Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Dva roky s dominou-seznámení

Kategorie: BDSM, Submisivní
20.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Musíme se vrátit o 14 let zpět. Jednoho prosincového večera jsem byl pozván na vánoční večírek jedné nejmenované firmy v jedné nejmenované restauraci v Praze.Večer byl velmi příjemný i dobře jsem se bavil a nic nenasvědčovalo že bych měl zažít něco co mi změnilo na dva roky docela zásádně život a po pravdě ovlivňilo mě to do dnešní doby.Kolem půlnoci jsem se rozhodl, že je toho akorát,vzhledem k tomu že jsem vůbec nepil,protože jsem měl v plánu ještě v noci jet domů.

Rozloučil jsem se s hostiteli a odešel k šatně abych si vyzvedl svoji zimní bundu. Paní šatnářka právě vydávala kožich jedné dámě.Nejdříve mě vůbec neupoutala vzhledem k tomu že mě bylo 33 a ač ona byla velice atraktivní tak přeci jen bylo vidět ,že jí je něco kolem čtyřiceti let. Nic méně jako každý chlap jsem jí sjel očima a něco mě zaujalo. černé kozačky na jehlách,černá kožená šatová sukně ke kolenům a bílá halenka pod kterou se rýsovaly krásná prsa velikosti č.3 v bílé podprsence.Vzhledem k její výšce 168 cm a útlému pasu to byla vržedná kombinace,která byla ještě zvýrazněna černými vlasy sestřiženými do účesu Kleopatry. Galatně jsem ji pomohl mlčky do jejího kožichu.Ona poděkovala a odešla k východu. Docela mě mrzelo že šatnářka moji bundu hledala docela dlouho takže jsem už nedoufal že ji doženu. když jsem otevřel vchodové dveře ve stála za nimi pod stříškou a mračila se na počasí které se během večera hodně změnilo.Padal sníh s deštěm a na dlažebních kostkách se utvořila klouzavá břečka a dáma evidentně přemýšlela jak půjde ke stanovišti taxi,aby někde po cestě neupdla. Zastavil jsem vedle ní a nabídl jsem se že ji doprovodím kam bude potřeba a že ji schovám pod dešník,který jsem si prozíravě odpoledne vzal z auta na parkovišti.Dáma se na mě podívala a poděkovala za ochotu.Nabídl jsem ji rámě a vyrazili jsme směrem k parkovišti a stanovišti taxi.Uličkou jsme kráčeli beze slov a já v hlavě si připravoval nějakou inreligentní větu na kterou bych jí nalákal k sobě do auta pod záminkou, že ji odvezu a cestou se uvidí.Nakonec ze mě vypadlo jednoduchá věta že ji svezu kam bude chtít.No prostě naprostá blbost jak od půberťáka. S odpovědí si dala trochu na čas,ale nakonec souhlasila že se nechá odvézt. Zase beze slov jsme došli k autu a já přemýšlel jak to sehraji abych se jí dostal pod sukni. Galantně jsem ji otevřel dveře nechal nastoupit.Auto jsem nastartoval a zapálil si venku cigaretu se slovy, že musíme počkat, než se ohřeje motor. Zkoumavě se na mě podívala, ale nic neřekla. Opřela se v sedačce a zavřela oči ,nebyla sice opilá, ale z jejího dechu bylo cítit, že něco vypila,já stál venku a kouřil. Po cigaretě jsem nastoupil a požádal ji o adresu,abych ji mohl zadat do navigace. Pomalu jsme se rozjeli a já chtěl navázat konverzaci.odbyla mě, abych mlčel a řídil. Trochu mě to zaskočilo.Tak jsem zmlkl.Po chvilce jsem se jí optal zda nechce se ještě zastavit na kávu. Otevřela oči a podívala se na mě odpověděla mi „jestli s ní chci šoustat, tak ať to řeknu na rovinu a nezkouším na ní ty laciné triky“. Tak to mě opravdu dostala, nezmohl jsem se vůbec na nic. Zopakovala otázku a já byl rudej až na zadku. Vypadlo ze mě krátké ano a fakt mi vyschlo v ústech. Zase jsme mlčky pokračovali k ní domů.
Když jsem po chvilce vstřebal, co se stalo, tak jsem začal zase asi něco blábolit. Zarazila mě a povídá mi „Ne nejsem kurva a už mlč, jo a až přijedeme ke mě, tak můj dům a moje pravidla,jasný“. Následovala krátká moje odpověď a do konce cesty jsme již mlčeli. Nic, co se odehrálo v autě, mě jak tupce vůbec nic nenaznačilo. Když jsem zastavili u ní před domem, což byla mimochodem dvoupatrová prvorepubliková vila se sklepem,jsem ji zase otevřel dveře a pomalu jsme kráčeli k brance a po vnitřním chodníčku směrem k bočnímu vchodu vilky. V tu to chvíli jsem netušil jak často tudy budu chodit.

Druhý díl, Třetí díl, Čtvrtý díl, Pátý díl, Šestý díl, Sedmý díl, Osmý díl

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist