Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Bradavický spolek 1 Uršula

Kategorie: Pohádky
28.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Příběh je inspirován knihou Harrpy Potter.

V bradavicích byl vybudován tajný spolek, ve kterém se sbíraly trofeje.
Ale žádné kartičky nebo něco jim podobného… Každá holka, byla jedna trofej.
Do spolku byli nedávno přijmuti i Ron a Harry. Každý nový člen musel splnit jednu zkoušku. Vylosoval si jednu holku a tu musel do konce druhého dne ojet.
První losoval Ron… vylosoval si Eleanor Branstoneovou z Merzimoru. A Harry si vylosoval Lenku Laskorádovou.

„A nezapomeňte, musíte s nima dát orál, anál i normál!“ volal za nimi Dean. „Jak ona vám tak vy ji!“ dodal k tomu Erny.
„No tak co? Jak to uděláš?“ ptal se Ron Harryho. „Nemám ponětí. Možná přes lektvar vzrušení… Co ty?“ „No mě se do toho moc nechce, je ošklivá a váží asi osmdesát kilo. To radši píchat střelenku.“ Odpověděl Ron. Pak pokračovali mlčky dál.
Po půlnoci Harry vzal neviditelný plášť a zamířil do učebny lektvarů. Rychle tam pobral vše, co potřeboval a šel na záchodky, kde před lety vařili mnoholičný lektvar.Už měl uvařeno a říkal si jaké měl štěstí, že tu Uršula dnes nebyla. Zrovna, když z kotlíku nabíral lektvar a lil ho do nádobek, v kotlíku se objevila Uršulina hlava. „Ahoj Harry! Není to náhodou lektvar vzrušení?“
„No… Jo.“ zakoktal Harry. „Ahá zaječela výtězoslavně Uršula, a víš, že je ve škole zakázaný? Jestli nechceš, abych tě práskla, budeš mě muset píchat dokud se neuděláš!“ Smála se Uršula a bylo na ni vidět, že to myslí smrtelně vážně. „Ale vždyť to nejde. Nebo jo?“ ptal se udiveně Harry. Ale to už byl duch Uršuly nahý. Měla pěkná pevná prsa a trocho zarostlou kundu. „Svkíkni se! Dělej!“ Zalečela. Harrymu se mimoděk postavil a teď mu bylo jasné, že tomu neunikne.
Uršula mu na jeho dildo nalítla a jezdila na něm. Harrymu se po něm rozléval pocit jakoby ho měl namazanej chladivou mastí od pana Lankyna. „A teď ty sám zaječela.“ Bylo na ni vydět, že i když není živá, tak si to náramně užívá. Uršula teď k němu otočená svým zadečkem. Kdyby nebyl šedivý a průsvitný tak by to byl moc pěkný zadeček. Harry se opřel o deveře záchodků a šukal ji ze zadu. Začal pomalu vytahovat hůlku chystal se vyslovit jedno kouzlo, protože si myslel, že do ducha prostě není možné se udělat. „Ne!“ zaječela Uršula otočila se a obtočila se okolo Harryho. A přirážela a rejdila. Náhle Harrymu začalo v čurákovi cukat a mravenčit, a pak to přišlo. Ale nebyl to orgazmus jak ho znal. Trvalo to dlouho a bylo to mnohem intenzivnější a co ho zaráželo bylo to ledové. Čekal, že sperma proletí zkrs Uršulu, ale ta ho pohltila a její kundička se stala o něco hmotnejší než předtím.
„Díky.“ Řekla a odplula.

Pokračování jindy. Čabas

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Anovtip napsal

a čo Hermiona?

Pepík napsal

Já bych si dal pokračování

deve napsal

super povídka

Na co jmeno? Stejně nikoho nezajímá napsal

Povídka se mi moc líbila a byl/a byCh ráda kdyby bylo pokračování, hodně štěstí při psaní dalšíCh takovýhlech příběhů.

Dave napsal

Luxus

OkeKomixy napsal

Běž někam s Hermionou víš jak je Lenka sexy

TOPlist