Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Černošská princezna

Kategorie: Znásilnění
17.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Jsem Manora, černá princezna afrického kmene. Když mi bylo šestnáct byla jsem dána jako budoucí nevěsta na převýchovu do kmene Zatabelů. Měla jsem se stát nevěstou tamního krále Mubudy. Převýchova spočívala v tom, že jsem se musela naučit jazyk tamního kmene, jejich zvyky a stát prostě jednou z nich. Jako králova druhá a mladší manželka, král samozřejmě už jednu měl, jsem měla nejprve sloužit pro jeho potěšení a teprve pak, až si král najde další mladší choť s ním spoluvládnout.

K tomu bylo třeba abych byla zasvěcena do tajů lásky.
O počestnost mě však nesměl připravit nikdo jiný, než sám král. K té příležitosti se sešla celá komise. Přímo před ní mě král připravil o panenství a nejvyšší kněz zkontroloval, zdali jsem krvácela, jak se na pannu sluší.
Pak jsem rok sloužila v harémech, kde mě tamní otrokyně zaučovaly jak posloužit muži a pánu. Po roce jsem byla za krále provdána a stala se tak jeho druhou manželkou.
První choti bylo už hodně přes třicet a starý chlípný král ji již odvrhl z manželského lože. Neměla mě ráda, protože žárlila, a dávala mi to jasně najevo.
Žila jsem v říši Zatabelů několik let, bylo mi již devatenáct a vše by plynulo klidně a bez problémů, časem bych králi porodila další z řady jeho manželských dětí, zestárla bych a nahradila by mě jiná, kdyby nedošlo k válce se sousedním nepřátelským kmenem Matabelů, které vedl obávaný válečník zvaný Býk Buruma.
Jednoho dne se král vydal s vojskem do války a už se nevrátil. Čekali jsme dlouho, ale marně. Místo něj do naší osady přišel Buruma a jeho válečníci. Vtrhli sem a po zvyku mužů loupili, plenili a znásilňovali.
Já a královna jsem zůstali v královském paláci a čekali na náš osud, který se měl brzy naplnit. Už se ozývali rozčílené hlasy, rány na bránu, která padla a dovnitř se vřítila skupina matabelských válečníků. Vedl je samotný Buruma. Obklíčili nás a vpíjeli se svými chtivými pohledy. Buruma poznal, že jsme královy choti a zarazil své muže, kteří se na nás už sápali. Prohlížel si nás: ne nejmladší, ale stále přitažlivou královnu a mě. Na mě svůj pohled zarazil. Buruma byl obrovský muž, hodně přes dva metry, ebenové tělo samý sval a šíjí skutečně připomínal býka. A prý nejen šíjí. Kolovaly o něm strašné zvěsti, o ženách jichž se zmocnil a co jim svým obřím pyjem udělal.
Pak Buruma rozhodl: tu mladší zavřete do její chýše, nejdřív ať se ale podívá, co jí čeká, jestli neprokáže, že je hodna Burumy.
Smýkli se mnou do kouta a vrhli se na královnu. Buruma se pohodlně usadil na trůn a sledoval výjev. Tři muži strhli z marně se bránící ženy roucho, až před nimi stála zcela nahá. Její velké prsy na kterých se porody nepodepsaly, protože jako každá královna své děti nekojila sama se dmuly, jak těžce dýchala. Břicho už měla mírně zakulacené, ale stále docela pevné a klín vyholený, jak se patří na ženu z kmene Zatabelů. Dva ji strhly na zem a třetí se zatím zbavil oděvu. Jeho černý penis už stál připravený. Ti dva mu ji zatím podrželi a on si lehl mezi její nohy. Jediným prudkým pohybem do ní vnikl, královna zaječela, ale muž vydrážděný bojem a loupením byl v extázi a nevšímal si toho. Divoce a s velkou silou si ji podmaňoval, vydával přitom výkřiky jako kdyby byl na bitevním poli. Pak se do královny udělal a slezl z ní. Muži si vyměnili místa a postupně se všichni tři na královně vystřídali. Myslela jsem, že to tím skončí, ale to jsme se mýlila. Jeden muž vzal už nebránící se ženu, lehl si na záda, nabodl si ji na svůj pyj a položil na sebe, druhý ke královně přistoupil zezadu, navlhčil jí zadní dírku lehl si na ně a zarazil královně úd do zadku. To královnu probralo, chtěla křičet, ale třetí muž ji svým penisem zaplnil ústa. Teď byla královna plně porobena, zmocnili se jí do všech jejích otvorů. Ozývalo se hekání a sténání mužů, scéna trvala několik minut a válečníci začali jeden po druhém opadávat. Naplnili královnu svým spermatem po okraj, poslední vystříkl do úst a také se zhroutil na kožešiny na podlaze.
Znásilněná královna nechala své zmučené tělo ležet na zemi mezi nimi, nepřítomně se dívala do stropu, zatímco z ní vytékalo semeno, co se do ní už nevešlo.
Celou dobu jsem vše sledovala a nemohla uvěřit tomu, co vidím, polévalo mě horko, ale když jsem se podívala na Burumu, zjistila jsem, že mě pozoruje a všemu tomu se směje.
Pak mě tedy odvedli, zavřeli a nechali samotnou. Věděla jsem, že královna skončí jako otrokyně a bála jsem se, že tak dopadnu i já. Na zem se pomalu snesla noc a já se unavená a vyděšená tím vším vrhla na pardálí kožešiny na lůžku a usnula.

Zdál se mi podivný sen. Ležela jsem venku v trávě na dešti a nechávala jsem dopadat dešťové kapky na moje nahé tělo. Voda mi stékala po prsou na břicho a v pupíku tvořila louži. Prudce jsem dýchala vzrušením a jak jsem se nadechovala, tak mi chladivá voda stekla do klína. Cítila jsem její studenost a dráždilo mě to.
Pak můj sen plynule přešel ve skutečnost. Náhle jsem procitla a zjistila, že skutečně cítím v rozkroku vlhkost a že mi klín zalévá nějaká studená tekutina.
Chtěla jsem se pohnout, ale nešlo to. S hrůzou jsem zjistila, že mám ruce za hlavou spoutané k sobě a k něčemu přivázané. Toto zjištění mě probralo docela. Zvedla jsem hlavu a podívala se před sebe. Moje nohy byly roztaženy a mezi nimi klečel Buruma, v ruce držel karafu a poléval moje přirození olejem z pralesních rostlin. Když zjistil, že jsem vzhůru nijak ho to nevyvedlo z míry, zašklebil se a pokračoval ve svojí činnosti dál. Nechápala jsem co to dělá, ale, hrůzou jsem se roztřásla a začala s sebou škubat a házet. Začala jsem křičet o pomoc, ale Buruma byl rychlejší. Nejprve mi rukou ucpal ústa, pak vzal znovu karafu s olejem, násilím mi ústa znovu otevřel a velkou část oleje do mě nalil.
Pokoušela jsem se ho kousnout, ale ocelová síla, s kterou mi držel čelisti od sebe mi to neumožňovala. Mazlavý olej mi stékal až do krku, odmítala jsem ho polykat a tak mě dávil. Nakonec, když jsem ho měla plnou pusu, musela jsem chtě nechtě několikrát polknout, zbytek mi vytekl z pusy ven. Chtěla jsem dávit, ale nic ze mě nevyšlo. Udělalo se mi z toho mdlo. Ústa jsem měla celá zalepená a na to abych křičela jsem se už nezmohla.
Buruma se zasmál. Postavil se nade mnou a já uviděla, že je zcela nahý, stejně jako já. Sledovala jsem jeho monstrózní býčí tělo a útrpně čekala, co bude dál. Jeho obrovský černý pyj se mu houpal nad převelikými koulemi varlat. V životě jsem takového muže neviděla. Věděla jsem, že jsem mu vydaná na milost a nemilost. Stačil by jediný úder jeho pěstí a byl by se mnou konec.
Buruma se stále šklebil, zvedl karafu a olej mi lil tentokrát na prsa a břicho, jednou mě cákl i na obličej. Přiklekl a oběma rukama mi onu tekutinu roztíral po těle. Namastil mi prsy, břicho, rozetřel mi ho po obličeji a nakonec i do vlasů. Ležela jsem tam bezmocná a celá jsem se leskla ve svitu měsíce, jak nějaká bájná hadí žena.
Pak se Buruma přestal šklebit. Jeho výraz se změnil a ztvrdl v soustředění a zaujetí, když mi začal olej rukou roztírat po podbřišku a když si trochu oleje nalil na prsty, kterými ho počal vtírat do mojí vagíny. Pochopila jsem k čemu to celé divadlo bylo. Copak jsem nevěděla, že se Buruma kvůli velikosti svého pohlaví nemůže normálně milovat se ženami? Copak si z něj jeho spolubojovníci neutahovali, že se musí uspokojovat na oslicích? Ženy před ním bázlivě prchaly a žádná se mu nedala dobrovolně. Možná proto se stal z Burumy takový obávaný válečník. Dobýt, přivlastnit si a zmocnit se, to byla Burumova filozofie. Teď jsem byla já jeho kořistí, jeho hračkou, která ho bude nějakou chvíli možná bavit, než ji rozbije, nebo zahodí.
Cítila jsem uvnitř jeho prsty, jak s nimi projíždí moji jeskyň a řádně ji promazává. Když byl hotov, nalil si zbytek oleje do dlaně, odhodil karafu a počal si masírovat a olejem promazávat svůj obrovský, nelidský penis. Jeho oči se teď dívali již úplně nepříčetně a mě bylo jasné, že teď už ho nic nedokáže zastavit, aby udělal co chce.
Dívala jsem se a můj strach rostl souběžně s jeho přirozením. Mlaskalo to, jak si ho Buruma natíral, jezdil po něm rukou nahoru a dolů a on mu v ní rostl a tvrdl, až nabral neskutečných rozměrů. Měl ho určitě jako dětskou paži. Konečně Buruma vzdychl a já viděla, že je připraven.
Naposledy jsem se pokoušela roztrhnou pouta, která mě svazovala, znovu jsem se pokusila vykřiknout, ale zalepená ústa a strach mi to nedovolili. Buruma se nade mne naklonil, jednou rukou mě chytl pod krkem, zatímco druhou si stále držel penis. Nasměroval s ním do mého klína a narazil s jeho koncem ke vchodu do pochvy.
„Teď do tebe vstoupí Veliký Býk Buruma a pro tebe toto bude hodinou hrdosti, že se tak stalo.“ Řekl mi nadřazeně. Pak začal tlačit na moji bránu.
Všude tam byla spousta oleje, takže se mu to nejprve dařilo, nicméně jsem vytřeštila oči, protože tlak to byl strašný, myslela jsme, že se roztrhnu. Buruma už do mě zatlačil celý vršek, když nemohl dál. Zlostně ze mě vyjel, hrubě mi roztáhl nohy od sebe ještě dál, než jsem je měla dosud a více je pokrčil. Pak znovu chytil svůj ocas a tentokrát prudce ho do mojí pochvy zarazil. Zasténala jsem a prohnula se. Buruma byl ve mně snad celou svou polovinou.
Buruma ze sebe vydal něco co mohlo vzdáleně připomínat sten rozkoše. Chytil mě za pánev, sevřel moje půlky, abych mu nemohla ujet a prudce přirazil. Znovu jsem zasténala, tentokrát bolestí, přestože jsme byli oba naolejovaní. Buruma prudce oddychoval a začal se strašně potit. I já jsem cítila na zádech, která jsem neměla jediná natřená olejem, jak mi po nich stékají čúrky potu. Buruma za mě trochu vyjel a opět mocně přirazil, čímž se dostal zase dál.
Cítila jsem, jak vlhnu a jak se moje vlhkost mísí s rostlinným olejem. Ještě jednou se Buruma pokusil dostat dál, ale moje pochva nebyla na jeho penis stavěná. Po tváři mi začali stékat slzy bolesti a ponížení. Buruma byl teď ve mně za tří čtvrtin svého údu. Funěl námahou. Chvilku zůstal, jak byl a pak se začal ve mně pohybovat. Nepokoušel se dostat dál, jenom mě probodával jak to šlo. Přirazil asi desetkrát velmi pomalým tempem, jinak to ani nešlo a jeho extáze se blížila vrcholu. Svou rukou mě stále ještě držel pod krkem a teď nevědomky sevřel více. Nejenže mě bolest mezi nohama trhala na dvě půlky, ale ke všemu jsem teď ještě ani nemohla dýchat. Zatmělo se mi před očima, vydala chrčivý dusivý zvuk a posedl mě strach, že mě uškrtí. Tím jak jsem dala sílu do zápasu s Burumovou rukou jsem se dole uvolnila a najednou byl Buruma ve mně celý. To ho probralo, uvědomil si, že mě škrtil a sundal mi ruku z hrdla.
Chvíli se ani jeden z nás nehýbal, já se vydýchávala a Buruma jakoby čekal až naberu dech. Díval se na mě překvapeně a jaksi jinak, než předtím. Už jsem to chtěla mít za sebou a tak jsem odevzdaně řekla: „pokračujte prosím, můj pane.“
Buruma se nedal dvakrát pobízet a jeho pyj začal opět klouzat v mojí vagíně. Tentokrát vždy vyjel jenom o kousíček a zase se vrátil zpět. Cítila jsem ho až v břichu. Zvláštní bylo, že jsem místo bolesti, která začala ustupovat ucítila rozkoš. Tělem mi projelo první varování, že se blíží orgasmus. Stačilo aby se Burumův sevřený pyj ve mně pohnul jen párkrát a začal s sebou škubat a chrlit do mě velké množství horkého spermatu. Bojovník vykřikl a znehybněl stále ve mně zaražený. A tehdy, se stalo, co jsem vůbec nečekala, najednou jsem zatnula zuby a sama se třikrát přirazila na jeho úd. To stačilo, abych se udělala i já, má pochva se stahovala v orgastických křečích a chrlila šťávy jako sopka.
Burum ve mně počkal dokud se jeho úd nevrátil do klidu a pak ho teprve vyndal. Otřel si ho a pak se podíval na moje zaneřáděné tělo, zamaštěné od oleje a tělních tekutin. Rozvázal mě a pravil: „Ty jsi dokázala co žádná před tebou. Dokázala jsi mě pojmout celého, proto chci aby si se stala mou první ženou.“ Pak mě vzal do náruče, odnesl k řece a sám mne pečlivě omyl a vykoupal.
Tak jsem získala srdce největšího z válečníků Matabelů. On se stal králem a já královnou jemu po boku.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist