Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jak jsem se nahodou dostal na trojku

Kategorie: Piss, Šukačky, Zralé ženy
12.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 12 hlasů

Zdravím. Chci se s Vámi podělit o můj zážitek, kde jsem zažil první piss a dokonce trojku s nevlastní matkou mé přítelkyně. Dal bych cokoliv, abych mohl takový víkend znovu zažít.
Začalo to zprva velice nevině. Přítelkyně měla přes noc volny kvartýr a tak to bylo hned. Vino, film, sex atd… Po divoké noci asi v 5 ráno nikdo z nás nečekal, že se její nevlastní matka vrátí domu. Jednalo se o opravdu hodně malý byt 1+kk. Matka byla evidentně unavená, hned si zalezla za námi do postele.

Byl jsem trochu nervózní z toho, že tam s námi byla, protože jsem ji prozatím neznal. Byla ale v pohodě výřečná, ale já zůstal takový stydlivý. Bylo mi taky 25, přítelkyni 24 a jí 38. Její matka ale zrovna patří mezi opravdu udržované kočky.
No a tak jsme leželi v posteli a dívali se ještě chvíli na televizi. Po 20 minutach přítelkyně začala usínat a matka přepla tv na Óčko. Jely tam akorát klipy s luxusními kočkami u bazénu a do toho mi vykládala s úsměvem: „Ty jsou, co?“ Myslel jsem, že si ze mě dělá srandu, protože se mi pochvilince postavil a sama mi řekla, jestli ho mám už ready z toho. Říkám si, „No, tak doufám, že je spokojená, že má srandu z toho, že nemůžu vylézt z postele.“ protože jsem byl naplno vydrážděn. Ještě mě asi 5 minut drásala, nalila víno, prej na spaní. To už jsem řekl, že musím jít na záchod a moc.
A teď to začalo. Pod peřinou mě chytla za stehno těsně pod penisem a já zůstal na místě. Pak si z boku na mě přilehla a rukou mě masírovala. Mezi tím přítelkyně spala hned vedle mě. Tak zmateny a nerozhodný jsem nikdy nebyl, ale vyhrálo to, že jsem hrozně moc chtěl. A že to stalo za to.
Říkám ji ale, že opravdu už musím na záchod. A v tom si na mě vylezla a probrala se i přítelkyně. Ta se trochu udivila, ale jakoby jí to bylo jedno. Já šokem říkám, že nechápu, co se děje, ale to jsem už nedořekl. Její matka mi začala ukazovat, kam mám čůrat a ona po mě začala čůrat taky. Řeknu vám, nechápu, jak velkou mela nádrž. Tady mě silně zarazilo, že moje přítelkyně se dívala jakoby nic. Jako by rutina a ten moment jsem byl v euforii. Poté chtěla, ať močím já po ni. Tehdy se už přidala přítelkyně a začala taky a odkudsi vytáhla 2 gumové penisy. Ať to trochu zkrátím. Sex probíhal opravdu výborně. V tom všem jsme leželi dál celý víkend a dělali jsme věci, které jsem doposud nevyzkoušel.
— Nás vztah ale do 3 týdnů zkončil, protože jsem zjistil, že se moje holka vlastně podobně přidává k matčiným milencům.
— Asi o 4 dny později, ač už jsem byl s mladou jasně domluven, že je konec, tak jsem se stihl doprosit její matky, že to zopakujem aspoň den. Tehdy se ji už ale nechtělo, tak jsem ji trochu finančně vypomohl s nájmem a byla hned v náladě. Dokonce mi dovolila si u toho libovolně natáčet video (jenže samozřejmě mobil jen s 3mpx) takže nemám památku.
Od této doby zbožňuji zachovalé sexuchtivé ženy ujeté na zajíčky.
Doufám, že se Vám tento příběh líbil. Stal se před rokem a půl v Brne Řečkovicích v panelovém domě.
Nikdy mě ani náhodou nenapadlo, co žažiju. Dneska už mě ani nemrzí, že moje přítelkyně byla taková coura, ale nejvíce mě zamrzelo, že vypadá jak neviňátko.
Děkuji za přečtení 🙂

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist