Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

DOVOLENÁ V TURECKU

Kategorie: Grupáč
22.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Byl jsem na dovolené v Turecku se svou novou „kamarádkou“ a poprvé jsme měli možnost se poznat i trochu jinak. Svěřil jsem se jí o své sexuální touze vidět ji milovat se s jiným mužem. Upozorňuji, že je fakt nesmírně sexy žena v nejlepším věku. Jí se ta myšlenka taky moc líbila. No řekněte, která žena by nechtěla zkusit sex se dvěma muži. Nebo který muž by netoužil po milování se dvěma kočkami. I když věřím tomu, že to chtěla zkusit i trochu kvůli mně, protože jsem nejen muž co se rád dívá, ale taky trochu bisexuál.

Moc se mi líbí představa, že jí nějaký pěkný chlap svádí, svléká, ochutnává… a já se mohu koukat do její tváře a vidět jakou rozkoš jí to působí.
Na té dovolené jsme měli jednoho chlápka, který nám chodil doplňovat minibar. Černovlasý kluk tak ve věku 35 s nádhernou postavou. Nemohl jsem si nevšimnout, že jejich sympatie jsou vzájemné. Řekla mi, že je moc fajn a vždy mu dala nějaké eura. I mně se líbil. A představa, jak mi takový pěkný chlapík šuká ženskou, se mi zamlouvala hodně moc. Pravda i já na něj dostal chuť. Už jsem si představoval jak kouřím jeho krásné péro, když on jí zrovna líže.

Večer, když jsme se spolu milovali, jsem jí řekl : „Chtěl bych, aby tady byl ten kluk co doplňuje lednici a tys ho přede mnou kouřila“. A vrazil jsem jí prsty do pusinky. Začala neskutečně sát, jak kdyby v sobě měla fakt penis. Viděl jsem jak se jí to líbilo. Tak jsem se jí zeptal co ona na to. Řekla, že by to chtěla moc…..

Ptám se: „ A co bys chtěla?“ Chtěla bys aby tě i ošukal?“

Ona : „ Ano „

„ Chtěla bys nás oba najednou? Do kundičky i do zadečku?“

Ona : „Jo. To by se mi moc líbilo. Mít vás v sobě oba“

„ A co bys řekla tomu, kdybych ho chtěl kouřit já a ty se na nás koukala, jak si to děláme vzájemně do prdelky. To by se ti taky líbilo?“

Ona : „ jo líbilo, ještě jsem to nikdy nezažila a dívám se ráda. Jo chci abys ho ošukal taky a on pak tebe…..“

Tak jsem jí řekl: „ ty jsi taková malá děvka, čubka, která to ráda dělá i s jinými“

Ona: „Ano jsem děvka,protože takovou mě chceš. Ty čůráku jeden“

Nevěřili by jste jak takové vulgarismy v sexu jsou fajn, pokud se tomu oba oddají a berou to jako hru. V tu chvíli slova jako mrdat, kundička, čůrák, děvka, šukat, podvádět,…vůbec nejsou mimo. S ní já to tak mám. Alespoň myslím. Přistoupila na tuto hru ochotně.

Teď už je to ale sci-fi, protože k tomu nedošlo, ale napíši jak bych si to uměl představit, že se to pak odehrálo.
Opět ráno se chystáme na snídani. Ona už byla namalovaná, upravená. Měla na sobě nádherné modré spodní prádlo a letní šatičky. Fakt vypadala luxusně. V tom někdo zaklepal. Byl to náš kluk co doplňuje lednici. Zase se na sebe tak usmáli, že jsem si toho nemohl nevšimnout. A ona se mi ptá jestli nemám nějaké drobné eura, že ona žádné nemá. Podíval jsem se do peněženky, ale taky nic. A tak mu dávám desítku a říkám: „ Please fuck my wife, i would like watching.“ Oba se na mě podívali, jestli to myslím vážně. A on se ptá: „Opravdu“ a tak jsem mu to odsouhlasil.

Ona: „ Fakt to chceš?“

Tak jí říkám: „ Jo, chci to. Chci vidět, jak ho kouříš, jak tě šuká do kundičky, do prdelky, chci se na vás dívat a honit si ho u toho. A pak se k vám přidám“

Na nic nečekala, došla k němu a dali si tak vášnivou pusu, že si myslím, že spolu jsme se tak nelíbali. Evidentně se jim to líbilo oběma. Svlíkl jí šaty, takže tam byla jen v prádélku a ona poklekla a začala mu rozepínat poklopec. Měl fakt pěkné rudé boxerky, ale to co bylo pod nima, bylo asi ještě větší…. Nejsem žádná chudinka, mám krásných 20cm, ale když mu sundala trenky, tak jsem pochopil, že tady budu já ten s tím malým. Měl fakt nádherné velké péro, byl taky všude oholený, jako my. A tak ho začala sát, kouřit a fakt si to užívali.

Byl jsem z toho hotový. Odnesl jí na postel a svlékl jí. Začal jí líbat, níž. Až dolu. A když jí projel ty její závojíčky, tak jsem viděl jak jí to dělá dobře. Byla úplně mokrá. Nasadila mu ochranu a pak jí začal pomalu šukat. Byl fakt velký, ale evidentně se tam vešel akorát. Já už to nevydržel a vlezl si k nim na postel a začal si ho honit. Byl už jsem taky nahatý.

Podívala se na mě a ptala se mě, jestli se mi to líbí. Tak jsem jí odpověděl, že moc.

Ztratila veškeré zábrany a oddávala se tomuto experimentu naplno.Ležela na zádech a na sobě měla nádherné vypracované tělo a vzdechy mojí kamarádky byly předzvěstí toho, že jí náš nový milenec brzo pošle na vrchol. A taky jo. Netrvalo to moc dlouho a prožila si nádherný kundičkový orgasmus. Bylo nádherné sledovat jí, jak jí to dělá. A tak jsem k ní přistoupil a dal jí svého chlapáka ke kouření, zatímco on jí dál pěkně šukal. Jak se říká. Šla po mně jak …. Hned mě začala vášnivě kouřit. Co jsme ale ani jeden nečekali, on si mne vzal do pusy taky. Podívali jsme se spolu na sebe a oba věděli, že se splní sen i mně. To že je bisexuál i on, nás překvapilo. Bylo to fakt fajn. Šel jsem tedy dolu a začal mu kouřit jeho krásné péro. Ona se trochu odtáhla a začala nás sledovat, jak si to děláme v 69. U toho si krásně projížděla tu svou krásně růžovou kundičku. Po chvilce ale přišla ke mně, vzala anální gel a začala mi strkat prsty do prdelky. Věděla jak moc to mám rád. Než jsem se nadál měl jsem v sobě čtyři prsty a fantasticky mi to dělala, zatímco mi se kouřili. Přinesla zas kondom a oblíkla nového kamaráda a řekla, že chce vidět, jak mě šuká. S tím já opravdu nemám problémy. Při masturbaci si do zadečku strkám kdeco. A tak jsem měl možnost, poprvé v životě vyzkoušet, jaké je to mít v prdelce opravdu někoho živého. Bylo to super. Rukou mi honila můj penis a pak si mu i sedla nad obličej a nechala se lízat. Alespoň jsme se mohli líbat a bavit se spolu.Řekl jsem jí, že jí moc děkuji, protože toto byl dar více méně pro mě. Zeptal jsem se jí jestli chce sendvič, a ona že ano, ale do prdelky chce jen mne, že on je moc velký. Fakt byl…Ale mně to rajcovalo. Tak jsem z něj slezl a řekl, že jdu na chvilku do koupelny se umýt. Když jsem přišel ona už jezdila na něm na koníčka. Bylo super to sledovat, jak ten velkej tmavej pták zajíždí do té nejhezčí růžové kundičky. Začal jsem jí lízat zadeček, občas jsem pokouřil jeho a zas ho vrátil do kundičky a pomalu se připravoval na její první sendvič. Vzal jsem gel a pořádně promazal i prdelku i sebe a pak do ní pomalinkuuuu vstoupil. Chvilku jsme se nehýbali, aby si zvykla. A bylo vidět, že toho má plný…. ( no brejle ne. Dírky to ano J ). Začal jsem se v ní pohybovat a bylo to něco neuvěřitelného. Asi pro všechny. Když člověk cítí přes tenkou přepážku druhý tvrdý ocas a vnímá ty neuvěřitelné pocity ženy, tak je mu jasný, že tohle je vyšší level. Už to na něj začalo přicházet, tak se jí zeptal, kam se může vystříkat. Řekla, že ho chce do své pusy. Začal si ho honit a pak začal stříkat. Bylo toho asi víc než mívám já. Nespolkla to ale, chtěla se o jeho semeno se mnou rozdělit, protože ví jak mám rád semínko své. Začali jsme se líbat a musím přiznat, že bylo taky moc chutné. Poděkoval a začal se oblékat. Peníze si nevzal a nechal tam tu desítku. Ani nevíme, jak se jmenoval. No musíme se zítra zeptat J.
Když odešel, lehli jsme si na chvilku k sobě a přitulili se. A pak začalo to nejněžnější milování a souhra dvou těl, jakou jsem kdy zažil. Fakt bomba. Byl jsem už těsně před vrcholem, ale čekal jsem ještě na ní. Trvalo to jen chvilku. Deset vteřin. A ona začala mít tak nádherné stahy kundičky, že mne přesně v tu samou dobu úplně vyždímala. Nádhera. Dostal jsem chuť z ní tu svou štávičku vylízat a tak si mi sedla nad obličej a všechnu tu mou štávičku smíchanou s její jsem se pokusil do sucha vylízat. Do sucha to fakt nešlo J.

Oblíkli jsme se a šli konečně na snídani…..

Super zážitek. Druhý den ani později už jsme se nepotkali s naším neznámým milencem…..

Milování ve dvou je krásné, občasný úlet ( a fakt to nemusí být často ) pokud to chtějí všichni taky.

Díky. Miluji tě. I za tu umožněnou představu.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Vldkrtk napsal

Co je furt to „J.“???!

TOPlist