Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Cesta vlakem

Kategorie: Lesbičky
10.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Cestovat vlakem v sobotu večer mě nikdy nebavilo. Vlastně mě nebavilo cestovat vlakem vůbec. Kdykoliv. Ale od toho dne jsem začala mít jízdu vlakem i docela ráda.
Nastoupila jsem v Praze na Hlavním nádraží do rychlíku z Ústí nad Labem a jela do Brna, domu, za přítelkyní. Kupé z kraje byly zase přeplněný, a tak jsem zalezla do nejvzdálenějšího, kde na sedadle odpočívala jen velká taška a nikde nikdo.

Usedla jsem. Souprava se konečně rozjela a já se dívala na nádraží mizící ve tmě.
Za pět minut přišla asi sedmnáctiletá dívka a sedla si vedle tašky. „Jste hodná, že jste mi jí pohlídala.“ Zřejmě si mě s někým spletla.
„Není vůbec zač,“ odpověděla jsem pravdivě. Slečna ve mně vzbudila zájem. V mozku se mi rozehrál film s představami, jak ji pomalu svlékám a prsty ji pronikám do pochvy; saji její bradavky a poštěváček. Tok představ přerušilo: „Přistoupili?“ Podala jsem průvodčímu jízdenku a vzala si ji po štípnutí zpět. Opět jsem se ponořila do představ. Cítila jsem tuhnutí bradavek a i pomalu zvětšující se skvrnu na kalhotkách.
Za pět minut po odjezdu jsem se zvedla a vyšla do uličky. Na setinku pohlédla z okna a vrátila se. „Nebude vám vadit, když zamknu a zatáhnu závěs?“ zeptala jsem se. Snažila jsem se tomu dodal neutrální tón, abych nic nenaznačila.
„Ne, taky nemám ráda, když spím a vleze mi do kupe někdo cizí.“
Zamkla jsem a zatáhla. Horečně jsem přemýšlela, jak ji dostanu. Teď, řekla jsem si a přisedla jsem vedle ní. Trošku znejistila. „Nebojte se, chtěla bych si popovídat a nerada mluvím přes celé kupé. Nepovolaní by mohli něco zaslechnout,“ zalhala jsem.
Rozpovídaly jsme se na běžná témata. Postupně z ní nervozita opadávala a na první zastávce vše bylo v pohodě. Dokonce jsem se dozvěděla, že nemá kluka.
Vlak prudčeji cuknul při rozjezdu a já potvora zneužila situace. Ruka mi jako náhodou spadla na její stehno a svezla se do něm. Nebránila se. Spíš zaraženě seděla a mlčela. Přejela jsem po stehně znovu. Opět nic. „Neboj se. Bude to moc příjemné. Naučím tě nejpříjemnější dotyky,“ položila jsem jí druhou ruku kolem ramen.
„Já, já, ne… nevím,“ koktala. „Ještě jsem nikdy s nikým nespala.“
„Moc ráda tě do všeho zasvětím,“ sunula jsem ruku pod její minisukni. Nahmatala jsem její kalhotky a něžně pohladila látku kryjící její štěrbinku. Opatrně jsem vklouzla pod látku a hladila jemné stydké pysky.
Přitiskla jsem se k ní ještě těsněji. Volnou rukou jsem jí pomohla sundat si svetr a tričko. Okouzlily mě její hezká prsa. Osvobodila jsem jedno a rty se přisála na pomalu se zahrocující bradavku. Z úst jí vyšel slabý sten.
Nadzvedla se. „No tak, bude to rozhodně pohodlnější,“ pomohla jsem jí stáhnout sukni. Dobře, že jsem zamkla a zatáhla. Přiblížila jsem se k ní a něžně ji políbila. Vzrušovala mne její mladost, nevinnost a nezkušenost v milování.
Rozhodila jsem po podlaze svojí a její bundu, takže vznikla provizorní postel. Položila jsem jí na rozprostřené věci a roztáhla jí nohy. Sundala jsem jí konečně kalhotky a dívala se na nahé tělo. Svlékla jsem se taky donaha a přiklekla k ní. Prsty jsem roztáhla její dírku a vsunula do ní špičku jazyka a začala s ní kmitat. Skoro vyjekla.
Otočila jsem se a nastavila jí vlastní dírku k hraní. Pochopila, co žádám a nesměle začala hladit vnitřky mých stehen. Postupně přešla na projíždění pochvy jazykem a prsty. Nezdála se zase tak neinformovaná, určitě si to sama dělá a ví kam sáhnout, aby mi dopřála plné vzrušení. Jemně tiskla můj klitoris mezi zuby a slízávala mi ze stěn pochvy vzrušení.
Prohnula jsem se a opřela se plnou vahou prsama o její pevně stavěné břicho. Cítila jsem její vzrušení; nemohla jsem se jí nabažit. Toužila jsem jí představit své přítelkyni a udělat si celou noc plnou žhavého milování a orgasmů.
Již jsem nedokázala potlačovat déle nastupující orgasmus a udělala se. Přisunula jsem se dírkou co nejblíže k jejím ústům, aby si mohla vychutnat moje vytékající šťávy a vůni vzrušené ženy. Nechala jsem jí, ať si se mnou dělá, co chce. Stále jsem se třásla orgasmem. Pohled na orgasmus ženy a silné vrážení prstů do pochvy jí dopřály vzápětí vychutnat si první vyvrcholení při milování.
Vyčerpaně se zhroutila na moji hruď a přitulila se k mému levému prsu, jenž začal cumlat.
Do Brna jsem si vše ještě jednou zopakovaly; tentokráte jsem jí nechala, aby vedena vlastní touhou a přáními si dělala, co chce s mojí jeskyňkou a celým tělem. Fantasticky ji dokázala honit prsty.
Na hlavním nádraží v Brně jsme se rozloučily. Dala jsem jí svojí vizitku a zašeptala, ať mě někdy navštíví, že si to ráda zopakuji; buď sama nebo ve třech se svojí přítelkyní. Tentokráte jsme se k sobě chovaly jako dobré kamarádky, abychom neupoutaly pozornost, jelikož někteří lidé stále nedokářou pochopit nárok na lásku lesbických žen.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist