Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Bílé šaty

Kategorie: Znásilnění
02.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 33 hlasů

Stalo se to vloni v létě. Už víc jak měsíc jsem to s nikým nedělala a začínala jsem se cítit trochu frustrovaně. Nejdřív jsem si každý večer strčila ruku pod kalhotky a zase jsem mohla klidně spát. Ale když už jsem si to musela dělat několikrát denně, věděla jsem, že už mi pomůže jen pořádně opíchat. Samozřejmě, že jsem mohla zajít k nám do baru a tam by mi to udělal nejspíš první, kterému bych jen naznačila co potřebuju, ale já to takhle nechtěla.

Už delší dobu si každý večer, zatímco si to snažím co nejrychleji udělat, představuji jak mě někdo píchá proti mé vůli, nejdřív se bráním, ale on je tak dobrý, že mu nakonec podléhám a užívám si to. Tahle představa mě pokaždé dostane až k vrcholným stahům orgasmu. Stačí na to jen pomyslet a cítím jak začínám vlhnout a pomalu roztahovat nožky.

Až jsem jednou dostala příležitost tuhle zvrhlou rajcovní představu konečně proměnit ve skutečnost. Chtěla jsem o prázdninách jet za kamarádkou, a protože jsem nechtěla utrácet peníze za autobus, chtěla jsem jet stopem. Protože bylo okolo 30 stupňů jela jsem jen v lehounkých bílých šatičkách, pod které nenosím podprsenku. čekala jsem u silnice už asi půl hodiny a nikdo mi nezastavil. Už jsem byla zklamaná, když se zdáli blížilo krásné černé auto. Byl to kabriolet Audi TT. Už jen proto jsem chtěla aby zastavilo. A vážně zabrzdilo přímo u mě.
Za volantem seděl muž, v džínách a bílém triku, které obepínalo jeho opálené ruce. Vlasy měl tmavě hnědé, polodlouhé a pár pramínků mu sjíždělo do čela. Jeho ostré rysy ve tváři a široké lícní kosti mě hned upoutaly. Na očích měl tmavé brýle. „Tak pojedeš se mnou?“ najednou na mě promluvil. „Jasně, už jsem myslela, že mi nikdo nezastaví.“ Usmála jsem se. Podíval se na mě a sundal si brýle. Tak světlé modré oči jsem snad ještě neviděla! Teď jsem už věděla, že ho chci. Musím ho nějak vyprovokovat aby hlavně chtěl on mě. Opřela jsem se trochu vypnula hrudník, a poroztáhla nohy. Bílé šaty udělaly svoje, lehce se svezly po stehnech směrem mezi nohy a odhalily tak moje nohy. Dělala jsem, že jsem si toho nevšimla. Také jsem cítila jak na mě lehce fouká vítr a jak dobře to dělá mým bradavkám. Cítila jsem jak se zvětšují a jak napínají látku na šatech. Teď jsem věděla, že si toho musí všimnout, musím udržet konverzaci. „ještě, že tady tak příjemně fouká“ říkám s úsměvem v tváři. „Kdyby vám byla zima tak řekněte“ odpověděl.

Jeli jsme už asi půl hodiny a docela si popovídali a rozuměli si. Už jsem se smířila, že on by to nikdy neudělal, když najednou sjel ze silnice směrem k lesu. Automaticky jsem dala nohy k sobě. „Nebojte se, jen vám ukážu jedno krásné místo“ pousmál se na mě. Zastavil na mýtince, kde byl vidět krásný rybník, do které se spouštěla obrovská šedá skála. Vystoupil a šel směrem k vodě. Šla jsem tedy za ním. Ale jak jsem měla boty na vysokém úzkém podpatku zakopla jsem a spadla přímo do vody. „Nestalo se vám nic, V autě mám osušku hned jsem zpátky.“ Když jsem se dostala ven, bílé šaty opět udělaly své, tentokrát byly úplně průsvitné a přilepily se k mým stehnům. Bradavky jsem měla celé zduřelé a tmavě fialovočervené, což bylo teď krásně vidět.
Šla jsem k autu, zastavila jsem se u kapoty a najednou ucítila jak mi dal přes ramena osušku, ale zároveň jsem ucítila jak se ke mně zezadu pomalu tiskne a jak se džíny v jeho rozkroku začínají napínat a vydouvat. Udělala jsem krok dopředu až úplně ke kapotě. Vtom se úplně natlačil na můj kulatý zadeček až se mi podlomily nohy a lehla jsem si na břicho na kapotu. Nohy jsem tlačila k sobě. Chytil mě za boky a prsty sjel až tam co končil lem mých mokrých šatů. Cítila jsem jak se odlepují, když je vhrnoval až nad boky, kde je pustil. Zastudilo to. Teď už jsem věděla co bude následovat, ale dostala jsem strach. „Ne já nechci“ křikla jsem. Koleny se dostal mezi mé a roztáhl mi tak nohy. Chtěla jsem se zvednout, ale rukou mě ostře přimáčkl zpět na kapotu a už mě k ní pevně tisknul. Slyšela jsem zazvonit přezku jeho kalhot a rozepnutí zipu. Teď mi druhou rukou stáhl moje mokré bílé tanga, šlo to lehce. „Neboj nic ti neudělám“ zašeptal.

Ucítila jsem mezi stehny jeho horký a hladký penis. Pomalu do mé škvírky zasunul svůj žalud. Cítila jsem štiplavou bolest. Hned ho ze mě vytáhl a strčil už s větší razancí. Dělal to do té doby, než jsem začala pomalu vlhnout. Pořád jsem se ale tak bála. Najednou mi oběma rukama zajel pod břicho a zastavil se zepředu na stehnech, ruce tiskl k sobě a mě se tak nohy roztáhly ještě víc, než jsem si to uvědomila, jeho kluzký obr do mě zajížděl hloub a hloub. Strčil mi ho tam jak nejhlouběji mohl. Zasténala jsem. Nalehl na mě tak, že jsem skoro nemohla dýchat. Pořád ho měl ve mně až nadoraz a snažil se pořád víc a víc. Až to dělal pěkně rychle. Tím jak ho do mě pumpoval jsem strašně zvlhla a slyšela jak moje kundička vlhkostí mlaská. Najednou jeho pravá ruka zamířila k mému klínu a jeho ukazováček stiskl můj poštěváček. Okamžitě naběhl a ztvrdl. „Ne..“ zašeptala jsem. Jeho odpovědí bylo opětovně stisknutí a sklouznutí nahoru a dolů. Přesně takové jaké si dělám každý večer.
Už jsem to nevydržela a prohnula pánev, ucítila jsem příjemný tlak uvnitř kundičky. Vytáhl ho ze mě, chytil za boky a otočil mě na záda. Ramínko šatů se mi svezlo k lokti a pravé prso bylo úplně obnažené. Podíval se mi do očí a sundal mi i druhé ramínko a šaty sesunul k pasu. Obě ruce položil na mé prsa a stiskl je. Pak se naklonil a pravou bradavku vzal mezi zuby a olizoval ji. Sténala jsem a cítila jak mi z mé skulinky pomaličku vytéká horká lepkavá šťáva. Rukama dojel až k mým zápěstím a ruce mi dal za hlavu a přitiskl. Zase jsem se nemohla hýbat. Teď už jsem ale nohy roztáhla sama a dychtivě čekala až mi ho tam zase zasune. Tentokrát to už šlo lehce zmizel ve mně až nadoraz. A začal přirážet. Dělalo mi ti moc dobře na poštěváček .
A když už mě šoustal takovou rychlostí, že se to nedalo vydržet, zasunul ho do mě a opět ho nevytahoval. Jen lehce a s přírazem zpět až po varlata, ucítila jsem horkost. Orgasmus byl tady, svaly se mi stahovaly a přesně mezi orgastické stahy do mě razantně vnikal. Myslela jsem, že to nevydržím, sténala jsem nahlas a cítila jak úplně teču. Byl to snad můj nejdelší orgasmus trvalo to nejmíň 20 vteřin. Když ho ze mne vysunul, položil mi ho na břicho a začala mu z něj vystřikovat bílá poloprůsvitná horká tekutina. Dostříkl mi až na levé prso. Při každém výstřiku přivřel své velké světlomodré oči. Trvalo to asi patnáct sekund.
Nakonec nechal oči zavřené a zrychleně oddechoval. Vysmekla jsem se mu ze sevření a chytla jsem ho za ostré lícní kosti. Otevřel oči a díval se na mě. Chtěla jsem ho políbit, ale on lehce zčervenal, jakoby se styděl za to co udělal. Jen se na mě provinile usmál.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 33 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

bara napsal

Sexy

jan napsal

to som uz cital na inej stranke

Katka napsal

Výborné, krásné se u toho relaxovalo

TOPlist