Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Divadlo

Kategorie: Fetish
13.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Dělat pomocného režiséra v divadle není vůbec jednoduché. Musíte stihnout spoustu věcí, které nestíhají jiní a vrtochy některých hereček jsou kapitolou sama pro sebe. Hru, kterou jsme nastudovávali, jsme zkoušeli už několikrát. Byla právě středa odpoledne, něco kolem půl čtvrté. Zanedlouho měla na scénu vystoupit herečka, hrající jednu z hlavních úloh. Přišla k nám teprve nedávno, z jakéhosi malého divadélka. Jmenovala se Elizabeth. Měla hnědé, vlnité vlasy, krásnou postavu a fantastické nohy. Jinak to s ní bylo těžké.

Byla poměrně nafoukaná a rozmazlená.
Režisér mi pokynul, abych došel pro Elizabeth do šatny. Výstup měla sice až za deset minut, ale protože už s ní měl rejža své zkušenosti, bál se, aby se zase neopozdila. Vyběhl jsem tedy o patro výš a zaklepal na dveře její šatny.
„Dále,“ ozvalo se.
Vešel jsem dovnitř. Šatna to byla jako každá jiná. Byla tam obrovská zrcadla, která zabírala celou jednu stěnu, stoleček s líčidly a pojízdný věšák se spoustou kostýmů. Když mě Elizabeth pozvala dál, myslel jsem, že už bude oblečená. To, že má na sobě pouze punčochy, korzet a na jedné noze lodičku mě docela vyrazilo dech.
Něco jsem zablekotal a chtěl se omluvit.
Elizabeth, sedíc na židli, byla zpočátku trochu v rozpacích, ale hned se usmála: „Copak?“
„Já jen…, že máte za deset minut výstup.“
„Já vím. Doprovodíš mě tam?“ Seděla na židli, jednu červenou lodičku v ruce.
„Jasně, počkám za dveřmi…“
„Proč? Můžeš zůstat klidně tady, mě to nevadí.“
Nervózně jsem se usmál a začal přecházet po místnosti. Elizabeth si nasadila druhou lodičku. „Líbím se ti, viď? Moc dobře jsem si všimla, jak mě pozoruješ.“
Trochu jsem se otrkal. „To jo, máte krásné nohy.“
„Líbí se ti?“ optala se a oběma dlaněma si přes hnědé silonky přejela a natáhla si je pevněji na nohu.
„Jsou opravdu krásné.“
„Mladej je znalec, co? A co moje boty? Taky se ti líbí? Slyšela jsem o chlapech, co mají slabost na boty nebo nohy.“
„No, líbí se mi oboje, kromě jiného.“
Elizabeth si sundala levou lodičku a smyslně olízla jazykem špičku lodičky. Zatímco mě po očku pozorovala, sjela rukou s lodičkou ke kundičce a začala si ji tou špičkou dráždit. Cítil jsem, jak se mi slipy v kalhotech napínají. Stál jsem tam jako idiot a fascinovaně ji pozoroval.
Elizabeth si znovu dala botu před obličej. Zkřížila nohy, mírně je pozvedla do výše a začala olizovat jehličkový podpatek. Tvářila se při tom tak, jako byl to byl pánský úd. Jemně jej laskala špičkou jazyka a pomalu ho brala do úst. Strčil jsem si ruce do kapes a přes kapsy jsem nahmatal ztopořený pyj. Začal jsem si ho mnout.
Elizabeth se tvářila, jako bych tam ani nebyl. Držela lodičku v levé ruce, olizovala podpatek, roztáhla nohy a pravou rukou si zajela do kundičky. Po chvilce uvolnila pravou lodičku lehce z nohy, takže se jí pohupovala pouze na palci pravé nohy. Nedalo se to vydržet. Vrhl jsem se na zem, na kolena a chtěl ji lodičku sundat. Se smíchem ji odhodila přes celou místnost a nastavila chodidlo v punčoše proti mému obličeji. Vůně jejích silonek mě pěkně rozdělávala. Popadl jsem jí obě nohy v kotníkách a střídavě lízal jedno a druhé chodidlo. Elizabeth jenom slastně vrněla. Můj horký jazyk jí zřejmě na chodidlech dělal dobře.
Pak se na židli otočila. Klekla si na kolena a znovu vyčkávala, až se můj jazyk vrhne na její chodidla. Vzal jsem její prstíky v punčoše jemně do úst a jazykem je olizoval. Cítil jsem, jak se mi v puse hýbají, jak jimi mnula.
„Teď bez punčoch,“ zašeptala.
Posadila se zase na židli a začala si shrnovat punčochu na pravé noze. V půlce náhle přestala a naznačila mi, abych to dodělal. O tom, že mě nemusela dvakrát pobízet snad ani netřeba psát. Stahoval jsem ji pomalu punčochu a těšil se na vůni jejích nahých chodidel. Když už byla punčocha skoro dole, přiložil jsem jí obličej na chodidlo a chvíli nasával tu opojnou vůni. Volný konec punčochy, široký horní lem, jsem si přetáhl v extázi přes hlavu. Nezažil jsem snad nic lepšího. Po chvilce jsem si všiml, jak Elizabeth drží druhý konec v puse a žmoulá jej. Rozepnul jsem si zip u kalhot a osvobodil svého kamaráda ze zajetí slipů. Byl už pořádně naběhlý, takže jsem jej lehce mnul rukama abych hned nevystříkl.

„Chci ho mít v sobě,“ řekla Elizabeth téměř velitelsky a klekla si na zem před židli. Vystrčila na mě svojí krásnou kundičku. Serval jsem ze sebe kalhoty a zajel do ní jako do másla. Elizabeth jen tlumeně vykřikla. Jakmile jsem do ní začal pravidelně přirážet, začala vzdychat, pevně svírajíc postraní opěradla. Uchopil jsem ji levou rukou za její levou nohu (stále v punčoše) a kochal se pohledem na chodidlo. Po chvilce jsem cítil na varlatech, jak mi je mne prsty pravé, bosé nohy. Jak jsem přirážel, varlata jí přejížděla přes bosé chodidlo.
To bylo na mě moc. Jen taktak že jsem nevystříkl. Vyndal jsem ho z ní a zachraptěl: „Tohle bych dlouho nevydržel.“
Elizabeth se jen chápavě usmála. „Tak si dáme pauzu.“ Vstala a stáhla si i druhou punčochu. Mírně rozkročila nohy. Nemusel jsem na nic čekat. Lehl jsem si na zem na břicho a začal se jazykem mazlit s jejími rudě nalakovanými nehty. Ta barva mě vzrušovala.
Po chvilce jsem mohl pokračovat dál. Posadil jsem ji na židli a zvedl nohy do výše. Klekl jsem si na zem proti ní a zasunul svého macka do její jeskyňky. Oběma rukama jsem jí držel nohy zkřížené v kotníkách a během přírazů jí lízal chodidla. Elizabeth jen slastně sténala: „Ááááááh, to je tak skvělý… nepřestávej, olizuj mi ty chodidla… pořádně…“
Pak si lehla na zem a zvedla roztažené nohy do výše. Jen jsem do ní zajel v poloze na misionáře, cítil jsem, jak mě její nohy objímají, cítil jsem její paty na svých hýždích. Tuhle polohu jsem přímo zbožňoval. Vedle Elizabetiny hlavy ležela pohozená červená lodička, o kus dál stočená punčocha, další visela přes opěradlo židle. Nevystříknout opravdu nebylo vůbec lehké.
Elizabeth během soulože sáhla po punčoše na židli a přehodila si ji přes obličej. Bylo to maximálně perverzní – líbal jsem se s ní přes to punčochu. Pak si ji opevnila mezi prsty pravé nohy na jednom konci a mezi prsty levé na konci druhém. Nohy pak položila na zem, takže jsem na zadku cítil, jak mě punčochou na sebe tlačí. Fantazii opravdu měla. Nohama různě komíhala, takže mě její punčocha neustále přejížděla přes mou sedací část. Nakonec je odhodila a dala mi opět chodidla na obličej. Teď už jsem přirážel jako divoch, nasávaje tu božskou vůni.

Po chvilce jsem si lehl na bok. Přirážel jsem v téhle poloze, rukou nadzdvihávajíc Elizabetinu levou nohu. Moje partnerka držela mezi prsty punčochu a se zavřenýma očima ji olizovala. Cítil jsem, že už to opravdu dlouho nevydržím. Elizabeth to zřejmě cítila také. Vzala punčochu a naznačila mi, ať si kleknu. Poslušně jsem si tedy klekl. Nasadila mi punčochu na ztopořený pyj. Lehla si na břicho a zatímco laškovně komíhala bosýma nohama, začala mi ho přes punčochu kouřit. To by dlouho nevydržel nikdo. Po chvilce jsem cítil, jak ze mně beznadějně vylétává první dávka spermatu. Za mohutného řevu jsem stříkal do punčochy jako zběsilý a jen matně vnímal jak bílé sperma protéká punčochou Elizabeth do pusy a jak se během pár vteřin i Elizabeth svíjí v orgastické křeči.
Po chvilce jsem uvolněně odpadl na zem, stejně jako Elizabeth. Oba jsme leželi na zádech na zemi, koukali na strop a nikdo z nás nemluvil. Šatnou se ozývalo pouze uvolněné oddechování, ve vzduchu bylo cítit sperma. Uvolněnou atmosféru přerušil až řev režiséra zezdola: „Tak kde jste kruci sakra, to mám za váma poslat dalšího asistenta nebo co?!“
Dali jsme se oba do smíchu.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist