Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Báječné kempování

Kategorie: Lesbičky
21.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

Chtěla bych se s vámi podělit o nevšední zážitky, které jsem zažila loni v létě se svou kamarádkou Bárou. Před vzrušujícím výletem do přírody, který jsme spolu podnikly jsem ani netušila, že máme obě dvě stejné zájmy. Krátce řečeno, nevěděla jsem, že je taky na holky. Naše dobrodružství mělo začít v jednom kempu Jižních Čech. Do kempu jsme přijely až pozdě večer. Hned po rozbití stanu a vybalení všech věcí, jsme se rozhodly jít osprchovat.

Přece jen toho na nás už bylo za celý den dost a tak jsme se těšily na osvěžující sprchu. Umývárna už byla tak pozdě úplně prázdná a tak bylo naštěstí víc soukromí. Rychle jsem ze sebe shodila věci a vlezla si pod sprchu.

Bára mě následovala stejným tempem. To osvěžení bylo úžasné, ale ještě tu bylo něco co bylo stejně nádherné – její tělo. Vlastně jsem ji nikdy neviděla úplně nahou. Vždycky měla alespoň spodní prádlo nebo plavky. Nemohla jsem se na její křivky vynadívat. Mé oči sjížděly od krásně zaoblených ňader k pupíku a pak níž k chloupkům, které měla vyholené do úzké linky, končící někde u poštěváčku. Nemohla jsem odtrhnout oči, ale pak se mi to přece jen povedlo.
Jeden pohled do jejích očí stačil k tomu, abych poznala, že mě celou dobu sledovala. V tu chvíli mě polil ruměnec. Měla jsem strach, že se na mě naštve a vynadá mi. Ale nehnula ani brvou. S pohledem upřeným do mých očí si začala mydlit ňadra. Dlaněmi si pomalu kroužila kolem svých bradavek a pak si ňadra jemně hnětla. Druhá ruka jí sklouzla do klína, kde se pohybovala ve smyslných gestech nahoru a dolů. Nemohla jsem tomu uvěřit. Ona mě sváděla! Když začala tiše vzdychat, už jsem to nevydržela a přistoupila. Otočila se ke mně zády a přitiskla svůj zadeček do mého klínu. Pustila jsem se do zkoumání jejího těla a ze zadu přitiskla ruce na pevné ňadra. Bradavky měla už tak vzrušené, že jejich ostré hroty čněly vstříc mým dlaním. Nemusely mne pobízet, abych je tiskla, mnula mezi prsty a smyslně laskala. Vzala moji ruku a pomalu s ní po svém těla mířila k rozkroku. Projela mnou vlna rozkoše, když jsem se dotkla jejího vzrušením nateklého poštěváčku. Ale ona chtěla, abych zajela ještě hloub, až tam, kde se jí vlhká šťáva roztékala po stehnech, až tam, kde sílil její žár. Nemusela mě pobízet. V tu chvíli bych pro ni udělala všechno. Můj prostředníček jí zajížděl hluboko do nedočkavé pochvy a má dlaň hnětla její poštěváček. Za pár chvil jsem už cítila vzrušující stahy její pochvy. Zatímco se Bára svíjela v orgasmu, nepřestávala jsem její poštěváček laskat a třít. Když už její orgasmus pomalu ustal, otočila se ke mně.
Doslova mi přikázala, abych se rozkročila a pak mi přisála svá lačná ústa na pahorek mé rozkoše – poštěváček. Začala mi jej pomalu a jemně sát. Tiskla k němu svá ústa a pak zase sála a já už jsem kolem sebe nevnímala nic, než její horký a mrštný jazýček. Aby toho vzrušení nebylo dost, zajela mi Bára jazykem ještě níž až k mé lasturce. Pak nahradila svůj jazýček dvěma prsty, které mi vsunula do mé šťávičkou přetékající štěrbinky. Bylo to omračující. Zatím co její dva prstíky klouzaly ven a dovnitř, palcem mi dráždila oteklý poštěváček. V tu chvíli to bylo k nevydržení. Lapala jsem po dechu a moje pochva se otřásala dvěmi za sebou jsoucími orgasmy. Když už jsem jen zrychleně oddechovala, někdo věšel dveřmi. Rychle jsme od sebe odskočily a dělaly jakoby se nic nestalo. Dotyčnou vyrušující osobou byla jen nějaká holka, co si potřebovala odskočit na toaletu. Kdyby přišla o trochu dřív, asi by se divila co se dá prožít v obyčejné kempové sprše. Tímhle možným „malým trapasem“ jsem se v tu chvíli ale nezabývala. Měla už jsem hlavu plnou toho, jak krásně se ve stanu pomiluji se svou kamarádkou a to nejen dnes, ale i zítra, pozítří a popozítří…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Sugar007 napsal

Moc krásný, a roztomilý příběh …

TOPlist