Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Bojovnice II.

Kategorie: Znásilnění
18.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 24 hlasů

Ležela jsem na posteli svázaná do kozelce. Na obličeji jsem cítila zaschlé pramínky slz a krve. Když jsem měla chvíli klidu mohla jsem přemýšlet jak se dostanu z tohohle srabu. Vymyslela jsem spoustu geniálních plánů, ale všechny bohužel ztroskotali hned na prvním bodě jak se dostat z pout. Nakonec mě z mého plánování vytrhly kroky. David šel ke mně. Čekala jsem co se bude dít, vzal mě do náruče a nesl mě chodbou. Netušila jsem kam mě nese. nakonec jsem zjistila že do koupelny a oddechla jsem si, když mi rozvázal nohy, ale jen na pár vteřin, než je upevnil do pevných okovů. které byly tak metr od sebe. Kotníky mě bolely jak byly okovy pevné to samé udělal s rukama které zavěsil do okovů na stropě. Byla roztažená přístupná ke všemu a David si mě jen tak s úsměvem prohlížel, zřejmě přitom myslel na to, co se mnou podnikne dál.


Najednou mi začal omývat zaschlé pramínky krve, byl při tom velmi něžný, až se mi nechtělo věřit jakým způsobem se mnou jednal před tím. Omyl mi obličej a začal sjíždět níž celou mě umyl dokonce i vlasy. stále jsem stála spoutaná a on mě začal něžně líbat na krk pak přešel k jedné bradavce a silně se do ní zakousl a začal ji nemilosrdně stá. Vykřikla jsem nečekanou bolestí a nechtěně mi povolil močový měchýř takže jsem se počurala. David mě kousl stejně surově do druhé bradavky a sál jí ještě intenzivněji než tu předešlou. Z očí mi vytryskly slzy a neuvěřitelně jsem křičela. Bylo to strašné.
Pak přestal a začal mi nadávat: „Ty zkurvená děvko ty mi chčiješ ve sprše tak to si odneseš. já ti dám vytáhl bičík a začal mě mlátit přes mokrý zadek stehna záda pak přešel i na prsa. Jednu chvíli jsem omdlela probudila mě ledová sprcha, kterou vzápětí následovala horká a tak se to několikrát vystřídalo celé tělo jsem měla jako v plamenech a už jsem nemohla ani křičet. Na chvíli přestal a vzal sprchu a začal mi jí rvát do rozbolavělé kundy. bolelo to sice míň než pokousaná prsa ale co následovalo bylo strašně pustil mi do kundy horkou vodu a spálil mi vnitřek. Pak vypnul vodu a přestal řekl mi že když jsme tahle hezky rozžhavená že si se mnou užije a narval mi tam tu svoji kládu a tvrdě mě mrdal. Rozpálená kunda bolela a já se snažila vymanit z pout ale marně. házela jsem s sebou ze strany na stranu a vykoledovala jsem si akorát další facku. když se konečně udělal vypláchl z mé kundy sperma a přivázal mi na každou nohu jeden provaz a uvolnil je z okovů. ruce mi svázal za zády jedním provazem a táhl mě pryč.
Šli jsme do kuchyně kde byla spousta jídla já byla strašně hladová a on mě přivázal k židli a začal jíst pečené kuře a házel po mě kosti. a řval ať žeru. K tomu jsem se samozřejmě neponížila ohlodávat po někom kosti to raději umřu hlady. když se do sytosti najedl přešel ke mně a začal mě znovu něžně líbat. Já jsem jeho polibky nesměle opětovala.
Pochválil mě že tak je hodná že jsem se zklidnila. A já mu řekla že udělám cokoli ať mě rozváže že budu hodná. David mi na to odpověděl, že je mu jasné že jakmile mě rozváže pokusim se o útěk že mě má prokouknutou. A smál se.
Když jsem viděla že moje taktika nezabírá křičela jsem na něj že mě tady nemůže držet do nekonečna že je to jen ubožák který si nemůže najít normální babu proto se musí uspokojovat takhle. vysloužila jsem si další facku a co hůř…. Přisunul židli blíž ke stolu a začal rozvazovat provaz kterým jsem měla připoutané ruce k židli. pak mě zvedl a hodil břichem na stůl málem mi vykloubil ruce když je přivazoval na protější stranu stolu. pak odvázal nohy od židle a přivázal mě ke stolu tak že mě měl ze zadu krásně k dispozici. Bála jsem se, mi bude chtít tu kládu narvat do zadku. Ale než jsem stihla protestovat cítila jsem na kůži chladný kov. Velmi rychle jsem pochopila že je to nůž. A celá jsem zkameněla strachem. David mi řekl že mi rozřízne díru jestli ho nepoprosím aby mi ho tam vrazil, ale já nebyl schopná mluvit ztratila jsem řeč, a když jsem řekla nakonec prosím ne bylo už pozdě měla jsem tam špičku a řvala jsem bolestí potom jedním tvrdým přírazem mi ho tam narval až po kořen a já jen křičela bolestí. nemohla sem nic dělat byla jsem bezmocná a ten pocit byl horší než celá ta bolest. Mrdal mě do zadku asi půl hodiny protože pokaždé když cítil, že bude zastavil a vrazil mi prsty do kundy a začal mě s nimi mrdat bohužel jsem nedokázala ovládnout pocity a byla jsem mokrá. Smál se že jsem další čubka které se to líbí pak se mi udělal do análu. když vytáhl ptáka měl ho od hoven krve a spermatu. Odvázal mi ruce od stolu a sedl si tak abych měla hlavu v jeho klíně a donutil mě očistit mu ptáka. Když jsem odmítala surově mi otevřel pusu a začal přirážet mou hlavou než se zase udělal. Teď už jsem to spolkla bez problémů sice mi bylo špatně ale neměla jsem jinou možnost jen jsem doufala že už má dost. Pak mi řekl že mě nechá odpočinout odvázal mi nohy od stolu a svázal je k sobě hodil si mě na rameno a odnesl mě do postele. Kde mě roztáhl nohy a přivázal k pelesti postele a to samé udělal s rukama takže jsem mu byla k dispozici kdykoliv si vzpomene byla jsem mu vydaná na milost a nemilost. Když jsem viděla že si jen lehnul vedle mě a spal tak jsem usnula okamžitě.
Ani nevímjak dlouho jsem spala když mě probudila prudká bolest v mém klíně když jsem se probudila a všimla si že mě právě špičkou nože píchl od mého hrášku byla jsem zoufalá, měla jsem strach že mi ho chce uříznout nebo zmrzačit. začala jsem prosit ať mi neubližuje že opravdu budu hodná, udělám cokoliv jen ať mi neubližuje. Jen se usmál a přešel k mým bolavým bradavkám a přejížděl přes ně ostřím. V tu chvíli už jsem neměla žádnou hrdost a hystericky ho prosila aby mi neubližoval že si se mnou může dělat co chce a že udělám cokoli.
David jen odpověděl, že teď už je pozdě že až se mnou skončí že mě sklapuje a skalp si vystaví společně s mým do budoucna odříznutým poštěváčkem a bradavkami.
V tu chvíli jsem si přála umřít. Prosila jsem ho aby to nedělal že to všechno napravim a prosila jsem ho aby mě začal šukat tvrdě a by si dělal co chce jen ať mě neřeže. Ať jde víš že mu ho ráda vykouřim a že se mu to bude líbit.
Jen se smál a řekl to si povíme ráno. A lehnul si a spal. Já vedle něj brečela a kdykoli jsem zavřela oči viděla jsem to co se se mnou chystal udělat.
Můj tichý pláč ho v noci vzbudil a dal mi nůž na krk že jestli nepřestanu řvát udělá to teď hned a já jen tiše přikývla a snažila se přestat vzlykat. Díky bohu jsem byla už tak vyčerpaná že jsem usnula a beze snů no spíše nočních můr.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 24 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Adéla Treslarová napsal

Je to moc hezká povídka a i tu chvíli čtení jsem si užila.

kim napsal

Ty jo hustej příběh

Markos napsal

Bude další pokračování ?

TOPlist