kundičky a přitom se líbaly. Pak Julieta povalila sebe i Jeleninu na zem a přitom se pořád líbaly! Pak se ale odtrhly a Julieta začala lízat Jelenině lasturku a prsty hladila její stehna. To už jsem nevydržela a potichu po špičkách jsem se připlížila k holkám, lehla jsem si mezi stehna Juliety a začala ji jazykem uspokojovat. Ani nabyla moc překvapená, což překvapilo zase mě.
Rukama jsem jí ještě prohnětávala její opravdu pevná prsa. Holky se celou dobu nezeptaly, co tam dělám. Prostě jsme se všechny oddávaly sexu. Jelenina po chvíli vytekla, a tak se Julieta soustředila na mě, nenechala mě dodělat svoji práci a lehla si na mě. Třely jsme se jak prsy, tak klitorisy. Pak si lehla na zem a roztáhla nohy, to pro mě bylo jasné znamení. Lehla jsem si obličejem na její kundičku a začala jí vylizovat. Rukama jsem jí držela stehna, aby mi nevykluzovala. V tom jsem najednou ucítila, že si na mě lehla Jelenina, ale ucítila jsem to i v zadečku. Připla si totiž pásek s penisem a začala ho zarážet do mého análu. Skoro jsem zapomněla na Julietu. Dokonce jsem měla orgasmus dříve než Julieta, a tak jsem vysílením dolehla na její dírku a to evokovalo výbuch šťávy. Obličej jsem měla celý od šťávičky. Jelenina ještě neměla dost, a tak ve chvíli, kdy se Julieta vstřebávala z předešlého orgasmu, zarazila ten penis do její kundy. Julieta zpočátku protestovala, ale po chvíli se poddala. Za chvíli se udělala znovu. Pochopila jsem, že Jelenina si chce také užít, a tak jsem si nechala připnout pásek. Položila jsem si ji na záda a začala to do ní vrážet. Jelenina za chvíli začala přirážet, pochopila jsem, že má k orgasmu blízko. Proto jsem penis vyndala.

Otočila jsem ji na bříško a strkala jsem jí to do zadku. Přitom jsem si hrála s jejími prsy, klečela totiž. Ona si rukou ještě uspokojovala přední dírku. Potom vypukl její orgasmus a my se ještě všechny líbaly. Holkám se to moc líbilo, mě se to taky moc líbilo. Ještě jsme se společně osprchovaly, ve sprše mi holky oznámily, že o mě věděly. Jelenina mě prý zahlédla, proto Julieta nebyla překvapená. Pak jsem vzala kostýmy a jakoby nic jsem je odnesla Martině. Musela mít asi hodně velkou střevní chřipku, seděla totiž stále na záchodě. S Julietou a Jeleninou jsme se dohodly, že od té doby budu jejich stálá maskérka, ale i kostymérka, aby nás nikdo nerušil. Po koncertu v Praze následoval koncert v Moskvě. To už jsem ale letěla s holkama. Musely sice organizátorům vysvětlovat, že už maskérku i kostymérku mají, ale pochopili to. Pak následovaly ještě mraky koncertů. Po skončení „šňůry“ jsem se vrátila do Prahy, ale každý měsíc jezdím holky navštěvovat. Vyšlo jim nové CD, a tak chystají nové koncertní turné. Hádejte, kdo bude jejich maskérkou!?! A taky už vím, jak to je s tím jejich vztahem.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist