Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Bad teacher

Kategorie: Gay
18.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Zvonilo. Konečně.
Posbíral jsem všechny věci z lavice, naházel je do tašky a začal se prodírat pomalu se pohybujícími spolužáky ke dveřím.

„Ehm Dylane? Mohl byste sem ke mně než odejdete?“ Zavolal za mnou učitel a otočil se na židli směrem ke mně. S povzdechem jsem se rozešel ke katedře a tiše záviděl všem, co už byli z téhle hnusné budovy venku.

„Neodevzdal jste esej.“ Poklepával si prsty po stehně a koukal na mě s mírně povytaženým obočím.

„Jo. Omlouvám se. Nebyl čas. Přinesu ji zítra.“ Pokrčil jsem lhostejně rameny a s pohledem plným chtíče po svobodě jsem zíral na dveře.

„Mohl byste zavřít dveře a sednout si tady naproti mně?“ Pokynul rukou k prázdné židli. Kývl jsem a poslechl.

„Podívejte pane O’Briane.“ Plácl se do stehen, vstal a vzal ukazovátko. Nemohl jsem se ubránit tomu, že s ním vypadal sexy. Přísně, ale zároveň jemně.

Zahnal jsem představy své homosexuální chtivosti a opřel se o židli. Pochodoval sem a tam a mnul v ruce ukazovátko.

„Postavte se.“

„Hotovo.“ Řekl jsem si v duchu a stoupl si. Obešel mě a přejel mě pohledem.

„Vaše chování je poslední dobou špatné.“ Švihl mě prutem po zadku a já mírně sykl. Kdyby to byl kdokoliv jiný, utekl bych, ale po tomhle jsem dlouho toužil.

„Já vím pane profesore.“

„Měl bych vás potrestat, abyste se poučil, co říkáte?“ Udělal to znovu a já se mírně postavil na špičky.

„Mohl byste to zkusit.“

„Tak zamkněte a svlékněte se.“ Sedl si zpět za stůl a dal si nohu přes nohu. Došel jsem ke dveřím a otočil klíčem. Pak jsem došel před něj a pomalu ze sebe sundal kousky oblečení. Ukazovátkem mi naznačil, abych se otočil. Odkopl jsem kalhoty s boxerkami a otočil se.

„Hm. Tu vaši prdel jsem chtěl vidět nahou už dlouho.“ Přišel ke mně a přejel mi ukazovátkem mezi půlkami. Zachvěl jsem se a poslouchal svištivý zvuk zipu jeho poklopce a následný tlumený, jak mu kalhoty spadly ke kotníkům. Vzal mě za ramena a opřel o tabuli. Chtěl jsem ho už konečně cítit. Sáhl jsem dozadu, ale ucítil jsem jen pálivou bolest od ukazovátka jímž mě švihl do dlaně.

„Buďte hodný pane Dylane.“ Usmál se a vzal mě za pánev. Opřel jsem čelo o chladnou tabuli a čekal. Uslyšel jsem zvuk otevírající se tuby od lubrikantu. Líp si mě naaranžoval, chytil můj penis studenou rukou od gelu a vší silou ho do mě vrazil.

Zařval jsem bolestí a nemohl udržet slzy. Bolelo to. Zasraně moc, ale chtěl jsem víc. V jedné vteřině začal nemilosrdně tvrdě přirážet. Křičel jsem a zarýval nehty do tabule. Jezdil rukou po mém penisu a druhou mě švihal prutem po zadku.

Po pár minutách prudkost zmírnil a jen kroužil boky. Stále to bolelo, ale příjemněji. Začal mě líbat na krku a odhodil ukazovátko. Chytil mi ho do ruky a otíral palec o špičku. Zaklonil jsem hlavu a vzdychal mu do ucha. Bylo vidět, jak ho to vzrušuje. Zrychloval rukou i boky. Kousal jsem si tak dlouho ret, až jsem ucítil mírnou chuť krve. Párkrát ještě přirazil a udělal se. Otočil mě, klekl si přede mě a dodělal mě pusou.

„Doufám, že nebudeš úkoly dělat častěji.“ Vstal a začal se s úsměvem oblékat.

„Nemám s tím problém profesore.“ Vydýchal jsem se a taky se oblékl.

Opakovalo se to celý školní rok několikrát týdně než ho přeložili na jinou školu.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Fery napsal

Chci sekat sestru. Ale jak na to.

Fery napsal

Pořád se mi zdá o sexu se sestrou. A nevím co s tím.

TOPlist