Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Brigáda v night-clubu

17.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Ako studentka jsem si přivydělávala různými brigádami, abych měla peníze na takové malichernosti, které nemůžou mladému člověku chybět. Jednou z nejlepších prací jsem získala v nočním klubu. Netančila jsem a ani neobsluhovala. Chodila jsem těsně před svítáním, abych to doupě neřesti uklidila a připravila na další provoz.

V baru se mnou ráno většinou už nikdo nebyl, měla jsem vlastní klíč. Občas jsem se tady míjela s barmany nebo servírkami. Vedení nechtělo, aby jsem se potkávala s klienty a tak jsem docházela, když už byl celý club zkontrolovaný a prázdný. Uklidila jsem stoly, vytřela podlahy, vysála taneční podia a tak vůbec, jsem všechno čistila, jak jsem se zavázala ve smlouvě. Nakonec jsem si nechávala privátní salonky. V jednom byla stiptérská tyč a kolem ní zrcadla. Uprostřed byl kulatý stoleček a podél zdi velký koženkový gauč. Zapnula jsem si na telefonu muziku a začala poklízet.
Nechala jsem se trochu unést hudbou a pohupovala jsem se do rytmu. Při leštění zrcadel jsem svoje pohyby pozorovala v odrazu. Lehce zpocená pokožka se v tom tlumeném světle pěkně leskla a vypadala tmavší. Sundala jsem si mikinu a spodek tílka si sroloval pod prsa. Nyní jsem stála na minipodiu s odhaleným bříškem, v upnutých džínách a vlhké pramínky vlasů se mi lepily na tvář. Představovala jsem si, že jsem profesionální tanečnice a začala jsem spolupracovat s tyčí. Jemně jsem ji pohladila a otírala o ní svá stehna. Teplo začalo být nepříjemné a dohnalo mě k odhození džín. Černé nohavičkové kalhotky a bílé tílko, přes které prosvítaly v určitém úhlu moje bradavky, vypadaly velmi sexy. Uvolnila jsem se a při pohledu na svoje kroutící se tělo mi začalo být ještě tepleji. Ruka mi přes tričko přejížděla prsa a mířila přes pupík k okraji kalhotek. Prstem jsem trochu zajela dovnitř a laškovně jím kroužila dokola, kolem gumy. Zády jsem se opřela o tyč, zvedla paže a velmi pomalu jsem se svážela na zem, do zrcadla jsem na sebe vrhala ty nejsvůdnější pohledy a stehna jsem s klesajícím tělem do široka rozevírala. Najednou jsem si v odrazu všimla, že jsou dveře od salonku pootevřená a v mezeře byl vidět zírající obličej.

Nedala jsem na sobě znát, že jsem si ho všimla. Šmíroval mě velmi sympatický mladý muž, vysoký, měl blond vlasy, husté obočí a velmi soustředěný pohled. Opět jsem vstala, zařízla si látku kalhotek mezi půlky, prdelkou jsem se otřela o tyč a přetočila jsem se tak, aby jsem mohla svůj předchozí manévr s roztahujícími se stehny zopakovat, ale tentokrát, aby měl i on kvalitní výhled na můj klín. Hlavu jsem měla stále otočenou tak, aby nepojal podezření, že o něm vím. Svezla jsem se opět k zemi, na kolena – zády jsem se opírala o tyč. Jednou rukou jsem si zajela do výstřihu a odhalila jedno své ňadro. Druhá ruka mi klouzala po bříšku ke kalhotkám. Dlaní jsem si přejela přes venušin pahorek a pak jsem si ji zastrčila do kalhotek. Prsty se mi zastavily u poštěváčku. Cítila jsem jak mě svrbí a začala ho dráždit. Olízla jsem si rty a slastně jsem zasyčela. Mladík sledoval jak mi ruka v kalhotkách divoce pulzuje. Palcem a ukazovákem si začal přes kalhoty třít špičku svého nádobíčka. Ocas mu pomalu nabíhal a já sledovala plody své práce. V podbříšku se mi rozlévalo krásné teplo.

Ten boreček si svoje péro začal stále rychleji mačkat a tahal si za něj, div si neroztrhal poklopec. Rajcoval mě ten pohled na nadrženého muže, který zjevně tvrdnul při pohledu na to, jak si se sebou hraju. Už jsem to nevydržela a podívala se ne něj přímo. Jazykem jsem si přejela přes rty a přivřela oči. Usmála jsem se na něj a pokynula, aby se posadil na pohovku. „Jen si pěkně sedni a koukej…“ řekla jsem tiše, ale aby mě slyšel. „Zavři za sebou“, upozornila jsem ho, protože jsem nechtěla mít další publikum. Celou dobu ze mě nespustil oči, jen silně polknul a zhluboka vydechl. Zavrtal se do gauče a udělal si pohodlí. Já si sesedla z kolenou na zadeček a rozevřela stehna doširoka od sebe. Vyndala jsem z kalhotek vlhkou dlaň a prstem jsem si odhrnula proužek látky mezi nohama do strany. Před mým „klientem“ rozkvetl chtivý květ. Stydké pysky se v tmavé rudé linii spojovaly v naběhlou pecičku. Nejdříve jsem si kundičku objížděla kolem dokola a svíjela se při tom nedočkavostí…Zanedlouho si už ale prstíky svoji cestičku našly a jeden po druhém se bořily do lesklé buchtičky. Zasunovala jsem je pěkně pomalu a opatrně, aby si mladík mohl vychutnávat každý pohyb se mnou – jak mi zajíždí a vyjíždějí stále vlhčí. Roztírala jsem si svůj nektárek po celém klíně. Ruka mi pak pěkně prokluzovala do každého záhybu. Soustředila jsem se hlavně na poštěváček, kde jsem citlivá nejvíce a začala se přivádět k orgazmu. Naše pohledy se ani na vteřinu nepřerušily. On sledoval mě a já sledovala jeho.

Rozepnul si kalhoty, odhrnul gumu od spodního prádla a vytáhl svého ptáka. Nejprve si dvěma prsty požmoulal žalud a pak si ho pěkně od špičky po kořen začal honit. Naše pohyby začaly ve stejném tempu zrychlovat. „Pěkně si to děláš, kočičko – zajeď si ještě do štěrbinky, no táák…“ zapojil se najednou. Jak to řekl, zasténala jsem, protože jsem se udělala. Šťávička se mi roztekla po stehnech a já poslechla jeho prosbu. Otočila jsem se na čtyři a vyšpulila na něj prdelku. Malíčkem jsem si držela na straně kalhotky a mokrou jeskyňku jsem si začala projíždět dvěma a střídavě třemi dalšími prsty. Šermovala jsem si v lasturce a současně sledovala jak se boreček začal zmítat a za chvíli už si pěkně stříkal do ruky svoji nálož.

Oba jsme se na sebe podívali a najednou nevěděli, co se stalo. „Mám odejít?“ zeptal se mě a já celá rudá pokrčila rameny. „Musím tu ještě uklidit. Chceš mi pomoct?“ odpověděla jsem. „Tak začni u sebe“ hodila jsem po něm roli papírových utěrek a usmála se. Nevěřícně se vyptával, proč tady uklízím, když umím takhle rozparádit chlapa. Já si oblékla kalhoty. Začal utírat pohovku a stůl a já dokončila očištění zrcadel a tyče. „No a je to“ oddychla jsem si a protáhla se kolem Patrika, abych se dostala ke dveřím. Zachytil mě za ruku a přitáhl se. „Můžu tě alespoň políbit na rozloučenou?“ zeptal se mě. Odpověděla jsem mu tak, že jsem se mu přisála na rty. Ani jsem nečekala, že bude tak krásně líbat. Naše jazyky se šikovně proplétaly a vlhké rty klouzaly v záplavě vášně. Na stehně jsem ucítila, jak mu zase nabíhá penis v kalhotech. Cítila jsem, jakoby byl jeho penis silný žhavý magnet. Tiskla jsem na jeho chloubu svou nohu a pohybovala s ní, abych ho tím tlakem rozdráždila. Rukou si mě přitahoval k sobě ještě silněji a masíroval mi při tom zadek. Začal couvat k pohovce a už si mě na ní chtěl položit. Vyvlíkla jsem se mu ale, rozloučila se a s úsměvem jsem pověděla: „Já jsem tu jen na uklízení, ale pokud mi budeš chtít zase pomoci, tak si tu na mě počíhej“. Trochu jsem se styděla a rozhodně jsem nestála o náhodný sex, ale tato zkušenost byla velmi zajímavá.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

PEPA napsal

mam zájem práce prono

TOPlist