Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Já a přátelé I

19.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 48 hlasů

Jak jsem se vlakem vracela spátky domů tak mi došlo že už je mi 17 a že bych už neměla být panou. Na další zastávce přistoupil můj kamarád ze základky a já už jsem se sním dlouho neviděla, tak jsem ho pozdravila a přizvala jsem ho kemně do kupéčka. On se jenom usmál a přisedl si a začali jsme se bavit bavili jsme se asi tak hodinu, já jsem si potom stoupla a otočila se kněmu zády a začala něco hledat v batůžku.

Najednou jsem ucítila jak se mi dotýká zadku, první jsem mu chtěla dát facku ale pak mi došlo že budu vystupovat až za hodinu a že bych mohla přít o panenství.
Chvíli jsem čekala než se odváží pokračovat na jiná místa, ale pořád nic tak jsem se otočila a sedla jsem si vedle něho a dala jsem jsi ruku do jeho rozkroku a začala s ní hýbat až se mu postavil. A náhle jako by se v něm něco zlomilo žduchl mě na zem a rozkročil se nademnou a začal si rozepínat kalhoty já jsem i začala svlíkat halenku
a podprsenku. On si pak klekl na kolena a začal mi mačkat prsa. jak mě přestal mačkat prsa tak si sundal trenýrky a začal mi s ním projíždět mezi prsy. já jsem to nevidržela a chytla jsem mu ho a začala jseho olizovat,říkala jsem si že je to nejlepší pocit na světě. už jsem si začala sundávat kalhoty a on si mezi tím hrál s mími prsy. zase si klekl a čeal na to než mi ji bude olizovat jenom že než jsem si sundala kalhotky ozval se hlas z chodby : „Tohle není vaše kupé mají ho rezervováni tihle manželé a jejich děti“. já jsem se přestala svlíkat a začala jsem se oblékat, můj kamarád chvíli klečel ale potom se začal oblékat taky. rychle jsme otevřeli dveře omluvili se a šli si sednout jinam jenže můj kamarád už musel vystoupit. takže jsem zůstala panou a můj kamarád panicem ale já jsem si řekla že do konce prázdnin příjdu o panenství.

Pokračování bude.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 48 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Dortha napsal

I had no idea how to approach this befner-oow I’m locked and loaded.

TOPlist