Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Co dělá Hagrid v lese bez Tesáka

Kategorie: Pohádky
20.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Harry se pomalu plahočil přes školní pozemky. Měl namířeno za Hagridem – Hermiona a Ron ho pořádně naštvali a Hagrid byl jediný, kdo mu skutečně rozumí. Harry stanul před jeho srubem a třikrát zabušil na dveře. Ozval se pouze Tesákův štěkot, a tak Harry vešel dovnitř. Hagrid skutečně nebyl doma, ale tohle mu nebylo podobné – nechat Tesáka samotného. Vždycky ho brával sebou.

Harry se pořádně rozhlédl po místnosti a na posteli uviděl fotografie – na většině byl on. Harry jen zakroutil hlavou a rozhodl se, že se po něm podívá v lese.

Nešel dlouho a usyšel prapodivné vzdychání a naříkání. Okamžitě se vydal tím směrem. A pak to uviděl – byl tam obr! Ale taky Hagrid. Harry se zastavil za křovím a podíval se na ně pořádně. Obr ležel na zádech, ruce a nohy široce roztažené a silnými provazy přivázané k okolním stromům. Víc než toto překvapil Harryho Hagrid, který stál u něj a měl stažené kalhoty. Harry nikdy před tím Hagrida nahého neviděl – teď měl skvělý výhled na obrovký penis zvedající se z pralesa černých chlupů. Hagrid si ho rychlými pohybi honil a vzdychal u toho jako parní lokomotiva. Po chvíli přišel Hagrid k obrovu rozkroku a rozepl knoflík od kožešinových kraťasů obřích rozměrů. To, co se objevilo poté, bylo ještě větších rozměrů. Hagrid se probral záplavou chlupů a začal masírovat obrův úd, přičemž hnětl koule velké jako pytel s bramborami. Nebyl při tom nijak jemný a obr začal pro minutě vzdychat a péro se mu začalo stavět. Když Harry překonal prvotní šok z toho, že jeho přítel honí ocas obrovi, začalo ho to nesmírně vzrušovat. Dokonce dostal chuť si obrův pyj olíznout – alespoň jednou. Nakonec si musel i ten svůj vytáhnout z kalhot, jak ho tlačil. Musel se uspokojit podívanou na tak bizardní situaci.
Obrův ocas byl nyní už v pohotovostním stavu a Hagrdi ho začal kolem dokola oblizovat. To si Harry začal honit péro ještě rychleji. Výraz obra napovídal, že už to dlouho nevydrží, a taky, že ano – po chvíli v jeho penisu zacukalo, div že to Hagrida neodhodilo a ven se v obřích stříkancích hrnula husté semeno. Hagrid labužnicky ochutnal. To nevydržel ani Harry a s hlasitým vzdechem se vysemenil na černý bez. Hagrid se vystrašeně otočil a rozeběhl se Harryho směrem. Odkryl křoví a spatřil svého kamaráda s blaženým úsměvem ve tváři a pérem v ruce. Hagrid se v duchu zaradoval – celou dobu po Harrym toužil a on se teď udělal při pohledu na něj. Opatrně se zeptal: ,,Harry, co tady děláš? Snad si se na nás nedíval?“ Harry zahodil zábrany a řekl: ,,Kdo je ten obr? Bylo to úžasný. Nejradši bych…“ ,,Co bys neradši?“ zeptal se trochu laškovně Hagrid. ,,Nejradši bych taky ochutnal,“ vyhrkl ze sebe Harry. Hagrid se pousmál a řekl: ,,Tak pojď, ještě tady toho hodně zbylo.“ Harry si zapl kalhoty a šel mezi obrovy nohy. Chvíli se rozmýšlel, ale potom se odhodlal, a slízl trochu ze špičky žaludu. Obr se zavrtěl a ocas se mu začal stavět. Toho si ale nyní Harry s Hagridem nevšímali, protože Hagrid sevřel v ruce svůj ohon a zeptal se: ,,Nechceš ochutnat něco lepšího?“ Harry fascinován tak velkým pyjem jen přikývl, klekl si a položil ruku na Hagridův penis. Začal pomalu stahovat předkožku přes temně fialový žalud, pak zrychlil. Hagrid začal okamžitě vzdychat. Jakmile to uslyšel obr, začal se svíjet, až to ve stromech řinčelo. Harry se přiblížil k Hagridovu zarostlému klínu a vzal si hagridův ocas do úst, nebo spíš jen jeho špičku. Hagrid zakňučel a pochvilce mu v něm zacukalo a to se už Harrymu hrnulo do pusy obrovské množství mrdky. Harry se snažil všechno spolykat, ale hodně mu toho vyteklo ven a kapalo na jeho kalhoty.
Hagrid se pousmál a řekl: ,,Ale Harry, takhle špinavý kalhoty nemůžet nosit. Hned si je sundej!“ Harry se postavil na nohy a kalhoty si sundal – samozřejmě to vzal při jednom i s boxerkama, takže se Hagrid mohl opět pokochat dospívajícím ptáčkem, který se nyní v lesním šeru vlhce lesknul, a naducanými koulemi. Pak si kleknul před Harryho a hned si ho vzal do pusy. Harry málem zavyl blahem. Navíc ho vzrušovalo, jak ho Hagrdi škrábe vousama a tvrdě mu mačká koule. Netrvalo dlouho a Harry se Hagridovi do pusy vysemenil. Něco mu vyteklo ven, takže měl vousy slepený Harryho semenem. ,,Ještě musíš ochutnat tohle,“ řekl Hagrid, sklonil se k Harrymu a políbil ho, přičemž mu do pusy vypustil jeho vlastní mrdku. Harry to spolkl a začal se Hagridovi věnovat. Ten už byl ale z toho všeho tak nadržený, že se rozpojili, Hagrid Harryho otočil, takže ten se teď nacházel přesně u obrových koulí a stojícího penisu. Konečně se mu splnil jeho sen a on začal ten obří nástroj olizovat a mačkat pytel. Hagrid mezitím setřel z obrova stehna jeho semeno a rozetřel ho Harrymu po zadku. Začal mu pomalu prsty roztahovat tu božskou prdel. Harry začal zase vzdychat, stejně jako obr. Pak ho Hagrid vrazil Harrymu do jeho úzkého zadku. Harry zařval, ale po chvilce si zvykl a opět začal kňučet. Hagrid tvrdě přirážel a při tom rukou honil zase vzrušeného Harryho. Ten ho s chutí kouřil obrovi. Pak obrovi v péru zacukalo a ohodil Harryho vlnou semene. Když to Hagrid vyděl, udělal se Harrymu do prdele a ten jakmile to cítil, vystříkal se obrovi na koule. Harry padl Hagridovi do náručí, hlava se mu motala….

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Wtf napsal

Z jakeho blazince te pustili?

Cool napsal

Dobré, bodlo by viac takychto!

TOPlist