Po ukončení studia jsem nastoupil do zaměstnání v jedné firmě zabývající se produkcí softwaru. Pracoviště bylo jednoduše zařízené, každý měl vlastní stůl s počítačem. Na vhodných místech byli umístěny květiny, aby se nám tam dobře pracovalo. Připojil jsem se k práci týmu, který vedla Helena asi 30 let, černovláska, s krásnou postavou. Přišel jsem pracovat, tak jsem se nemohl moc rozptylovat. Po nějaké době a několika krátkých rozhovorech, které se běžně vedou jsme se trochu poznali.
číst více
S Marcelou jsem se kamarádil od dětských let a na gymplu nás naši spolužáci považovali za něco víc něž jen za kamarády. Já však nikdy nedostal odvahu na to abych si jen sáhl na její pěkně narostlé kozičky i když při pohledu na Marcelu v pěkných bikinkách mi čurák vždy pěkně ztvrdnul. A tak to bylo až do mých 18ti let. Ten den mi rodiče vyklidili byt, abych svou plnoletost oslavil se svými přáteli. Přišli 2 spolužáci a jejich kamarádky a samozřejmě Marcela. Tancovalo se, pilo, jedlo a když kolem půlnoci všichni odešli, zůstala jen Marcela. Právě jsem uklízel zbytky jídla a pití do kuchyně, když za mnou přišla Marcela.
číst více
Vrátila jsem se domů zcela netradičně brzo odpoledne a už před domem se mi zdálo, že je někdo v domě. Nechala jsem auto stát na dvoře a vešla jsem bočním vchodem dovnitř. Houkla jsem něco na pozdrav, ale žádná odpověď. Ani jeden z našich prázdninových návštěvníků se neozýval.
číst více
Môj príbeh má korene v roku 1994. V mojich 21 rokoch som sa oženil s mojou prvou manželkou a vyženil som pri tom dve netere vtedy šesťročnú Mirku a trojročnú Lenku, nikdy mi nehovorili ujo, ale odvždycky používali moju dlhoročnú prezývku "ŠUMO". Život šiel ďalej s manželkou som sa rozviedol v roku 2000, nakoľko sme nemali deti a už nám to nejak ani nefungovalo, ale ostali sme stále v styku a boli sme ako dobrí kamaráti. Samozrejme som sa stretával aj s mojimi neterami.
číst více
Návrat z vojny pro mne byl dost stresující. Vyučený zámečník bez praxe neměl nikde šanci a tak po několikaměsíčním putování na Úřad práce a běhání po různých firmách jsem ač nerad zakotvil v jedné bezpečnostní agentuře. Ze začátku jsem byl jako „střídač“, což nebylo nic moc, ale později mne šéf přidělil do skupiny, která hlídala jedno ministerstvo. Docela mně udivilo, když jsem na své první noční zjistil, že v agentuře pracují docela pěkný baby.
číst více
Bylo asi 19 hodin, když jsem dokončil sérii pracovních schůzek v sousedním regionu. Usedl jsem do auta a ztmavlými ulicemi ujížděl k hotelu. V recepci jsem si vyzvedl klíč a vstoupil do výtahu. Když jsem chtěl odemknout dveře pokoje, všiml jsem si, že jsou pootevřené. Pomalu jsem vstoupil do pokoje a ke svému údivu tam našel pokojskou, kterak vysává koberce. Promiňte, řekla potichu, ráno jsem měla moc práce, tak teď doháním to, co jsem zameškala.
číst více
Mohlo mi být takových sedmnáct, když jsem sbalil svoji první holku. Byl jsem do ní zamilovaný jako, no prostě jako puberťák . Chodili jsme spolu denně na rande a vášnivě se dlouhé minuty líbali, až jsme sotva popadali dech. A zároveň jsme stále víc toužili po vzájemném milování. Já v tom období masturboval několikrát denně, vzrušený a nadržený jsem byl, kudy jsem chodil. Stačila jediná myšlenka na Romču a klacek se mi hned stavěl do pozoru.
číst více
Olda a Monika spolu měli takový zvláštní vztah. Znali se už od základky, to znamená přes dvacet let, a rozhodně se považovali za výborné přátele. Nebylo to ale tak úplně běžné přátelství, ale jak se moderně říká, přátelství s výhodami. To znamená výborné vztahy, společné akce, a příležitostný sex. Někdy se stalo, že jeden nebo druhý měli partnera, a tak spolu na chvíli přestali spát, ale potom, zase když byli oba volní, na to zase vlítli.
číst více
Jaro bylo v plném proudu a já, zarytý starý mládenec, jsem se doma dost nudil. Neměl jsem do čeho píchnout, a tak jsem se rozhodl, že se zajdu trochu vyvenčit. Jak se říká, takové protažení těla nikdy neuškodí. Ale nejsem žádný velký turista, takže jsem obešel barák, vzal to skrz parčík a skončil v nedaleké hospodě. Jen jsem přišel, už mě všichni zdravili, tady se prostě všichni známe, a navíc jsem ten, kdo do hospody na jedno pětipívo zajde dost často.
číst více
Odmaturováno. Hurá. Po 4 letech na gymplu je to celkem úleva, ale představa další 5 let na VŠ mě trochu děsí. Ale to je teďka vedlejší. Přijímačky mám taky za sebou, shodou náhod měli termín těs-ně po maturitě, a teď se nechám unášet jen představou 4 měsíců volna. Rodinná dovolená, čundr s partou, nekonečný chlastačky, ale to je až za moc dlouho. Chtěl bych vyrazit někam pryč co nejdřív. Obvolávám kámoše, ale nikdo bohužel nemůže.
číst více