Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Dva kamarádi

Kategorie: Gay
21.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 23 hlasů

Je odpoledne a jsem u mého kamaráda, který mi navrhne abych u něj přespal, že zahrajeme nějaké hry na PC a tak. Spáváme u sebe normálně, mě je 14 a mu 13 a je zásadně proti gayům i když si z toho občas dělá srandu, že třeba když už ve hře fakt nevyhraje tak mi vyhoní, ale to se bohužel nikdy nestane. Někdy přede mnou chodí doma jen v trenkách, takže zhruba vím jak ho má v klidu velkého. O šukání se bavíme úplně normálně a nejvíc když usínáme.

Přišel jsem k němu v 8 večer, hráli jsme hry a v půl 12 už jsme byli unavení, tak jsme šli spát. Kámoš usnul hned a já protože jsem nebyl zvyklý spát na matraci vedle jeho postele jsem nemohl usnout. Podíval jsem se na něj a uviděl že je odkrytý a má jen volné tričko a nějaké kraťasy které mu byly hodně volné.Sex chci mít jen s holkama, ale s klukem jsem to chtěl vždycky zkusit a tak jsem mu přes kraťasy šáhl na ptáka a jak jsem ucítil to teplo, tak mi hned stál jako stožár. Už jsem mu to někdy chtěl říct že bych to chtěl zkusit, jenže to můj pták měřil při erekci asi jen 11cm a myslel jsem že by se mi vysmál.
Naštěstí ležel na zádech a tak jsem mu zkusil stáhnout kraťasy, ale zrovna se trochu pohnul a dal nohy od sebe. Po chvilce jsem mu ty kraťasy konečně trochu stáhl a uviděl jsem jeho ptáka. Nevím kolik tak v klidu mohl mít, protože byla tma a on se ještě ani neholil, takže to šlo špatně poznat. Vzal jsem jeho penis do ruky a začal mu ho honit a lehce masírovat koule. Po chvilce se mu postavil a viděl jsem že ho má o trochu většího než já. Dostal jsem odvahu a strčil jsem ho do pusy. Byl to nádherný pocit mu ho kouřit. Za chvíli se ale začal vrtět a probudil se s mojí hlavou mezi nohama a zeptal se mě co to jako dělám. Tak jsem mu řekl že se to nikdo nedozví a že i já jsem na holky, ale prostě jsem to jen chtěl zkusit.
Řekl mi ať mu ukážu ptáka. Sedl jsem si vedle něj na postel a vytasil ho. Zeptal jsem se ho jestli si je nevyhoníme a on kývl. Byl to nádherný pocit když mi ho vzal do ruky a začal honit. Asi po půl minutě jsme se oba udělali a on se mě zeptal jestli mu ho nechci znovu vykouřit. Hrozně si to užíval, ale zastavil mě než se udělal a navrhl jestli nedáme „69“. Bylo to úžasné když jsme si je navzájem kouřili. Poté jsem poprvé ochutnal sperma. Byla to zatím nejlepší noc mého života. Pak jsme se vyslekli a lehli si k sobě do postele a usnuli. A tak se to ještě mockrát opakovalo i když jsem měl holku.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 23 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Peťa napsal

Krátké , ale krásný ..
Taky bych chtěl něco podobnýho zažít …

páťa napsal

Taky bych to bral

Luky napsal

Tvůj příběh se mi hodně líbí
Můžu se zeptat jestli bych si to mohl zkusit s stebou taky? Je mi 14 let jinak jsem taky na holky.
Díky za odpověď

Luky napsal

Taky bych rád zkusil

Tokio napsal

Dej mi vědět na gmail a muzeme to zkusit tomoismoroj@gmail.com

Tokio napsal

Napis mi taky bych to chtěl zkusit

Kuba napsal

Chceš skusit taky 🙂

Kubik napsal

Taky bych si to s tebou rozdal 😘

Daniel napsal

Chlapci píšte mi na snap môžeme pokecať aj tam Danieluhrin 😏😈

TOPlist