Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Florbal 1.

Kategorie: Znásilnění
15.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 16 hlasů

Jednou jsme jeli na florbalový zápas a ja už jsem tou dobou nebyl zrovna oblíbenec… Měl jsem hrozně chlupatý penis a docela jsem se za to styděl všichni se na mě ve sprchách dívali divně a říkaly že mám bobra..

Jak jsme dojeli na ubytovnu tak hned ,,mazáci“ týmu řekli že půjdu s nima na pokoj. Nemohl jsem nic dělat tak jsem šel. Mezi našima mazákama byli samozdřejmě nejlepší hráči klubu takže ve směs pěkní kluci.

Hned jak jsme přišli na pokoj tak zamkli mě se to zdálo divné tak jsem chtěl odejít, ale to nedovolily. Naštěsti na dveře zaťukal trenér aby nás skontroloval ale hned jak jsem mu chtěl otevřít řekli že to bude ještě horší než takhle…
Tak jsem toho radši nechal protože už i tak jsem měl ,,v kalhotách“. Když trenér odešel tak hned dali hlavy dohromady a tak po peti minutach rekli abych se cely vyslikl rikal jsem si ze to nemysli vazne tak jsem se vyslikl jen do trenek. Ale oni se rozesmali a rekli ze i to… Samozdrejme me to vystrasila ale nedal jsem na sobe nic znát… Hned jak jse mse vyslíkl tak přinesli žiletku a celého mě oholily ( doprovázené dlouhým chichotáním). Jak skončily sam jsem se divil jak ho mam velkeho a docela mi to i sluselo.

Jak me oholily tak jsem si řekl ze to už je konec ale jak jsem zjistil tak jsem se mylil… Protože rekli at si kleknu a olížu jim jejich zablácené boty, nebyla to zadna pochoutka ale slo to… Pak se vsichni ( bylo jich 5 ) vyslíkly do spodniho pradla a ja jsem poprve mohl vydet boule v jejich kalhotach. Docela jsem se vydesil protože nekde byli odpravdu hodne velke..
Potom řekli at jim zubama vslíknu jejich propocene trenky a olizu jim nohy ( nastesti byli umyti protože jsme před tim hrali zapas).. Jak jsem jim sundal trenky ( u toho mi vadily jejich 15-25 centimrtrove péra postavene do pozoru ) tak mi rekli at otevru pusu a kleknu si.. Samozdrejme jsem uposlechl a hned ho do me vrazil jeden z pěti mazáku svou 15 centakove naradicko docela to bolelo ale hned to vystridala bolest jak me někdo zduchl na bricho. Jak jsem se otocil tak jsem vydel ,,vudce mazaku“ jak to do me strka zezadu svou zarucene nejdelsim 25centakovym pérem snazil jsem se evyprostit ale marne… Takže jsem byl soustany zepredu i zezadu docela me to sokovalo ale podridil jsem se. Hned jak ten kterýmu jsem ho musel kourit ( poprve vzivote takze ne moc slavne) ale prece nejak. Hned ho do moji pusy vrazil sve naradi další z mazaku a ten ho mel asi tak 20 centakoveho takze jsem ho citil az v mandlich.

Mezitim jsem ucitil v mem konecniku něco horkeho a podle vzdychů jsem poznal co… Takhle se vystridali vsichni – první se pripravily v puse a pak se vystrikaly do zadku…

Jak vsichni skoncily rikaly at si stoupnu ze me ceka odmena. Hned jsem se postavil a uz jsem vydel jak vsichni klekaji a tou dobou se mi postavilo moje taky ne zrovna male pero asi tak 22 centaku a vsichni se ho rychle skouseli vyhonit a vykourit.Jejich velitelale řekl ze jen kourit nic jineho a sam si stoupl a konec rady. Byl to krasny pocit. Jako poslední sel ten sef mazaku a u toho jsem uz nevydrzel a zacal strikat hned jak to uvidel vytahl si ho s pusy a dal ho na svoje 25 centimetrove pero. Řekl ze to mam cele vylizat tak jsem nelenil a lizal. Jak ho mel suchejo řekl ze to staci a ze jsem uspesne spnil test mazaku a muzu se stat jednim s nich pod podminkou ze budu mit stále vyholene pero a pripraveny k akci. Samozdrejme jsem souhlasil a stal jsem se jejich clenem… Hned další den jsme tam donesli z vedlejsiho pokoje jednoho mojeho spoluizaka a vsichni jsme se na nem vyradily ted jsou s nas uz i ve skole nerozlucni kamosi….

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 16 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist