Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jak mi utekla trojka

Kategorie: Nezařazeno
18.09.2016
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Ten večer jsem se s přítelkyní, budeme jí řikat Sisi, rozhodl užít si trochu zábavy. Litr kapitána Morgena, kofola a pár piv se stali našimi společníky, stejně jako tužka, papír a slovník českého pravopisu. Ačkoliv to může znít celkem nudně, nebylo tomu tak. Skutečně jsme se bavili a pili, co hrdlo ráčilo. Povídali jsme si a z večera se slovy a obrázky se stal krásně prožitý čas.


Během hraní blbinek přišla přitelkyni SMS od kamarádky, která bydlí v protějším domě. Ptala se zda půjde venčit psa. Tentokrát však venčení nebylo nutné. Pejsek byl u maminky mé slečny na celý víkend. I přesto jsem ji pobídl, aby si na chvíli zašla ven. Dobře vím, že kontakt s kamarády může člověku chybět a těch pár minut to doma sám vydržím. Po krátké textové konverzaci se však situace naprosto změnila a z venčení pejska došlo až na to, že se kamarádka staví na skleničku. Nenamítal jsem. Navíc jsem se s ní ještě neseznámil a atmosféra, jíž jsme vytvořili toho večera se zdála být k takovému seznámení ideální.
Asi za 20 minut byla kamarádka u dveří. Seznámili jsme se, dokonce se ihned otevřela i láhev červeného vína, které donesla. Povídali jsme si dlouho a legrace přibývalo. Pak si kamarádka, budeme jí říkat Lola, všimla, že v jedné skříni mám nemalou sbírku stolních her. Prý, že by si chtěla něco zahrát a také už dlouho nehrála člověče nezlob se. To byl bod zlomu. Už jsem jednou přitelkyni vysvětloval lehce upravená pravidla této hry a to by nebyla moje holka, kdyby to hned nevytáhla. „Hele tak si to zahrajem, Jirku napadlo hrát to jako svlíkací člověče.“ Řekla hned Sisi a já zčervenal. Nikdy by mě nenapadlo, že na to Lola přistoupí. Má malé dítě a přitele. Nehledě na to, že mě přitelkyně lačně předhodila, v podstatě cizí ,holce a to potenciálně nahého, což mne také malinko rozhodilo. K mému překvapení se opravdu začala připravovat hra.
Vysvětlil jsem tedy hru. „Když někdo zajde figurkou do domečku, ostatní si něco svléknou. Když třeba mě někdo vyhodí figurku svlékám si něco já a tak to platí pro všechny.“ „To je logický, tak hrajem.“ Řekla Lola a začalo svlékání. Všichni se náramě bavili. No, možná až na mě, jelikož holky se spikly proti mne a během dvaceti minut jsem byl nahý. Lola oznámila, že za ty sundaný trenýrky si zasloužim respekt, Sisi souhlasila, ale já si připadal docela trapně. Můj penis není nic extra takže jsem se snažil moc se neukazovat a stále jsem pracoval na tom, abych svléknul obě holky. Sisi, moje krásná mdrooká přítelkyně s dlouhými rudými vlasy už odhalila svoje překrásná prsa. Hezky tvarované dvojky. I její štíhlá postava vynikla, jen kalhotky ne a ne olů. Lola se držela nejlépe. Vysoká štíhlá černovláska stále ukrývala droubounká ňadra podprsenkou a tílkem. Ve spodní části už zůstala jen provokativní růžová tanga, která spolu s drobným, pevným zadečkem působila celkem provokativně a vzrušivě.
Celou dobu jsem po chvílích musel odbíhat na záchod, hodně se pilo. Ale především jsem byl maximálně vzrušen jen představou toho, že tu mladou maminku se Sisi stáhneme do trojky a pořádně si ji osedláme. Tedy co chvíli jsem si svůj malý penis chodil oplachovat doslova ledovou vodou, aby se mi nepostavil. Trošku jsem se bál jak by na to reagovala Lola. Dokonce, a to se stalo, když Sisi pohladila Lolu smyslně po zadečku a přitiskla se k ní, jsem musel vypustit páru. Takže jsem si to udělal v koupelně. Tak strašně se mi překrvil, že to netrvalo dlouho a vykropil jsem ze sebe snad týdenní zásobu semene. Povadlý jsem se pak vrátil a mohlo se pokračovat. Nako nec si znovu odběhla na toaletu Lola. Jen co odešla, Sisi se natáhla na pohovce a prstíky si začala dráždit mušličku. Tak krásně, tiše vzdychala. Měl jsem chuť jí to udělat. Hladil jsem ji po kozičkách a hladově sledoval její roztahující se pysky a poslouchal mlaskavý zvuk její kundičky. Tak krásně vlhla. Bylo to k nevydržení. Jenže pak se vše překazilo. Lola se pozvracela na toaletě a následující hodinu jsme trávili opečováváním slečny, kterou jsme chtěli jako pár zneužít. Ukázalo se, že Lola vypila téměř celou lahev vína a předním nic nejedla. Očividně to nalačno nebyl dobrý nápad.
Když jsme Lolu odvedli, vrátili jsme se domů a dravě se na sebe vrhli. Serval jsem ze Sisi všechno oblečení, povalil jí na pohovku, roztáhl jí nohy a hladově jí olizoval kundičku. Jakobych chtěl vysát každou kapičku té její slaďoučké šťávičky. Pak zase ona, nadržená samička, povalila na záda mne a pomalu uchopila mého čuráka do ručky. Párkrát po něm přejela a doslova si ho vrazila do pusy. Sála ho neuvěřitelně silně, pak chvíli olizovala špičku a zase sála. Utrhla se ze řetězu jako divoká šelma. Vyndala ho z pusinky, ale jen na vteřinu než na něj stihla prudce nasednout. Narvala si ho tak hluboko až sama zahekala. Nádhera, ani já jsem nedokázal být potichu. Ta zvířecí vášeň mne pohltila stejně jako ji. Uchopil jsem ji v bocích a nelítostně ji mrdal tak hluboko jak to jen šlo. Pak jsem ji odhodil na stranu, položil na záda a zasunul svůj krvý přelitý úd. Zvedl jsem jí nohy k jejím ramenům a šoustal jako ďábel. Ještě teď slyším ten laskavý vzrušující zvuk každého zásunu, cítím vůni šťávy, která se po ní roztékala z jejího lůna. Šťávy ve které jsem si doslova koupal čuráka.
Oba jsme při tom mysleli na to jak zneuctíváme Lolu. Příraz střídal příraz a celá naše milostná hra pomalu vrcholila. Zaujali jsme naši asi nejoblíbenější polohu, zezadu. Sisi na čtyřech, já v kleče za ní a vrážím ho do nitra její mušličky. Tvrdě a hluboko. Sisi vzdychala,, nakonec i křičela rozkoší a ani já jsem se neubránil. Všechno završil můj hluboký pronikavý výkřik a prudký výstřik semene přímo na její hebká záda. Tak to má ráda.
A tak i večer, který se zdál být zkažený, se stal jedním z nejlepších v mém životě. Jasně, tenkrát mi o vlásek unikla moje první trojka, ale zjistil jsem, že i představa a naděje, že se zadaří ve mne vyvolá nekonečnou rozkoš, nadrženost a probudí ty nejprimitivnější zvířecí pudy. Ty nejkrásnější sexuální pudy, které člověk může zažít.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist