Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Já a moje sestřenice Lucka

Kategorie: Incest, Teen
17.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 15 hlasů

Ahoj, chtěl bych se s vámi podělit o to, co jsem prožil tento rok o prázdninách. Jel jsem se sestřenicí na chatu, po týdnu měl přijet táta a její táta. Bylo pondělí, měl jsem zabaleno a šel na vlakové nádraží, nasedl na vlak a jel. Tam už namě čekala lucka, dlouho jsem ji neviděl. Za tu dobu ji začaly růst prsa, měla tak č.2, blonďaté vlasy a krásné nohy.

Přišla jen v šedých zařízlých leginách, kde měla krásně vytvarovanou prdelku, tílko a pod ním nic. No, šli jsme na chatu a dala mi pokoj, tak jsem si vybalil, chvilku ležel a přemýšlel, jak jí dostat. Mě bylo 15 a jí 14.

Odpoledne navrhla, že se půjdeme projít, tak jsme se šli teda projít. Zdrželi jsme se na malinovce a dorazili domu pozdě, kdy už slunce zapadalo. Šel jsem se umýt a byl jen v trenkách a tryku. Šel jsem si lehnout, pak se umyla ona a měla na sobě dlouhou košilku a kalhotky. Tak jsme si řekli dobrou noc a šli spát. Ale později večer mě lucka vzbudila a řekla, že se bojí, jestli nemůže spát se mnou. Neodmítal jsem a udělal jsem ji místo. Lucka mi dala ruku na břicho a mě její dotyk vzrušil. Nemohl jsem se ovládnout a udělal jsem lucce to samé, ale ve tme jsem nevěděl, kam saham a sáhl jsem jí na její kozičky. Měla tvrdé bradavky, tak jsem jí je začal přes košilku přejíždět a ona dala ruku níž a zajela mi přímo do trenek, to mě ještě víc vzrušilo a udělal jsem to samé. Přejel ji rukou přes její smáčené kalhotky a pak dovnitř, byla tak vlhká, že jsem jí sáhl na kundíčku a prsty mi tam zajížděl sami. Ona mi ho začala honit a já už skoro byl hotovej a ucukl jsem, abych se neudělal. Tak jenom ležela a čekala, až jí udělám já. Začal jsem ji jemně mnout postěváček a za chvilku jsem cítil cukání a po zápětí mi tekla její štavička. Olízl jsem si prsty a pošeptal jsem ji, ať se na mě povozí. Bylo vidět, že pana nebyla. Bůh ví, čím se odpanila, nebo kdo jí odpanil. Sedla si na mě a začala na mě divoce jezdit. Za chvilku jsem cítil orgasmus a tak jsem ji ze sebe rychle sundal a řekl jsem ať mi ho vykouří, že se jí udělám do pusy. Neváhala a kouřila. Za chvilku měla všechnu mojí mrdku v puse a vše spolikala a to jsem se divil. Byli jsme už unavení a tak jsme šli spát.

Ráno jsme si to dali znovu a během dne taky. Do té doby, než nam přijeli tátové. Pak už jsme museli do lesa nebo k vodě. Byly to nejkrasnější prazdniny a když u nás spí nebo ja u ní, radi si to zopakujem.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Kundič napsal

To fajné další povíku prosím !

Pioter Szwanda napsal

Prosim dalsi povidku o incestu!

TOPlist