Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Dva roky s dominou-první zkušenosti 1

Kategorie: BDSM, Femdom, Otroci, Submisivní
27.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

První díl, Druhý díl, Třetí díl
Po cestě v autě jse mě moje nové zážitky pomalu rozkládaly a já přemýšlel co jsem to vlastně absolvoval a kdo je a kde se vzala na takovémhle večírku a čí je to známá a komu to může eventulně říct. Fakt je ovšem že sex s ní byl něco neuvěřitelného a já jsem to dosud nezažil a vlastně mě vůbec nevadilo že je proti mě stará. Po dvou hodinách jsem věděl že si to s ní chci zase znovu užívat.

Počkal jsem do následujícího týdne našel jsem číslo a vytočil jsem ji. Telefon zvonil ale nebrala ho. Trochu mě naštvala a tak když volala zpět tak jsem ji ho taky nevzal. Vzápětí přišla sms “ tak tohle už nezkoušej “ Koukej se mi ozvat „. Dál jsem si hodinu a pak ji zavolal , zvedla to hned věděla kdo volá. Ptal jsem se jí jestli nepujdem na večeři. Po chvilce řekla tak dobře přestože jsi mě asi nepochopil co jsem ti řekla minule ale fajn jdeme na večeři tak mě dnes večer v sedm vyzvedni u mě doma a zavěsila. Tak super už jsem se těšil na dnešní večer a následující noc . V sedm jsem byl u ní před barákem. Prošla brankou k autu a zůstala stát u dveří spolujezdce a nic tak na ní křiknu že má otevříno. Pak mi to došlo vyskočil jsem ven oběhl auto a otevřel dveře. Otočila se na mě a řekla tohle si budu pamatovat to si spolu ještě vyřidíme. Nastoupil jsem a rozjeli se do restaurace kam řekla. Trochu mě sjela za to co mám na sobě. Jeansy a kecky a tričko a bunda není to pravé. Sama měla kozačky,kožené šaty a kožich. Mňam stál mě jen jsem ji takhle uviděl . Vešli jsme do cela pěkného baru sedlo si v koutku do takového boxu. Musela tady mít známé protože jí všichni uctivě pozdravili a přestože bylo plno její box byl prázdný. Vysvětlila mě že to tady má zařízené tak že tady má trvalou rezervaci od sedmi do osmi každý den a nemusí volat. Číšník donesl jídelní lístek a mi si objednali ona už to znala a mě nedala na výběr. “ její dotaz jestli se mi něco nelíbí „jsem nechal bez komentáře. Celkem nesměle jsem zkusil vysondovat co jako bude s námi dvěma. Řekla že s námi dvěma nic že j to snad jasné že mi to řekla. Hodina 2000,- celá noc 10000,-a pak podle domluvy a zbytek je jen na ní co zrovna ona bude chtít. Koukal jsem jak blázen ale nechtěl jsem vypadal jak tupoun tak jsem dělal že je mi vše jasné i když se mi to nelíbilo. Donesli jídlo a mi začali večeřet a já přemýšlel jak to dnes udělám . Po večeři objednala kávu a začala mne zpovídat co dělám kde pracuji jak jsem na tom z časem kolikrát za týden se u ní můžu zastavit jak to mám doma s manželkou a tak. Pak přešla na sex a já vypadal já debil ,půlka věcí jsem vůbec nevěděl na co se mě ptá protože jsem o tom ani nikdy nečetl natož abych věděl co to je. Vše zakončila slovy že jsem nula která zná akorát vanilkovej sex ale to se prý určitě změní když jí budu navštěvovat.
Já to ale stále moc nechápal ale to se mělo dnešní noc změnit. Zaplatil jsem a vyrazili k ní domů.
Pátý díl, Šestý díl, Sedmý díl, Osmý díl

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist