Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jak mi ho dvě holky vyhonily

Kategorie: Otroci, Petting
02.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 43 hlasů

Mám přítelkyni, která má kamrádku, jsou to nejlepší kamarádky. Jedna bez druhé by byly ztracené. Moje přítelkyně se jmenuje Kristýna a její kamarádka Renáta. Renátu moc nevídám, skoro vůbec, zato s mojí přítelkyní jsem skoro každý den. A aby také ne, když spolu chodíme.
Ale jednou jsme se sešli všichni tři, tedy já, moje přítelkyně a její kamarádka Renáta. Byla jarní sobota, sluníčko už od rána svítilo a bylo krásné jarní teplo.

Však už byl také duben. Sraz jsme měli v devět hodin dopoledne u bazénu. První tam samozřejmě byla moje přítelkyně, protože ona je všudy vždycky radši dřív. O chcviličku později jsem, jako druhý, dorazil já. A až pár minut po deváté hodině přišla Renáta. Ten den se nerozbíhal zrovna zajímavě. Šli jsme si sednout do jednoho nejmenovaného fast foodu. Tam jsme klábosením ztrávili celé dopoledne a kousek i odpoledne. Holky to prostě baví tam jen sedět a blbnout, pro mě to až tak není. Ale naše debata se nakonec ubírala směrem, který zněl zajímavě. Bavili jsme se o erotických a sexuálních věcech. Pak si holky začali něco šeptat, koukali se u toho na mě a podivně se usmívaly. Když jsem vyzvídal, co si šeptají, řekly mi, ať se nestarám. Pak se rozhodly, že půjdeme, což jsem byl i rád, protože sedět někde půl dne a jen tak si povídat, to mě moc nebaví.
Naše cesta směřovala k paneláku, kde Renáta bydlí. Nikdo nebyl doma, a tak toho holky využily a šlo se k ní. Celou tu dobu mi přišly holky nějaké divné, ale moc jsem se jich nevyptával, stejně by mi toho moc neřekly. Ovšem ve výtahu, který nás už vezl do patra, kde měla Renáty rodina byt, se holky na sebe nějak podezřele tvářily. Nevěděl jsem, co si mám v tu chvíli myslet. Napadalo mě několik věcí.
Výtah zastavil a my z něho vystoupili. Renáta odemkla dveře od bytu a všichni jsme vstoupili dovnitř. Moje přítelkyně zavřela dveře. Všichni jsme se zuli z bot. Renáta odběhla do obývacího pokoje a moje přítelkyině šla za ní. Udělal jsem krok, že půjdu za nima, ale přítelkyně mi hned nakázala, ať tu počkám. Tak jsem zůstal stát v předsíni a čekal. Ale neuběhla ani minuta a přítelkyně se vrátila do předsíně, a ne zrovna mile, mě čapla a táhla mě do obývacího pokoje. Ani Renáta, stojící u dveří, se v tu chvíli netvářila nějak příjemně. Přítelkyně mě mrskla na gauč a Renáta najednou odkud si vytáhla provaz. Přítelkyně si na mě sedla a velkou silou mě držela v nehybnosti. nemohl jsem se moc hýbat, jakou měla sílu. Renáta ke mě přišla, vzala si moje ruce, dala mi je za záda a dost pevně mi je svázala. Ať jsem dělal, co jsem dělal, nešlo se z toho provazu dostat. Vrtalo mi hlavou, jak můžou dvě holky tak snadno přemoct kluka. Možná to bylo i tím, že jsem se tak trochu snad i nechal, nevím.
Ležel jsem na gauči a sledoval, co se bude dál dít. Přítelkyně ze mě slezla a řekla mi přísným hlasem, ať mě ani nenapadne se nějak bránit, nebo že mě budou mlátit plastovou tyčí, která už ležela na stole. A nevypadalo to, že by to byla nějaká obyčejná plastová tyč, která se při větší ráně zlomí. Ta vypadala na dost odolnou tyč. tak jsem ležel a nic nedělal.
Holky stály u gauče a dívaly se na mě, jak tam ležím svázaný a tak trochu bezmocný. Podívaly se na sebe a přítelkyně se Renáty zeptala: „Tak jdem na to?“ „Jasně.“ odpověděla Renáta.
Přítelkyně mě odsunula co nejdál od kraje gauče a sedla si vedle mě. Začala mi rozepínat zip u kalhot. V tu chvíli už mi bylo jasné, co se tak může dál dít. Šáhla do útrob rozeplého zipu, stáhla mi malinko slipy, víc přes rozeplý zip stáhnout nemohla, chytla mi penis do ruky a vyndala ho přes rozeplý zip ven. Renáta se mi podívala na penis a pronesla: „Takovej malej, jo?“ Přiklonila k němu hlavu, aby si ho víc prohlédla. „Neboj, zvětšíme ho.“ řekla moje přítelkyně a podívala se na mě.
Můj penis nebyl velký, protože jsem nebyl vzrušený. Ale v okamžiku, co mi na něj holky koukaly, se mi začal zvětšovat. „To je hustý, jak se mu zvětšuje.“ řekla Renáta, když sledovala, jak se mi můj penis vzrušením zvedal. A netrvalo to snad ani deset vteřin, a svlékla se mi na něm kůžička a byl mi vidět žalud v plné parádě. „Fakt hustý, takovej zajímavej žalud.“ řekla do ticha Renáta. „Chceš si sáhnout?“ zeptala se jí přítelkyně. „To víš, že jo.“ rychle odpověděla Renáta a hned mi na něj sáhla. „Ty vole, takovej tvrdej.“ řekla Renáta udiveně. „A co mu s ním uděláme?“ zeptala se pak Renáta přítelkyně. „Já bych mu ho vyhonila.“ odpověděla přítelkyně. „Ty vole, to já neumim.“ řekla Renáta. Já jen mlčky ležel a jen to celé dění sledoval. „Já mu ho vyhonim, až z něho zase poteče ten humus.“ řekla moje přítelkyně. „A víš co? Já to natočim na mobil.“ rychle dodala Renáta. „Jáj, to bude hustý.“ odpověděla jí přítelkyně. Renáta vyndala z kapsi mobil a řekla: „Už můžeš, sem připravená.“
Přítelkyně si můj penis opět chytla do ruky a začala mi ho pomaličku honit. Já začínal být v tu chvíli víc a víc vzrušený. Renáta to se svým mobilem nahrávala, jednou z dálky a jednou z blízka. Přítelkyně mi ho stále pomalu honila. Jemně a z lehka mi přetahovala kůžičku přes žalud. Holky si to celé prohlížely. „Hlavně ať mi nezasere gauč, to pak neutřu.“ řekla varovně Renáta. „Neboj, a jestli jo, tak mu ho uškrtim nebo mu proplesknu koule.“ odpověděla jí přítelkyně.
Já nabíral na vzrušivosti. Moc se mi to v u chvíli líbilo. Přítelkyně začínala pomalu přidávat do tempa, až mi ho honila takovou rychlostí, že jsem s sebou slastí až škubal. „Ty vole, ten se mu třepe. A jak mu mlaská.“ řekla na půl udivená a na půl pobavená Renáta.
Přítelkyně se na mě na chvíli, dost vážně, podívala a nepřestávala na tempu. Já už ale cítil, že brzy vystříknu. Přítelkyně mi proto rozepla kalhoty úplně a stáhla mi je i se slipama. „Tak co, už budeš?“ zeptala se mě vážně přítelkyně. „Nevím.“ odpověděl jsem slastně. „Ty vole, co pa to máš za ptáka. Mi upadne ruka.“ Tak já tě vystřídam.“ řekla Renáta.
Přítelkyně mi pustila penis z ruky, podívala se na něj z blízka, pak se zvedla, převzala si mobil od Renáty a natáčela, jak si ke mě na gauč Renáta sedla a začala mi ho honit. Chytla ho do ruky, ale trochu blbě, až mě to zabolelo. „Musíš od spoda.“ řekla přítelkyně, když viděla, jak jsem bolestí škubl. „Já nevim, co mu s nim mam dělat.“ řekla Renáta. „Dělej si s nim, co chceš, už je dost nčatej.“ odpověděla jí Přítelkyně.
Renáta tedy dělala, to, co moje přítelkyně, začala mi ho rychle nonit. Jenže, to já už jsem byl na vrcholu vzrušení a vystříkl jsem. Renáta se toho lekla a dala rychle ruku pryč. Přítelkyně, která už poznala, že se blíží můj výstřik, přiblížila mobil k mému penisu, aby to bylo pořádně vidět. Poté jsem už jen slastně vydechoval. Sperma mi teklo po podbřišku. Renáta i moje přítelkyně si to se zájmem prohlížely. „Hele, se mu to přilepí na chlupy, ne?“ zeptala se Renáta mojí přítelkyně. „Nepřilepí, si to utře a je to pryč. jen mu bude smrdět no.“ řekla Renátě přítelkyně. „tak co, už ho rozvážem?“ ptala se Renáta. „Jo.“ odpověděla přítelkyně.
Přítelkyně vypla nahrávání v mobilu a dala ho Renátě. Pak mě rozvázala a Renáta mezi tím odběhla do kuchyně. Hned se vrátila s několika velkými ubrousky a podala mi je. Já si stoupl a začal si utírat sperma. Holky se na no to koukaly. „A už ho má zase malýho, ale žalud mu je pořád vidět.“ řekla zaujatě Renáta. Já si po důkladném utření natáhl slipy a kalhoty a sedl si na gauč. Holky se na mě dívaly a ptaly se mě, jak se mi to líbilo. Já jen odpověděl, že hrozně moc, a že bych to si to s nima rád zopakoval.
Na tenhle krásný zážitek do smrti nezapomenu, bylo to něco tak nádherného, že ještě teď jsem z toho hotový, i když už je to doba, co jsem to zažil.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist