Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Naše malá dcera

Kategorie: Anál, Incest, Teen, Zralé ženy
11.01.2019
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Se svou ženou a dcerou jsme bydleli v malém bytě. Nastěhovali jsme se zrovna nedávno, byt byl opravdu malý, ale nic lepšího jsme si dovolit nemohli. Budeme teď muset spávat všichni v jedné posteli. Jmenuji se Karel a je 56 let. S mojí ženou Zuzanou 54 máme malé děvčátko Haničku. Je ji teprv 12 let a je pro nás všechno. Jeden večer, když jsme se s ženou koupali, přiběhla za námi Hanička, jestli může k nám. S ženou jsme se na sebe podívali, protože už tak jsme byli přitisklí k sobě. Ale souhlasili jsme.

Hanička si chtěla sednou mezi nás. Když přelízala okraj vany, vystrčila na mě růžovou tlustou buchtičku a hnědý kolečko, který se trošku roztáhlo. Začal se mi stavět do pozoru a hanička o něj zavadila, skoro se napíchla. Cítil jsem se trapně a čekal na reakci ženy. Ta se překvapivě pousmála a začala malou umývat. I já jsem si vzal mýdlo a umýval ji. Ona si mezi nás stoupla a my jí umývali. Žena mi do ruky vzala penis a pomalu honila. Hanička nic neviděla a ani by tomu určitě nechápala. Ani já jsem nechápal. Zuzana mi ho honí před naší malou holčičkou. Pak si vezme holčičku a říká jí. ,,Teď budeš dělat, co po tobě chcem a budeš hodná holčička, ano. Budeme si hezky hrát?“ Hanička vypadala nadšeně. Tak teďka se předkloníš k tatínkovi a začneš si hrát s jeho šulínkem. Hanička pěkně poslechla. Já měl péro jak skálu a ona ho špičkou jazyka olizuje. Žena ji zezadu líže obě dírky. Hanička zavzdychala, když ji žena strčila prstik do prdelky. Podívala se na mě a řekla „Ochutnej.“ Olízl jsem prst taky. Tak takhle chutná ta malinká holčička. V péru mi začalo cukat a všechno jsem ji to nastříkal do pusy. Hanička plivala a chytala dech. Zvedl jsem Haničku a položil si ji na břicho. Směroval jsem čuráka do ní a žena si naproti mě hrála se svou kundičkou. Pořádně jsem do ní zajel. Hanička brečela, ale poslušně přirážela. Měla moje péro až po břicho. Její štávičky tekly do vany. Už jsem ji chtěl vystříkat, ale v tom mě žena zadržela. Nařídila mi, abych se opřel ven z vany. A cítím, jak mě někdo líbá na zadku a drží mě za kule. Najednou cítím ten její malej jazýček v mým análu, jak tam krouží. Zuzana drží Haničce hlavu a nutí jí pořádně přitlačit. Mezitím mi honí šulina. Podruhé se vystříkám do vany. Vyčerpani si všichni sednem. Zažil jsem moc pěknej večer po dlouhý době.
Pokud by mi kdokoliv chtěl napsat Nápady a postřehy napiště na email :kuratkoo36@seznam.cz

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Vlakač napsal

Velmi dobrá povídka, chtělo by to pokračování a vice popsat detaily

deve napsal

zkus poslat pokračování

Artur napsal

Souložím pravidelně s ženou i dcerou, obě jsou spokojené, ale žena o mém sexování s dcerou neví. Najednou bych je bral moc rád , ake zatím to nejde.

Artur napsal

Dobře napsané. Není to špatné .

petr napsal

Moc ti zavidim.

deve napsal

to ti taky závidím, odpanil jsi dcerku?

Soul napsal

Podla mentality tej dcéry jej bolo tak 5 a nie 12. Inak je to písané čisto, ako fikcia..

jan napsal

jebe 12 letou

zatvorit

TOPlist