Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Divoký sex s kolegyní

Kategorie: Anál, Nevěra, Šukačky
25.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 40 hlasů

Bylo mi 25 let a myslím si, že jsem pohledný kluk. Ona byla starší o 12 let. Bylo jí 37 let, byla obarvená na zrzavo s předkusem jak morče a měla obličej takový zvláštní, jako kdyby byl oteklý po několika žihadlech. Postavou dobrá ženská s trojkama prsama. Jmenovala se Šárka.¨

Když jsem nastoupil do nového zaměstnání, Šárka byla moje kolegyně, která už je ve firmě rok. Hned mi nabídla tykání, vykulila na mně oči a začala se přátelský bavit. Nechvátej tak, začala do mně hustit, abych zmírnil pracovní tempo.

Byla typ ženské, co makala lážo plážo, koukala kolem sebe a když to šlo, tak cigaretku a hned pauza a vzápětí další pauza.
Ani nevím, jak se to rozjelo, ale poznal jsem, že se Šárce líbím. Chlap by to měl vycítit, když je ženská přátelská až moc. Ona měla děti, byla rozvedená, ale nějakého frajera měla. Dvě děti a měla takového bloňdátého nagelovaného chlapa, se kterým chodila po městě za ruku a hodně se k němu měla. Nečekal jsem, že bych s ní něco mohl mít.

Cítil jsem, že jí přitahuji a má se ke mně. Z Šárky jsem cítil, že na sex bude už tím, jak se bavila s jinou kolegyni o chlapech a jak koukala na naše zákazníky. Hned jsem věděl, že to bude dračice, co pro sex nejde daleko.

Byla neděle, venku strašně moc pršelo, zima a my byly v práci. Nikdo nikde a práci jsme udělaly během hodiny. Nudili jsme se a ona začala na mně dorážet nůžkama, kdy dělala, že mi stříhá vlasy, tak sem do ní začal šťouchat a jak dva puberťáci jsme blbli. Ten den se mezi námi vše změnilo. Chytal jsem jí za ruku, dotýkal se jí a ona chtěla, abych se jí dotýkal, dělalo jí to dobře, když cítila moje ruce na svém těle.

„Proč nemáš holku?“ začala se mně ptát.
„Ještě donedávna vztah rok, ale rozešli jsme se.“ bavil jsem se s ní otevřeně.
„A nějaká už je v dohledu?“ začala se mně ptát a já se začal ptát jí.
Když jsem se zeptal na jejího starého mávla rukou a abych ho neřešil. Je to blb a zasmála se tomu. Říct klukovi co je jen kolega v práci, že její přítel je blb a mávnout nad rukou a nic k němu necítit, tak to je pro mně docela potopení. Nedovedu si představit, že by se takhle o mně bavila moje přítekyně, kdybych nějakou měl.
Ten den jak jsem už napsal se vše změnilo. Měli jsme se k sobě, já se jí dotýkal, dokonce jsem jí i několikrát plácnul na zadeček a ona si šáhla na mně. Byla nadržená, pořád se motala kolem mně, usmívala se na mně svýma oříškovýma očima a flirtovala se mnou.

Do náruče mi šla úplně sama. Cítil jsem, že to chce a zeptal jsem se, jestli si nechce jít po práci pokecat ke mně na kafe.
„Pokecat jo?“ podívala se na mně svými hnědými očima a olízla si jazykem rty.
„Každej tomu říká jinak…“ odpověděl jsem ji.

Ty se nezdáš, plácla do mně a nabídku přijala.

Hned po práci jsme přímo utíkali ke mně do auta a jeli jsme ke mně. Rychle po schodech ke mně do bytu. Sotva jsem otevřel dveře a hned se se mnou začala líbat. Divoce jsem se s ní líbal a ona se líbala se mnou, nemohl jsem od ní odtrhnout rty. Začala mi rozepínat pásek u kalhot, jak v nějakém romantickém filmu. Hladila mi ho zatím ještě přes kalhoty. Chtěla to. Držel jsem ji v objetí a vedl k sobě do ložnice. Vyndala si ho ze slipů, už mi tvrdě stál a chtěl to. Honila mi ho svýma něžnýma rukama, líbala se se mnou.

Rozepnul jsem jí mikinu s kapucí a svlékl jsem jí. Pak jsem jí rozepnul kalhoty a ona mi ho stále honila. Nemohl jsem to vydržet a začal jsem se sám svlékat. Rychle jsem ze sebe sundal kalhoty, které jsem měl už u kolen, tričko i trenky. Ona udělala to samé a zůstala přede mnou stát jen v černém krajkovaném spodním prádle. To už jsem si musel sundat sám. Přitiskl jsem se k ní a začal ji opět líbat. Na jejích zádech jsem nahmatal háčky podprsenky a rozepnul ji. Vyhoupla se na mě její prsa. Pevné trojky s velkými bradavkami.

Na rameni kolem dokola černé tetování, takový proužek, něco jako měla kdysi Pamela z Pobřežní hlídky. Zadní lopatku jí zdobilo ještě jedno tetování. Černý štír. a V pupíku se ji třpytil pearcing.
Chytil jsem jí za kalhotky ze strany a stáhl je dolů, ona si je už sundala sama. Byla nádherná. Kundička byla vyholená a tělo jí vonělo dámským něžným parfémem s vůní ovoce.

Klekla si přímo na kolena, já stal pohladil jsem jí po vlasech a ona mi ho začala kouřit. Hned si ho strčila do pusy, stiskla rty a kouřila mi ho. pak si ho chytla u kořene a rychle stejným tempem velmi divoce kouřila sála a cucala. „Je ták mladej a nádhernej!“ držela si ho v ruce, dívala se na něj a pak mi lízala žalud a špičku žaludu, sála a cucala. Kouřila velmi dobře a na to, že jsem měl už několik holek, troufnu si říct, že to bylo nejlepší huleníčko. Lízala mi i koule a uzdičku.

Už to nemohla vydržet a chtěla, abych ji opíchal. Stáhla si vlasy do gumičky, pač jí padaly a lehla si na postel. Dala si nohy od sebe a ukázala mi její vyholenou kundičku. Strčil jsem jí ho tam až po koule. Cítil jsem teplo její vagíny, jak mi hřeje penis. Její kundička mi pevně sevřela penis, měla dobrý stisk a mě to rajcovalo. Projížděl jsem jí kundičku, vzdychala a říkala, že je to ono, tak to chce. Roztažené nohy od sebe a já jí přirážel a odrážel do sebe. Líbaly jsme se a vše bylo v misionářské poloze. Nemohl jsem se udělat a tak došlo na výměnu rolí, kdy si mně doslova osedlala. Dala si nohy od sebe rozkročmo, pohladila si poštěváček a pak u kořene chytla penis a nasedla si na něj. Nohy si zasekla, aby jí po posteli neklouzaly a začala od něj odsedávat a hluboce a rychle dosedávat. Poskakovala, kozy se jí hýbaly a já si s nimi v ruce hrál. Opřela se mi rukama o hrudník a mrdala mně. Dělala si to rychle a já držel její tvrdé dopady na mé tělo. „Musím si jí ošoustat!“ říkala pevným hlasem, který vyjadřoval, co chce. „Nádhera!“, „Nádherné!“ opakovala ze svých úst. Byla vlhká a vlhla stále víc. „Udělej mi to do zadečku!“ otočila se na bok a vystrčila svoji prdelku. „Chci to! S tebou!“ Naslinila si prsty a zvlhčila si zadeček. Přitiskl jsem se k ní a pohladil ji zadeček. Ona jen čekala na boku přede mnou, ruku si dala pod hlavu a nohy roztáhla nahoru do nůžek. Naslinil jsem si prst a opatrně jí ho do ní zasunul. Asi 2 minuty jsem ji prstil, pak jsem k ní přitiskl svého žaluda a tlakem do ní zajel. Zajel mi tam napoprvé dobře po žalud a přitiskl jsem se a už jsem ho tam měl v polovině (mám 19,5cm).

Pak jsem pořádně přirazil a byl tam až na doraz jak to šlo. Chtěla to a já jí šoustal zadeček k sobě a od sebe. Byla na to zvyklá, milovala anální sex a nestyděla se za to. Vzdychala a hladila si poštěváček. Byl jsem v teple jejího zadečku pevně sevřený.

Došlo i na změnu polohy, kdy to chtěla do zadečku v leže. Lehla si na záda, roztáhla nohy od sebe a já jí prošukal kundičku. Pak jsem ho vyndal a strčil jí ho do zadečku a rovnou na doraz. Krční tepny se jí natáhly a začala vzdychat a sýpat vzrušením. Chtěla to tvrdě a já jí vyhověl.
Doslova jsem jí zadeček prošoustával rychlými pohyby, které byly rychlejší a rychlejší, jak si sama přála. Po žalud ven a pak zase tvrdě a rychle dovnitř. Začalo mně to uvnitř svrbět a už jsem cítil krásný šimraní, které vedlo k vyvrcholení. „Budu, budu!“ řekl jsem tichým hlasem. Ona se na mně podívala a tak hezky se usmála. Bylo jí jedno kam se udělám.

Udělal jsem se do jejího zadečku. Nikdy jsme to předtím holce nenastříkal do zadku a toho jsem využil. Musel jsem až na doraz do posledního semene vše do ní.

Po sexu běžela domů, aby její přítel nic nepoznal. Od té doby jsme šukaly pravidelně.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

r34 napsal

Kasslite uz na tie presne dlzky penisu, vyzera to hrozne

TOPlist