Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Bojovnice I.

Kategorie: Znásilnění
17.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 26 hlasů

Večer jsem měla spicha s kamarádkou a tak jsem odjela z naší rodné vísky a jela do města kde bydlela sestra. Sraz jsme si daly na náměstí. Dorazila jsem včas, kamarádka Lucka asi o 15 minut později. Večer proběhl celkem v klidu tak jsme si povídaly a bavili se. Už byly tři hodiny ráno a my se rozhodly, že to zabalíme, všude už stejně zavírali. Tak jsme se rozloučily a já se vydala cestou asi kilometr temnými uličkami a podchody. Měla jsem docela strach, když kolem mě projížděla auta a chodili podnapilí chlapi. K sestře jsem dorazila bez úhony strašně jsem si oddechla.

Druhý den ráno jsem vyrazila velmi brzy na vlak a pak mi měl jet ještě autobus domu, ten mi bohužel ujel. Jak jsem tak šla po ulici začala jsem stopovat a doufala jsem že mě někdo vezme, bylo šest ráno. Tak jsem stopovala a nic. Najednou zastavil mladý kluk v čevené dodávce. Byla jsem štatsná. Hned mi řekl, že má ráno příjemnější když vidí takovou hezkou holku. (zas tak hezká nejsem, měla jsem na sobě modrou sukni potpatky a triko za krk v bavbě sukně a s hlubokým výstřihem, že kterého vykukovaly moje trojky).
Povídali jsme si jako staří známí a on se začal vyptávat na sex, s úsměvem jsem mu odpovídala a trochu snim laškovala. kdo by po hodině a půl spánku myslel na znásilnění v šest hodin ráno.
Docela jsem se tedy přepočítala. Když jsem ho poprosila aby odbočíl neobtěžoval se jen mi centrálem zavřel dveře abych nemohla utéct. začala jsem se ptát co to má znamenat, že bych ráda vystoupila domů už to dojdu. on na mě spustil ať se nedělám že na mě vidí že ho chci. Tak jsem mu odpověděla že má smůlu, že mám přítele a nemínim ho podvést. on na to že se mě ptát nebude. Vzal mi ruku a začal si ji strkat do rozkroku. Ucukla jsem a začala otvírat dveře, ačkoli jsem věděla že to nepůjde. Vzdala jsem to až potom co mě silně chytil za rameno a trhl k sobě a kdybych nebyla připoutná měla bych hlavu v jeho rozkroku nebo se válela po zemi. Celou tuto dobu jsme jeli po hlavní snažila jsem se upoutat pozornost ostatních řidičů ale nidko si mě nevšímal. Najednou jsme zahli na lesní cestu vedoucí do hor. v tu chvíli jsem se dokonale zděsila co se bude dít. viděla jsem že nikde není ani zmínka po civilizaci lidech a především nějaké pomoci. Zastavili jsme u nádherné chaty. za jiných okolností bych tam i pár dnů pobyla. Ale na takové myšlenky jsem neměla čas. Protože David zastavil /tak se mi představil po cestě/ a já měla konečně odemčené dveře auta. rychle jsem se odpoutala a rychle jsem otevřela ani jsem se v tu chvíli nedívala na svého únsce co dělá. věděla jsem že vystoupil a doufala jsem že stihnu utéct. Opravdu se mi to povedlo utekla jsem ale má svoboda netrvala dlouho uběhla jsem pět metrů od auta, než mě David skolil na zem a hodil si mě na rameno. (nejsem žádná vyzáblina mám pár kilo na víc ale on byl zřejmě sportovec jak vypovídaly jeho svaly a lehkost s jakou mě nesl) Začala jsem se bránit, mlátila jsem ho do zad kopala jsem kousala a nakonec ce mi podařilo dáj mu ruku na krk a sevřít ho, snažila jsem se ho dusit. Na chvíli povolil stisk a já se vší silou dostala ze sevření. Začala jsem znovu utíkat ale v podpatcích a vlese se mi to moc nedařilo. David už byl za mnou vzpamatoval se z původního šoku že se mi podařilo se osvoboďit. Po pár metrech jsem už cítila na zádech jeho dech. Řval na mě, že si to se mnou vyřídí, že taková špinavá děvka se snim nebude prát. původně prý chtěl abych si to taky užila ale žádný takový bude to bolet.
Tato slova mě motivovala ke zrychlení a proplétala jsem se mezi stromy a nakonec mě ale chytil za rameno a jak se mnou trhl praštila jsem se hlavou o strom a na pár vteřin ztratila vědomí. Když jsem se probrala nebyla jsem se schopna hýbat byla jsem vyčerpaná a otupělá nárazem. Když mě bral na rameno tentokrát nekladla jsem žádný odpor něměla jsem sílu a ruce mi pevně držel. po chvíli co jsem se trochu vzpamatovala jsem se začala znovu bránit věděla jsem že jakmile budu v chatě nemám šanci na útěk. Strach z toho co bude následovat mi dal novou sílu ale ne takovou abych unikla z penvného sevření. Můj odpor Davida rozčílil že mě shodil na zem a klekl mi na hrudník z kapsy vyhtáhl lesnický nůž a dal mi ho ke krku. a začal.
„ze začátku se mi líbilo, že bojuješ ale už to přeháníš jesli se ještě o něco pokusíš tak tě zmrzačim že si budeš přát abych tě zabil. Je ti to jasné“
Snažila jsem se zachovat si svou důstojnost a řekla jsem mu ať se jde vystrat, a on mi vrazil takovou facku, že jsem si rozkousla ret. V tu chvíli jsem jeho výhružky začala brát vážně. Jsem sice celkem silná osobnost něco vydržim ale nesnesu bolest a toho jsem se celou dobu bála.
Řekl mi abych vstala, vstala jsem ale byla jsem tak vysílená že mě už ani nohy neunesly a já se zkácela zpět na zem. to ho pobavilo začal se smát tak strašně že jsem ho začala nenávidět.
Posmíval se mi, no vida bojovnici teď už se ani neudržíš na nohou tak to budu mít velmi snadný. už se těšim.
Snažila jsem se sebrat poslední síly a nedokázat mu že mě už dávno zlomil znovu jsem se postavila a přímo jsem se mu podívala do očí s takovým opovřžením.
Tak mi řekl, že za chvíli ho budu na kolenou prosit a že zlomí tu mou hrdost. Má odpověď zněla to těžko. a za to jsem si vysloužila další facku tak jsem znovu skončila na zemi. Vzal mě a nesl do chaty. Moje chabé pokusi dostat se ze sevření ignoroval.
Vešli jme do chaty a zabouchly se dveře a já věděla že jsem ztracená.

hodil mě na zem a zamkl. byla jsem potlučená a neměla jsem na nic sílu jen jsem měla strašný strach co se bude dít. chtělo se mi brečet ale moje hrdost mi to nedovolila. vzal mě za rameno a táhl po zemi nestíhla jsem se jeho rychlosti přizpůsobit tak sjem si sedřela kolena. Odvedl mě do pokoje s velkou postelí. a hodil mě na ni. jak jsem tak ležela v té posteli poručil mi abych se vslíkla byla jsem upocená vyčerpaná a řekla jsem mu že ne. že se svlíkat nebudu. Vzal ten nůž a začal mi s ním přejíždět přez obličej a ptal se mě kterou část svého těla mám nejradši neodpověděla jsem jezdil ti m nožem po těle a občas mě špičkou píchl zasyčela jsem bolestí a byla ztuhlá strachem.
Řekl mi zkusíme to znovu vslíkni se to už jsem radši poslechla opravdu jsem se bála z těch ranek kde mě píchl mi vytékaly teplé pranínky krve.
Řval na mě ať pohnu že na to nemá tejden tak sem se rychle vslíkla a zůstala tam před ním nahá. Pochválil mě že tak jsem hodná, ale stejně jsem si tim nevyžehlila to co jsem mu provedla venku. Že se mám na co těšit. Můj strach se stupňoval a já jen na sucho polkla. ˇ
Začal tak jsi vslečená těď jsem měla vslíkat jeho. Prý mi to trvalo tak se vslékl sám.
Měl strašně velikého ptáka a já se děsila toho až ho do mě narve.
Na co čekáš vykuř mi ho. zařval, když jsem se k ničemu neměla chytil mě za čelist s silným stiskem ji rozevřel a narval mi ho tam. Přirážel na mou hlavu a já se dusila dělalo se mi špatně. Narážel mi do mamdlí ale měla jsem štěstí za chvíli se udělal chtěla jsem to všechno vyplivnou, ale nedovolil mi to nechal ho tam tak dlouho dokud jsem to nespolkla a pak začal znovu a nyní ještě tvrději. byla jsem fialová měla jsem vyvrácenou čelist a z očí mi tekly slzy a z nosu mrdka. Nemohla sjem dýchat chytla jsem ho za ruce a zaryla sjem se nechty to aby mě pustil to pro něj byl impulz pro rychlejší akci a já už téměř omdlela. na poslední chvíli mi ho z pusy vytáhl a já se svalila zpátky na postel. a snažila se popadnout dech. to už měl ruce v mém klíně a začal mě prstit byla jsem suchá jak sahara a tak mi rozkázal abych se prstila sama dokud nebudu mokrá. na odpor mi nezbyly síly zajela jsem si tam dvěma prsty ale nic to se mnou nedělalo tak mi řekl jak chceš narvu ti ho tam hned. vzal mě za boky a nohy mi skrčil na břicho a začal se tou svou kládou dobývat do mého klína křičela jsem at toho necha a on mi řek jen ať řvu že za chvíli to bude horší. byl ve mě na špičku a já myslela že mě rozpáře chtělo se mi břečet ale zatim jsem jen křičela . Pak přirazil a byl ve mě celý. to bylo něco neuvěřitellného nevěděla jsem jak se tam mohl vejít, začal přirážet a já už brečela bolestí a přála si aby byl co nejdřív. tvrdě mě mrdal dobrých deset minut každý jeho pohyb byl jako kdyby do mě nědko zajížděl kůlem. pak jsem si na bolest zvykla a snad sjem i trochu zvlhla ale neudělala jsem se naštěstí. Po deseti minutách do mě vystříkal horkou mrdku. Vytáhl ho a strčil mi ho do pusy. abych mu ho očistila, otevřela jsem pusu a on do mě zajel a začal mě mrdat znovu do pusy nechápala jsem kde se v měm bere ta výdrž a jak mě mrdal tak mi ještě mačkal prsa štípal mě do bradavek a mačkal je tak že kdybych neměla pusu plnou jeho ptáka tak mě je slyšet na celý les. jeho to chvění udušeného křiku vzrušilo natolik že už zase stříkal do mé pusy a já se znovu dusila jeho spermatem. vydělal ho z mé pusy a vytáhl z pod postele provaz svázal mě do kozelce a řekl ať počkám se si musí odopčínout vysprchovat se a připravit se na další akci a že to si užiju.
začala jsem na nej křičet z posledních sil
Ty dobytku tobě to ještě nestačilo pust mě vždyť už jsi se udělal.
On se na mě jen podívala a řekl, že původně si myslel že si jen užije a pustí mě ale nakonec zavolal ´šéfoj že si bere dovolenou. A že za tu dobu mě zkrotí.
Zděsila sjem se, a řekla jsem mu že mě budou hledat. David se usmál a řekl nebudou děvky se přece nehledaj.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 26 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Adéla Treslarová napsal

Mám takovou radu, tuhle radu nebo spíš fakt mě naučila učitelka asi v 2. třídě. Na začátku věty se píše velké písmeno. Ale je to hezká povídka ?

henryk napsal

Nie je to zlé, ale odporúčam použiť priamu reč.

TOPlist