Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Diskotéka

Kategorie: Lesbičky
20.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 12 hlasů

Jako téměř každou sobotu večer jsem vyrazila na diskotéku. Bylo něco kolem osmé hodiny, takže zde bylo již dost lidí. Hlasitá hudba, teplo, nával těl, to vše se na mě nahrnulo jakmile jsem vstoupila dovnitř. Zrovna nehráli nic moc, a tak jsem si šla stoupnout k baru a dala si něco k pití. Jako již několikrát před tím, tak i tentokrát se našel kluk, který to na mně začal zkoušet s úmyslem, dostat mě někam do křovíčka.

Chvilku jsem dělala, že mám zájem, a pak jsem ho jednoduše poslala pryč. Netvářil se dvakrát nadšeně, ale ono mu to neuškodilo.
Když jsem dopila, začali hrát mou oblíbenou písničku, a tak jsem vyrazila tancovat. Samozřejmě zde bylo plno a občas se na sebe lidi dost tlačili, ale dalo se to snést. Když začali hrát třetí skladbu, pomalu jsem začala uvažovat o návratu k nějakému stolku a chvilkovému odpočinku. Ovšem v tom se mi někdo dotkl zadku. Nebylo to jen nějaké otření, ale opravdu promyšlený pohyb. Celá nasupená jsem se otočila a jaké bylo moje překvapení, když místo nějakého drzého kluka zde postávala pomenší dívka, které mohlo být tak patnáct, tedy o rok méně než mně, s krátkými blond vlasy a nádherným obličejíkem. Tvářila se velice zahanbeně a i v té tmě, co vládla na sále, bych mohla přísahat, že jsem jí viděla červenat se.
Jakmile opadlo moje prvotní překvapení, dostavil se onen známý pocit mravenčení v podbřišku a já dostala naprosto šílený nápad. Zněla zrovna nějaká rychlejší písnička a já jsem jí vybídla, aby si se mnou zatančila. Zpočátku tomu nevěřila, ale pak se ráda přidala. Pozorovala jsem jí při tanci, jak se jí natřásaly její menší kozičky a také její nádherný obličejík. Bylo vidět, že je stále ještě na rozpacích, ale zároveň pozorovala mé dosti vyvinuté poprsí. To mě ještě více rozpálilo.
Když písnička skončila, následoval jí nějaký ploužák. Automaticky se začala otáčet a chtěla odejít z parketu. V tu chvíli jsem se ale pevně rozhodla, uchopila jí kolem pasu a začala tancovat. Bylo jasně vidět, jak je překvapená, ale rozhodně se nebránila. Po chvilce se také přidala a obě jsme se začaly vlnit hezky do rytmu.
Pomalu jsem jí sjela rukama níž, až jsem se dostala na její krásný pevný zadeček. Ona udělala totéž. Protože bylo dosti šero, odhodlala jsem se k poslednímu testu mé odvahy. Přiblížila jsem svou tvář k její a letmo jsem jí políbila. Po tváři se jí opět mihlo překvapení. Rozhodně asi nečekala, že to může dojít až někam sem. Dlouho jsem neváhala a začala jí líbat o něco více. Netrvalo dlouho a naše jazýčky se při tanci vzájemně proplétaly. Hladila jsem jí po zadečku a dlouze líbala. Připadalo mi, že to trvá velmi dlouho a naprosto jsem přestala vnímat okolí. Pokud nás někdo pozoroval, bylo mi to jedno.
Najednou však skončila písnička a my jsme se odebraly ke stolku. Tam jsme seděly, koukaly na sebe a přemýšlely o tom, co se vlastně stalo. Obě jsme něco chtěly a možná se nám to nyní vyplnilo. Stále jsem ale cítila, že to ještě není ono. Chtěla jsem více.
Nadšeně jsem tedy přijala její návrh, že půjdeme na chvilku na čerstvý vzduch. Venku bylo opravdu nádherně. Měsíček svítil a teplota byla tak akorát. Procházely jsme se a povídaly si. Mimo jiné jsem se dozvěděla, že se jmenuje Petra, bydlí tady poblíž a že už bude muset bohužel domů. Šla jsem jí samozřejmě doprovodit.
Ani jsme si nevšimly, že během naší procházky zalezl měsíc za mraky a nastala celkem tma, umocněná ještě tím, že v okolí nebyly skoro žádné funkční lampy. Došly jsme až ke vchodu u jejího bytu a já cítila, že je ta pravá příležitost.
Nejprve jsem se na ní dlouze zadívala a začala si hrát rukou s jejími vlásky. Políbila jsem jí a ona ihned spolupracovala. Jednou rukou stále hladíc její krásné vlásky, druhou jsem zamířila pod její tričko, kde jsem osvobodila jednu její sametovou kozičku z objetí podprsenky. Bylo znát, že se jí to moc líbí, neboť její bradavky byly v tu ránu tvrdé. Hladila jsem jí a při tom divoce líbala. Petra moc dlouho neváhala a zajela mi rukou pod sukýnku, kde okamžitě zamířila ke kalhotkám a pod ně. Ty tou dobou byly již dosti mokré, a tak jsem jen tlumeně zavzdychala. Začala mi laskat poštěváček. Neubránila jsem se a sjela jí pusou níže, až jsem se dostala na kozičky. Vyhrnula jsem jí tričko a začala pracovat jazykem. Byla jsem opravdu vzrušená. Poprvé s jinou dívkou a rovnou na ulici, kde nás mohl kdokoliv vidět. To mě ještě více vzrušovalo. Petruška mi zatím zajela jedním prstíkem do kundičky, kde s ním začala pořádně pracovat. Byla to opravdu chvíle úžasné rozkoše. Škoda jen, že netrvala věčně.
Najednou se totiž rozsvítilo jedno světlo nedaleko nás a zrovna někdo šel. Ihned jsme se upravily a poslední letmý pohled řekl vše. Už se těšíme na naše další společné setkání. A pak již byla pryč. Bylo to něco tak nádherného, co jsem ještě dosud neprožila. Hned druhý den jsem začala přemýšlet, co si příště vezmu na sebe.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 12 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Marek napsal

Moc hezké, pokračuj 🙂

TOPlist