Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Inzerát

Kategorie: Gay
12.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Nedávno jsem si podal inzerát, ve kterém stálo, že bych se rád seznámil se starším zkušeným mužem. Nešlo mi o nic jiného, než si zašukat, protože mě vždy vzrušovala představa, že se mi před obličejem klimbá velká kláda, která má už něco za sebou a já jí beru do pusy a kouřím jí. Už jsem sice pár ptáků vykouřil, ale vždy to byli v podstatě mí vrstevníci.

Hodlal jsem si s nimi užívat dál, ovšem ta představa zkušeného a tlustého čuráka v mé puse stále sílila. Postupně jsem si také začal uvědomovat, že bych to od něj chtěl i udělat do zadku. A proto jsem začal trénovat i svůj zadek. Nejdřív svíčkami a pak jsem se nechával šoustat i od kluků, kterým jsem kouřil. A když už jsem si myslel, že bych zvládnout podržet chlapovi s pořádným vybavením, podal jsem si ten inzerát.
Možná jsem měl štěstí nebo co, ale hned ten první, který mi poslal svou fotku, mi připadal nejvhodnější. Jeho péro bylo opravdu výstavní kousek a hned jsem si představil, jak ho mám v puse.
Domluvili jsme se během několika mailů na schůzce u něj v bytě. A jeho přáním bylo, abych se hladce vyholil a oholil, což pro mě nebyl problém, a tak jsem ve smluvený večer zazvonil u něj v bytě.
Přišel mi otevřít v županu a hned mě zval dál. Nasměroval mě hned od obýváku a řekl mi, že se můžu hned svléknout. Při svlékání jsem se rozhlížel okolo. Na stole stála láhev víno, skleničku a nějaké to občerstvení. Akorát jsem si stahoval trenýrky, když vešel. Pohladil mě po zadku a prohrábnul mi koule i ptáka.
„Jsem rád, že jsi se oholil. Vždycky jsem si chtěl užít s mladým klukem, ale když viděl mého čuráka, tak mi ho maximálně vykouřili,“ a rozhrnul župan a ukázal mi ho. Byl přesně jako na té fotce co mi poslal.
„No já bych ho do sebe zkusil pustit,“ řekl jsem a vzal jsem do ruky jeho náčiní. Ani jsem si s ním nemusel dlouho hrát a postavil se.
„To je fakt super kláda. Chtěl bych jí nejdřív vykouřit,“ vypadlo ze mě.
„Není problém,“ a posadil se do křesla. Byla v takovém polosedě. Nohy měl roztažené a jeho pták mu trčel vzhůru a koule mu zatím visely. Kleknul jsem si mezi ně a vzal ho do ruky. Lehce jsem ho honil a přitom jsem si hrál s jeho varlaty. Dlouho jsem to ale nevydržel a vzal jsem mu žalud do pusy. Akorát se mi do ní vešel. Zpočátku jsem ho cumlal na špičce, ale po chvíli jsem si ho pustil dál do krku. Chtěl jsem, aby se mi udělal do puse a tak jsem ho i tak kouřil.
Najednou se celý vzepřel a vykřikl.
„Polykej,“ a začal mi plnit pusu obrovským přívalem semene. Jen tak tak jsem ho stačil polykat.
„Paráda,“ řekl jsem, když jsem skončil. „Teď bych to něčím zapil.“
Nalil mi na to sklenku vína.
„Nastavíš mi tedy zadek?“ Zeptal se.
„Nastavím, ale musíš pomalu,“ a kleknul jsem si na zem na všechny čtyři. Kleknul si za mě, rukama mi roztáhnul půlky a začal mi lízat zadek. To mi zatím nikdo nedělal. Maximálně mě protahoval prsty, a tak jsem byl během chvilky uvolněný a tak mohl zkusit, jestli ho zvládnu. Nasadil žalud na kraj zadku a začal se do mě tlačit. Chvíli jsem se myslel, že se do mě nedostane a navíc to bolelo, ale jakmile se žaludem dostal do mě, rozlil se mi po těle nádherný pocit. Šoustal mě pomalu, i když na konci už to bylo tvrdší. A samozřejmě se vystříkal do mě.
Pak jsem si oba dva sedli k vínu a když jsem trochu nabrali sil, rozdali jsme si to ještě jednou. Odcházel jsem nádherně ošoustaný a ukojený.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

jena napsal

Už nejsem mladý,ale tohle by mě lákalo.

TOPlist