Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jak si vycvičit dominantní děvku – kapitola 1

Kategorie: Teen, Znásilnění
17.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Mé první tři roky na střední mohly být lepší. Byl jsem obtloustlý klučina, který měřil jen 170 centimetrů a měl problém s akné. Mé sebevědomí bylo nízké a nebylo tedy tak těžké dostat mou stydlivost na povrch a přesně kvůli tomu byl můj první rok strašný.
I když jsem byl ve fotbalovém týmu, nikdy mě nepustili ke hře.

Trenér, bývalý obránce NFL, mi řekl, že jsem přirozeně silný a schopný, ale nemohl jsem prostě jen tak vyjít ze své skořápky. Aby to bylo ještě horší, dvojčata Johnsonovi si mě vybrala jako svého fackovacího panáka.

Bratři Johnsonovi byli asi mého věku, ale měřili 180 cm a byli hubení. Měli pověst násilníků a neustále mě obtěžovali už od prvního dne. V šatně to bylo nejhorší, protože na mě prováděli kanadské žertíky, jako že mi dali horký svalový balzám do mého spodního prádla, nebo že mi schovali oblečení.

Poslední den mého prvního roku přešli na další úroveň a zkusili se mnou vyprovokovat rvačku. Asi jsem toho už měl dost a reagoval jsem ranou pěstí do obličeje jednomu z dvojčat, kterému jsem tak zlomil nos a vyřadil ho z boje. Druhé dvojče na mě divoce vystřelilo hákem, kterému jsem se snadno vyhnul a chytil ho kravatou zezadu. Když mě trenér Smith od něho odtrhl, obě dvojčata byla v bezvědomí a já měl novou reputaci.

*****

V druháku se všechno změnilo. Celá škola se asi dozvěděla o té rvačce a všichni se ke mně chovali dost jinak. Nikdo už si se mnou nechtěl zahrávat a pár holek se začalo snažit získat mou pozornost. Stále mi chybělo nějaké opravdové sebevědomí, ale prostě jsem se tvářil, že ho mám a byl jsem docela přesvědčivý.

Diane byla se mnou v první hodině dne a začala se se mnou bavit již pár týdnu po začátku semestru. „Ahoj Jimmy,“ usmála se, „jak je na tom tvůj letošní rozvrh?“

Chvíli jsme si povídali, ale já byl nezkušený a nedošlo mi, že o mě měla zájem. Trvalo mi asi tři týdny, než mi došlo, co chtěla a pozval jsem ji ven. Rande jsme si užili a ke konci jsme seděli v mém autě a líbali se v opuštěném parku.

Jak jsme se líbali, pohladil jsem ji rukou po bříšku, ale když jsem se dotkl její podprsenky, odstrčila mě. „Nezajděme příliš daleko,“ řekla. Byl jsem zklamaný a nadržený, ale byl jsem gentleman a tak jsem přestal a vzal ji domů. Měl jsem takový pocit, že byla překvapená, že jsem na ní netlačil více.

Další týden ve škole byla vůči mně chladná a já nemohl zjistit proč. Celé věci nepomohlo, že nějaký kluk ve škole slyšel o mé rvačce a chtěl se proslavit.

Kolem prostředku týdne tenhle kluk, který byl vlastně o dost větší než já, mě zastavil v chodbě a natlačil mě na zeď. Začal něco říkat, ale já už se rozhodl, že mu nakopu prdel a můj první kopanec dopadl přesně na jeho koule. Předklonil se z bolesti a já z něj začal mlátit duši uprostřed chodby.

Když mě ředitel od kluka odtrhával, všiml jsem si Diane v davu. Červenala se vzrušením, zatímco si pevně tiskla knihy ke svému hrudníku. Mlha zmizela z mého mozku a mně došlo, co chtěla.

*****

Byl jsem na týden vyloučen kvůli tomu, jak jsem zmlátil toho kluka, ale teď už jsem měl plán. Čekal jsem na Diane na parkovišti po škole a když si mě všimla, začervenala se. Vypadala tak roztomile. Došlo mi, že stejně nemám co ztratit a tak jsem se rozhodl to udělat tak, jak jsem to plánoval.

„Zítra jdeme ven,“ řekl jsem jí, „vyzvednu tě v sedm.“ Otočil jsem se a odešel pryč, zatímco jsem doufal, že jsem situaci pochopil správně.

Příští večer jsem zastavil autem u jejího domu přesně v sedm. Byla venku z domu a na půl cesty k autu dříve, než jsem mohl vystoupit a tak jsem na ni prostě počkal. Jeli jsme rovnou do parku a ona se zdála být poněkud nervózní.

„My nejdeme ani na večeři?“ zeptala se.

„Ne,“ řekl jsem, „máme nějaké nedokončené záležitosti z minula.“ Přitáhl jsem ji k sobě a dravě ji políbil a zdálo se, že taje. Rovnou jsem rukou vjel pod její košili a k její podprsence bez toho, že bych čekal na její protesty. Zatímco jsem zápolil s její podprsenkou, ona se konečně rozhodla něco říct.

„Ne, přestaň. Nesmíme pokračovat.“ Zasténala.

Ignoroval jsem ji a pokračoval v zápolení s podprsenkou dokud jsem to nevzdal se závíráním a prostě jsem ji neodsunul nad její prsa. Sál jsem její roztomilé kozy a hrál si s její kundičkou bez další poznámky, dokud jsem se nezačal přemisťovat do pozice, abych jí mohl ojet.

„Ne,“ řekla, silněji než před tím, „nesmíme!“

Už jsem chtěl zastavit a prostě ji vzít domů, ale pak jsem si vzpomněl na minule a rozhodl se pokračovat. Vzal jsem její kalhotky oběma rukama a tvrdě zatáhl. Materiál kalhotek se roztrhl na kousky a já je zahodil na zadní sedadla. Její krásně oholená kundička byla nyní vidět a tím, že jsem k sobě přitáhl její nohy, jsem ji položil na záda na sedadlo. Sundal jsem si kalhoty a vnikl do ní jedným pohybem.

Diane zakňučela, když ji mé péro nabodlo a pak zachrčela, když jsem ji začal nemilosrdně mrdat. Udělal jsem se do její kundičky, ale byl jsem tak vzrušený, že jsem ani nezpomalil. Ona obtočila své nohy kolem mě a začala se blížit k orgasmu, zatímco já tvrdě přirážel, dokud jsem nebyl připraven znova vyvrcholit. Teď už jsme se oba potili a ona zrychlovala své pohyby, aby se sladily s těmi mými, zatímco jsme se pářili na předním sedadle mého auta. Udělala se první a to stačilo, aby to i mě přesunulo přes hranici a já se do ní udělal znova.

Konečně ukojen, musel jsem odolat touze si k ní lehnout a mazlit se s ní. Místo toho jsem pokračoval ve svém plánu. Prostě jsem si natáhl kalhoty a bez toho, že bych jí cokoli řekl, nastartoval auto a odjel.

Diane byla šokována mými činy a snažila se uhladit si šaty, zatímco jsme jeli k ní domů. Vypadala zmateně, ale jak jsme se blížili k jejímu domu, znova se začervenala jako v chodbě den před tím. Byl jsem přesvědčený, že jsem ji přečetl správně.

„Ve středu znova vyrazíme ven,“ řekl jsem jí, zatímco jsem zastavoval u jejího domu.

Vystoupila z auta, „Ale… ale, to je den před zkouškou a moji rodiče mi nedovolí jít ven.“ Podívala se na mě ustrašeně srze okénko a doufala, že se rozhodnu jinak.

Podíval jsem se přímo na ní a se svým nově nabytým sebevědomím řekl, „Středa.“ Její obličej se začervenal zatím nejsilnějším odstínem červené a já odjel bez toho, že bych jí řekl jediné další slovo.


Tak snad se vám to líbí 🙂 Pokud chcete, abych napsala další kapitolu, pište na skylarky8@gmail.com

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Copyright napsal

Je to fajn, jen jsi oproti anglickému originálu ubrala docela dost textu 🙂 Jo, jsou tu i tací, kteří nečtou jen česky, a kopírovat docela populární příběh… Mohla jsi sem alespoň napsat, že se jedná jen o překlad.
Nicméně, bod za snahu a určitě pokračuj v překladu, příběh je to vcelku zajímavý a hodí se ho mít i v českém jazyce.

TOPlist