Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Incest

Kategorie: Incest
09.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 77 hlasů

Stalo se to asi před dvěma týdny. Bylo to super. Přišel jsem domu ze školy. Brácha byl starší a už byl na intru, já chodil také na střední , ale každý den jsem dojížděl, táta byl zrovna na služební cestě. Dorazil jsem tedy konečně domů, dnes o dvě hodiny dřív, protože mi odpadlo odpolední vyučování. Takže s dobrou náladou jedu domu, v autobuse sranda.

Vyběhl jsem domu a byl jsem poměrně překvapen, když jsem strčil klíče do zámku, že nebylo zamknuto, i přesto, že ráno když jsem odcházel tak jsem zamykal. Vešel jsem dovnitř a jelikož jsem byl zaskočen tak jsem prošel celý barák a z ložnice našich rodičů jsem slyšel mojí mamku strašně hekala.

Hned mi došlo, že taťka to nebude, když byl na služebce. Abych Vám popsal mojí mamku, tak se ani nedivím, že se hned někdo našel…byla to na svůj věk pořád pěkná baba, měla tak metr sedmdesát tři, krásnou postavu a pěkný kozičky tak čtyřky, i já se někdy při masturbaci přistihl, že myslím na ní a strašně mě to vzrušovalo. a vzrušovalo mě i její hekání. Pootevřel jsem dveře do ložnice a k mému překvapení to byl její známý z její bývalé práce. Zrovna jí ho rval pěkně do prdelky. Mě ale nejvíce zaujaly její krásná prsa, opravdu nádherný pohled. No, ale nechtěl jsem aby o mě věděla tak jsem zalezl k sobě a tam se pěkně udělal, samozřejmě jsem při tom myslel na ní, ještě jak ona po celém baráku hekala. ÚŽASNÉ!!! najednou to vše stichlo. Jen jsem viděl z okna odcházet Frantu. Za chvilku jsem šel za mamkou a mamka se zděšeně ptá: Ty jsi doma? Ano jsem. a jak dlouho prosím Tě? asi půl hodiny. Cože? vyhrkne mamka. JO takže všechno vím, viděl a slyšel jsem to. Hlavně to neříkej taťkovi!!! byla mamky odpověď tak jsem hned zareagoval a proč jako? 🙂 a ona na to, že bych tím rozbil rodinu. Zamyslel jsem se a povídám: Ale ukončíš to!!! Mamka hned vzala mobil a ještě přede mnou to s Frantou ukončila. Hned co skončil hovor, tak se ptá: Stačí? hned jí na to říkám, ani náhodou. celou dobu co sis to tady rozdávala s Frantou já si ho honil a myslel na tebe tak by si mě mohla pro začátek taky vyhonit péro. Mamka se zarazila a povídá: To ani náhodou to nesmíme. Tak jí na to říkám: No, ale to se nemusí nikdo dozvědět. Mamka po chvilce říká : No tak dobře, ale jen vyhonit. Já říkám: No, na začátku, pak samozřejmě vše  co si dovolila Frantovi, tak uděláš se mnou. Máma povídá, že už to stejně nebude mezi náma takový jako dřív tak proč ne. Stáhla mi kalhoty a udiveně povídá proč když je táta na služebce si hledám frajera, když mám doma takovýhle dělo a hned se chopila toho mýho žezla. Byla to paráda to po čem jsem toužil teď konečně prožívám – mamka mi honí péro, ale to nebylo všechno, najednou se vysvlíkla a ať teda jdu když jsem takový nenasyta. Lehla si na postel a roztáhla ty svoje nožky. Trochu jsem se zarazil – ona se tam dole totiž moc neholila, ale byla to krása a za chvíli už jsem měl špičku žaludu u jejích vytahaných pysků. Poprvé jsem zasunul do své mámy, no pocity jsem měl trošku rozpačité, ale za chvíli už jsem si to užíval. Poté jsem si jí otočil a jako Franta jsem se jí udělal do prdelky, ale ty její kozičky to byl božský pohled. Ten vztah se ve své podstatě vůbec nezměnil jen když je čas tak si to rozdám se svou mámou. Máma už se aspoň nekurví s Frantou a zůstává to v rodině. Táta samozřejmě nic netuší. Děkuji za přečtení, určitě ohodnoťte.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 77 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

I napsal

Super bude pokračování? doufám že jo

Richmond napsal

Moc pěkný příběh. Prosím pokračovat.

Smrt napsal

Neopakuje se to náhodou mám takový pocit že už jsem tuhle povídku zde četl.

TOPlist